Boldogság van *-*

Oszd meg képeidet

Boldogság van *-*

HozzászólásSzerző: talyblood » 2015.06.18. 21:25

Sziasztok!

Tegnap haza érkeztek Smaugtól a kölykök, és eszméletlen, hogy mennyire szépek, annyira, de annyira imádom őket! Nantan végre önmaga, annyira jó látni, egész nap csak ölelgetném ezt a kék dögöt :love:

Nagyon megdolgoztatott egyébként, a keze eltört még régebben sajnos, valószínűleg a resin hibája lehet, mert az egyik pillanatban még a helyén volt, a másikban már le volt esve úgy, hogy közben nyugalmi állapotban volt... :facepalm: de most semmi sem tudta a kedvem szegni, csak azért is össze szereltema gyereket amennyire tudtam... :spark

Kép
Kép
Fülek nélkül :)

Kép
Fülecskékkel, nyau

Kép
Haha nagyon komolyak vagyunk. ^3^

Kép
A farkincát én csináltam neki, húúú hát mennyit szenvedtem vele... :'D

Kép
Tudtam, hogy benne él az a karakter *-*

Hansu fiam *-* Neki kopva volt a festése, ezért kapott újat :) Neki még nincs teste, de addig bitorolja Yokomo testét, amíg a cserkófa távol van. :D

Kép
Duzzogi kép... jah igen ő mindig duzzog és mindig elégedtlen... de eskü tegnap láttam mosolyogni, amikor kivettem a dobozból, és megcsodáltam, hogy menynire gyönyörű :D

Kép
Közelebbi :3

Kép
Vakusan, mert olyan jó sötét van itt a szobában... mivel elég későn értem már haza (meg amúgy is) XD

Nos csak ennyi lenne, meg kellett osztanom veletek, mert nem bírtam magammal. :XD:
"Nevezz kutyának, és farkassá válok."
talyblood

Re: Boldogság van *-*

HozzászólásSzerző: Smaug » 2015.06.19. 23:40

Óó, végre otthon a törpök! Úgy örülök hogy élőben is tetszenek! És WoW, Nantan farkincája nagyon jól sikerült - én egyszer próbáltam farkat varrni, de az meglehetősen kétes eredménnyel zárult ^^;
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Re: Boldogság van *-*

HozzászólásSzerző: talyblood » 2015.06.21. 22:57

Nagyon is, oda vagyok értük! :D Köszönöm szépen, hát eléggé féltem én is, hogy nem fog menni, de szerencsére meglepően farkinca kinézete van... habár eredetileg nem lenne ilyen dús, de ettőla ténytől msot eltekintettem... ^^;
"Nevezz kutyának, és farkassá válok."
talyblood

Vissza: Galéria