Tavasz [Zaoll Luv, MNF Shushu + gyik :D]

Oszd meg képeidet

Tavasz [Zaoll Luv, MNF Shushu + gyik :D]

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2016.04.21. 16:57

Mivel nagyon hamar jött a tavasz hirtelen azt se tudtuk hová kapjuk a fejünket. A virágok és fák vészes gyorsasággal kezdték meg a színes kavalkádba borulást és ugyanolyan gyorsasággal legtöbbjük el is hullajtotta azt, legalábbis felénk. A képeket idén egy barátunk házánál készítettük, egy kis kert-rendrakás után, Piliscsabán.
Sajnos mivel reggel 6 órakor már pakolni kellett és menni, elfelejtettem sok minden berakni a babahordozóba, mintpl egy adag puttyot amivel a különböző dolgokat megfogathattam volna a babákkal, így igen érdekes és hosszadalmas póz-egyensúlyozás áll minden kép mögött. Ugyanilyen hirtelenséggel varrtam meg előző délután/este Mika teljes ruháját, hogy valami tavasziasabb, hozzá illőbb szerelésben tudjuk fotózni.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Természetesen Chino-t sem hagytuk otthon:
Kép

Kép

Kép

Vele egy kis fotósztori is készült amit itt láthattok.

Omake:
Kép
"Igen Dola, te most fát mászol, mégpedig több kép erejéig."
Kép
Becsomagolás egy hosszú nap után ^^ (Ez az Iplehouse szerint egyszemélyes hordozó, elbírta Aiji-t, Isao-t és Chinot egyszerre amikor Pestre költöztem. Egy Zaoll meg két MSD már tiszta rutin volt úgy hogy még a fényképezőgépet is be tudtam melléjük rakni ^^; )
Kép
A kertnek több lakója is kifeküdt napozni míg mi dolgoztunk, mondjuk ezek közül ez a kis futtató csak a teknőcöknek volt építve, a két gyík a tetején csak szállóvendég :D
Zi-chan

Re: Tavasz [Zaoll Luv, MNF Shushu + gyik :D]

HozzászólásSzerző: Ashuradark » 2016.06.04. 00:49

:nap: Mika képeit még nem is láttam aznapról. Szépek lettek! :) :spark
Ashuradark

Vissza: Galéria