Project Runway Fur & Leather Challenge

Oszd meg képeidet

Project Runway Fur & Leather Challenge

HozzászólásSzerző: Laguna » 2015.10.01. 17:00

Üdv itt :)

Úgy döntöttem most ide jövök a képekkel, hátha itt többen nézik ;)

Mostanában olvasom Nilani Singh Angyali Vadász sorozatát. Teljesen el vagyok varázsolódva tőle, ezért úgy döntöttem megkreálom a saját vámpírvadászomat :D
A kihívás pont jól jött, legalább másnak is bemutathatom ^///^
Szóval ő lenne itt Párduc, a saját Született vámpírvadászom, Shion által cosplayelve :D
Az elképzelésem szerint mindkét kesztyűje karmos, de sajna Shion bal keze lándzsafogó kéz, így csak egy fél pár kesztyűt kreáltam ^^;
Párducom nem szereti a célbadobósdit/lövősdit, inkább a karmait használja, ezért csak tőröket tart magánál, ha esetleg mégis célozgatnia kellene :D

Kép

Kép

Kép

Kép
Fegyverek közelebbről
Kép
Fegyverek és a kesztyű
Kép

Köszönet, ha benéztél ^///^
"Kalandozó az, aki túléli. Mindenki más ostoba szájhős csupán"
Itthon: Rei (IH EID Chase) Shion (IH EID EG Taregan) Teruya/alias Pinky, Toshiya ésTamiya Jefferson /alias Bogyóka /(IS Xiao Ji x 3)
Livejournal
Laguna

Re: Project Runway Fur & Leather Challenge

HozzászólásSzerző: Smaug » 2015.10.01. 22:09

WOW, naggyon komoly lett ez a szett! Párduc igazán szexi ezzel a tollas szegélyű felsővel, és az a karmos kesztyű...le a kalappal! :O
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Laguna » 2015.10.02. 20:49

Smaug írta:WOW, naggyon komoly lett ez a szett! Párduc igazán szexi ezzel a tollas szegélyű felsővel, és az a karmos kesztyű...le a kalappal! :O

Nem toll, műszőrme :D Marha drága, 6k egy méter, de a ruha kedvéért megvettem 20 centit, és majd a többiek is kapnak hasonló felszerelést, mielőtt hiszti lesz :D Csak előbb Reinek új testet kell szerződtetni ^///^
Meg befejezni még pár dolgot előtte... ^^;
"Kalandozó az, aki túléli. Mindenki más ostoba szájhős csupán"
Itthon: Rei (IH EID Chase) Shion (IH EID EG Taregan) Teruya/alias Pinky, Toshiya ésTamiya Jefferson /alias Bogyóka /(IS Xiao Ji x 3)
Livejournal
Laguna

HozzászólásSzerző: renibetti » 2015.10.02. 21:35

Imádom a sorozatot! Naaaaagyon nagyon és Párduc hozza a sztori hű kisugárzást! Nagyon jó lett a szett!
/ jaj most megnyugodtam, jó nem... de már nem fáj annyira a szívem a vásárlás után, hogy nem csak nálunk piszok drága a műszőrme XD /
"Winter is coming!"
itthon: Nuada,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Nathaniel,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,BC
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

Vissza: Galéria