MSDÖG [Yuuya (NinoDoll Woo.U)]

Történetek képekben

Re: MSDÖG [Yuuya (NinoDoll Woo.U)]

HozzászólásSzerző: Ayase » 2009.09.22. 10:24

Miyo Köszönjük! Megértem a kettősséget. Bár nálam most inkább anyatigris cosplay van. Még külön szekrényben is alszanak. :lol:

Roxy kösziii! Egyébként tökre igaz. Nagy franc a kölyök. 8-)

Sheila arigatouu! Marhára tudja pakolni magát a srác. :D
A ringli (a pindur gyűrű. Origi nevén könnyebb keresni ;) ). Katt! Ugyanezt a márkát és tök átlag méretet vettem csak ezüst színben egy szimpla, pici rövidáru boltba de cipőkellékesnél is lehet kapni.

Kala én is attól félek, hogy meglátom... Alfa hím. :D Köszönjük.

Libachan kösziii! Csak szét ne essen a nagy szexiségben. :D

Shiroi köszönjük! Tűz és víz. És néha túl tűz és túl víz. Nem baj. Így szép az élet. :D

Niu jaj nagyon köszi! A pózolhatóságától én is lepadlózom. Valószínűleg azért mert Omikház képest annyi mindenre képes! :oops:

Reisuto köszi! Nem, nem semmi. Dög. :twisted:

Island köszönöm! Hát tudod. Ichirut én sem félteném. Látszik, hogy nem egy elveszett darab. :D Tuti, hogy tudja kezelni az ikrét. (Erről szívesen látnák még több dokumentációt ha lehet képekkel illusztrálva :twisted: *javíthatatlan*) :D Ellenben Omi... jaj Bogaram. Na őt félteni kell. Annyira kis.... Omika. :oops:
~ Omi [C.D. Om] ♥ Yuuya [NinoDoll Woo.U] ♥ Susumu [DL Anona] ♥ Akio [MD Ryu] ♥ Shinya [SD SL Ize] ♥ Liam [Soom MA Sabik elf]
Ayase

HozzászólásSzerző: Sheila » 2009.09.22. 13:47

Ayase: köszönöm, de erre gondoltam én is... és eddig 6-7 boltba amit elém raktak mind akkora volt ami jo lenne egy msdnek karkötönek. :o
Nagyon jó helyeken járkálsz :D , de akkor köszi hogy mondod mert télleg van ezek szerint kicsiben is!!!
BJD addict and damn proud of it!
Sheila

HozzászólásSzerző: Fujimiya Aya » 2009.09.22. 21:04

Hát, őszintén bevallom, Yuuya kis pimasz és mindenttudó arcát elnézve én is aggódnék egy kicsit Omiért. *blush* Vagy csak megszólalt bennem valami vészcsengő? Vagy túl sok BL mangát olvasunk és már rémeket látunk ott is, ahol nincs? :D De mi van, ha Yuuya tényleg nem akar mást, csak Omihoz bújni éjszaka, hogy Omika ne féljen egyedül a sötétben? Öööö... Aya, ééébresztőőő! Nézz rá erre a fiúra! Pont így nézett Tris rád is néhány hete, úgyhogy nagyon jól ismered ezt a nézést. Túúlságosan is jól ismered... :roll:
Ayase, kösd fel a nacidat, tényleg kemény meccs lesz. ;)
Itthon: Tristan & Ichiru (LUTS SDF Howl x 2, Asher (SOOM MA Sabik), Ion (LUTS 2009 Wintery), Lenhardt (LLT Roderich), Asha Night (LUTS SDF Jude fej), Naya (LUTS 2009 Summery fej)
Ametisztgyöngyök

Kép
Fujimiya Aya

HozzászólásSzerző: Freyja » 2009.09.26. 03:19

Eszméletlen ez a srác, az az angyali arcocska, csak a szeme csillogásából és a huncut mosolyából lehet tudni, hogy valójában egy ördögfióka. Sajnálom, hogy conon nem mertem odamenni hozzátok, úgy megnéztem volna Yuuya-t közelebbről is.
Freyja

HozzászólásSzerző: Ayase » 2009.09.26. 10:25

Sheila, akkor tényleg mákom lehet (nya, végre valamiben :D) mert eddig ahol kértem mindenhol a kicsit kaptam. :lol:

Aya, naci felkötve. Azt hiszem ha megtalálom az erényöveket árusító BJD shoppot mindenképpen felposztolom ide is a címet. :lol:

Freyja! :( Én is sajnálom! De miért nem? Máskor merjél jóóóó? ;) De tényleg ám!
~ Omi [C.D. Om] ♥ Yuuya [NinoDoll Woo.U] ♥ Susumu [DL Anona] ♥ Akio [MD Ryu] ♥ Shinya [SD SL Ize] ♥ Liam [Soom MA Sabik elf]
Ayase

HozzászólásSzerző: Freyja » 2009.09.26. 10:39

Ígérem legközelebb nem hagyom magam eltántorítani. :D
Freyja

HozzászólásSzerző: Asami » 2009.09.26. 16:48

Egyre jobban imádom a srácot. Amennyire furisnak találtam az elején a piri szemeit, most annyira bele vagyok esve. (L) :oops:
És pártolom az ötletét! :P Szerintem is zsúfolt lehet nálatok, kell az a kis rendezkedés :P Hajrá Yuu-chan!
Itthon: Maya /Soom- Syen/ ... "Csibe" Aiwë /Soom-Yrie/ ... Nathan /Migidoll Ryu/... Nikolaj 1+1 /DS Saint/ ...Dorian/Migidoll V.Ell/ ... "Sasha" /Elfdoll Vivien/
Asami

HozzászólásSzerző: Smaug » 2009.09.26. 19:54

Hahaha, Yuuya terveket szövöget...annyira édes ahogy próbálja beadni neked hogy nem kell aggódni :lol:

Yuuya, drága, ez annyira átlátszó, hogy még én sem hiszem el!

És olyan imádnivaló ahogy ott tekereg ültében :love: <333
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Előző

Vissza: Foto sztorik