A Hazafi és a Hazaáruló (Granado Charles, Iplehouse Chris)

Oszd meg képeidet

A Hazafi és a Hazaáruló (Granado Charles, Iplehouse Chris)

HozzászólásSzerző: Smaug » 2016.01.03. 20:54

Egy történet háborúról, hűségről, és a legrosszabb helyzetben a lehetséges legjobb döntésekről. És szerelemről. Ami nem győz le az ég világon semmit.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Silverfox - Granado Charles elf mod. Ékszerek - Lilien; felső - Zi-chan; haj - Licht; szem - Ethereal Angels Gumdrops
Nightowl - Iplehouse nYID fantasy Chris mod. Ékszerek - Lilien; ruha - Laguna; haj -Jpopdolls; szem - Silent Paradise
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Re: A Hazafi és a Hazaáruló (Granado Charles, Iplehouse Chri

HozzászólásSzerző: Mithril » 2016.01.05. 11:56

Y are U so pretty?!!! :love: :spark

Ez Nightowlnak szólt. Silverfox is menő, de Nightowl!!! És a szeme is gyönyörű, remélem ezzel már te is elégedett vagy. :)
Itthon: Orion (KDF Bory + D.Bory ♂), Zaquarie (SDF Summery '09), Marron (TG Ai/Glati), Alex (KDF Summery '10 ♀), Peppar (WD Strawberry ♂ tan), Mint (TG Sov), RJ (IOS Sezz), Ume (TG Syen), Elliot (DIM Jullis)
blog
Mithril

Re: A Hazafi és a Hazaáruló (Granado Charles, Iplehouse Chri

HozzászólásSzerző: Smaug » 2016.01.08. 21:27

LOL, Fox szerintem egyetért veled (bár ha rajta múlna Owl haja mindig hosszú lenne :XD: ). És IGEN ezek a szemek gyönyörűek, egyszerűen tökéletesek, végre az írisz mérete és a pupilla is akkora amekkorát akartam és a színe is és olyan mély, és a képeken nem látszott mikor rendeltem de van benne csillám is, és...és...awww...SP az új kedvencem :love:

(csak azt sajnálom hogy nincs több babám akinek még szemeket vehetnék tőle)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Vissza: Galéria