Amikor leesik a hó, és mi fotózni indulunk...

Oszd meg képeidet

Amikor leesik a hó, és mi fotózni indulunk...

HozzászólásSzerző: talyblood » 2016.01.07. 00:25

Ma volt egy kis szabadidőm, így kimentünk az önkéntes kis csapattal a hóba, és sikerült pár téli képet csinálni, de olyan 10 - 15 perc múlva már indultunk is haza, mert már a fagyás szélén álltunk ennyi idő után is, s úgy döntöttünk, hogy ennyi elég is volt a hóból... x"D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Ez már akkor történt, amikor haza értünk... ^3^
Azt hiszem mostanában nem fogunk kimenni x"D
"Nevezz kutyának, és farkassá válok."
talyblood

Re: Amikor leesik a hó, és mi fotózni indulunk...

HozzászólásSzerző: Jume » 2016.01.08. 12:28

Cukik! De hol a cicamica? ^3^
Itthon: Estel - Dragon Doll Ying Ying,
Damasa - IOS Anarmonia head + Dollits D.A.D. body
Milo - Elfdoll Wu head + Doll Zone 62 boy body
Misha - LUTS 2014 even head + DF-A 62 cm boy body 3 ver.
Jume

HozzászólásSzerző: Laguna » 2016.01.08. 18:13

Puci lábbal kivinni az aprólékokat? o.o
Legközelebb tessék jobban felöltöztetni őket, nem csoda, hogy szétfagytak szegénykék ;)

Nálunk kb másfél cm hó esett, aztán arra kellemes kis eső, most meg minden jégpálya :facepalm:
Pedig mi is ki akartunk menni, csinálni pár képet az új kabátokról :T_T:
"Kalandozó az, aki túléli. Mindenki más ostoba szájhős csupán"
Itthon: Rei (IH EID Chase) Shion (IH EID EG Taregan) Teruya/alias Pinky, Toshiya ésTamiya Jefferson /alias Bogyóka /(IS Xiao Ji x 3)
Livejournal
Laguna

HozzászólásSzerző: Smaug » 2016.01.08. 21:23

Hát nem csoda ha átfagytatok, ennyi manót lefotózni a nagy hidegben! De éljen, olyan jó havas képeket látni, és olyan cukik ahogy benne hemperegnek :3
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: talyblood » 2016.01.09. 00:48

Köszi, hogy írtatok :spark

Jume: Hát a cicus most nem akart kijönni a hóba, de már így is sokan voltunk. :blush2: Ígérem hozok majd róla is képeket, mert vannak róla, csak bentiek. ^3^

Laguna: Hát egen... ^^; Bevallom, hogy kissé gyors ötlet volt... talán jobban elő kellett volna készülni, de néha elég szeles tudok lenni, legközelebb erre tényleg jobban oda kell figyelnem. ^///^ Na meg nem ártana még pár zokni, meg több téli cucc... :facepalm: Milyen kabátkák? *-*

Smaug: Hát volt egy kis havas balesetünk is, Skeeter hozta a formáját és bele fúrta magát a hóba, pedig esküszöm, hogy csak fél pillanatra nem néztem oda... >.> Féltettem is a festést, de rendesen, viszont szerencsére nem lett baja, ez a lány imád engem gyötörni! :morzsi:
talyblood

HozzászólásSzerző: Smaug » 2016.01.09. 11:05

Ejnye Skeeter itt borzolja az idegeidet - ezzel én is így szoktam járni, mindig akkor dőlnek amikor az ember fél pillanatig nem néz oda, aztán utána meg már tiszta paranoidként akkor is dőlést hallucinál, ha nincs is. De mondjuk a hó legalább puha és átlátszó. Nekem most legutóbb Silverfox vágta előre magát a jó mély hóba, ami annyira nem is lett volna gond, de a fejével még pont sikerült becéloznia a tripodot amit épp hátrább pakoltam. Szerencsére nem lett sérülés a vége :XD:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: talyblood » 2016.01.13. 22:26

Hát igen, szokta. :D Néha nem tudom eldönteni, hogy szeret e vagy utál... :'D Viszont ez annyiban jó, hogy mióta a hobbiban vagyok, azóta nagyon sokat javult a reflexem ^^; Még midnig nem tökéletes...de javulgat... munkahelyemen sokszor jól jön... :XD: Látom azért téged sem kímélnek. o.o
talyblood

Vissza: Galéria