Bújócska [Adam (Soom Heliot) és Aileas (LUTS KDF Litchi)]

Történetek képekben

Re: Bújócska [Adam (Soom Heliot) és Aileas (LUTS KDF Litchi)]

HozzászólásSzerző: Nishi » 2009.10.12. 17:22

waaa micsoda szépség ewz az Adam :fan: :L
a képsorozat nagyon megfogott a hangulatával, szívmelengető és mosolyogtató volt^^
Ji-woon (DIM) ° Élisande (DollAdore)° Virlomi (Flower Junior) ° Ender (Souldoll) ° Peregrine (Unoa)
Nishi

HozzászólásSzerző: Miyoko » 2009.10.12. 21:14

de édesek ^3^
és Adam gyönyörű... imádom az ajkait :love:
"Csak a lehetetlen képes a lehetetlenre."
Itthon: Damien |Luts KDF Bory|, Momo |Dika Masu - buksi|
Majd egyszer: Oberon |Luts SDF Abadon| Tooru |Musedoll Re-che|,
Miyoko

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2009.10.12. 21:35

oooh Végre egy kis Adam iiiis!!! :lol: <3333
Tényleg nagyon édesek így együtt, főleg Aileas utolsó mondatával! hihi <333

Egyébként vicces hogy tényleg mennyire más Adam mint Soom képein Heliot, és az a fura fantasy hangulata mégis erősen megmaradt! :fan: :fan: *Shiroit a fant hallottátok* XD;
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Island » 2009.10.12. 23:18

"Drizzt Do'Urden. Imádtam a róla szóló történeteket! Titkos vágyam, hogy egyszer legyen egy saját "drizzit"-em, egy sötételf babám."

MOON!!! :fan: :fan: :fan: Hát persze, hogy ő! Ó, egy Drizzt-baba!!! Énisénisénis! A babamániám kezdete óta keresem az ideális jelöltet az ideális színben. *crazy Drizzt fangirl in lovestruck rage*
(Bocs az offért mindenkitől, de öleléshegyekkel viszonyulok minden Drizzt-rajongóhoz.)
Itthon: Ichiru (LUTS SDF Howl), Asha (LUTS SDF Jude), Naya (LUTS 2009 Summery), Asher (Soom MA Sabik), Winter (Spiritdoll Insane)
Ametisztgyöngyök

Flickr
Island

HozzászólásSzerző: Ayase » 2009.10.12. 23:47

Adam egyszerűen lenyűgöző. Olyan lágy vonásai vannak... És én még nem láttam élőben. :( Aileas pedig annyira megragadó kis hölgy! ^///^ Remélem lesz még róluk jópár fotó mert őszintén megvallva hosszú-hosszú ideig el tudnám nézegetni még őket. ^///^ Köszi a képeket. *telhetetlenül várja a folytatást.*

Gomenne. MiniOff...Drizzt. :love: Jaj ne hozzátok rám a fangirlt!!! Szívem egyetlen sötételfje. Nincs más, aki el tudta érni, hogy rendre buszon, villamoson és egyéb közlekedési eszközön sírjak ha olyan kalandokba vitt amit csak könnyezve lehetett befejezni. Bah te Elf... Rábürábü. Off vége
~ Omi [C.D. Om] ♥ Yuuya [NinoDoll Woo.U] ♥ Susumu [DL Anona] ♥ Akio [MD Ryu] ♥ Shinya [SD SL Ize] ♥ Liam [Soom MA Sabik elf]
Ayase

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2009.10.13. 16:42

jaj de édik! :3
ötödik kép nagyot tetszik X3
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: moniee » 2009.10.13. 16:57

Ó én meg itt szomorkodtam mikor a deviantartodon láttam egy Adam+ Aileas képet hogy nem mutatod meg nekünk :P :lol: Köszönet a képekért, olyan jó látni a srácokat és most már tényleg csak egy igazi, nagy önálló Adam-féle bemutatkozóshootot hiányolok az életemből x)
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Freyja » 2009.10.14. 06:53

Kala: Én is örülök nekik, olyan jó fejek együtt.

Island: Köszi! Örülök, hogy tetszenek. Tényleg hasonlít a képek története, de sajnos nem ismerem azt az sötételfes történetet. (ideje lesz művelődnöm) És igyekszem többet fotózni Adam-et.

Asami: Köszönöm! ^///^ Nagyon helyes a srác élőben és a szeme is gyönyörű. Eleinte féltem tőle, pláne amikor DoA-n lesegettem a doboznyitásokat, de mikor megérkezett, levett a lábanról. :P

Moon: Köszönjük! Adam tényleg izgalmas, alig várom, hogy meg legyen festve a többi része, hogy bemutathassam a másik oldalát is. Egyszer biztosan el tudom vinni egy találkozóra, de addig muszáj izmosodnom egy kicsit, mert nehéz ám (pláne a patáival). ^^;

Roxy: Örülök, hogy tetszettek a képek! :D

Libachan: Igen, kis szuttyongatni való mind a kettő. :P

Miaka: Köszönjük! Adam szereti a gyerekeket, különösen Aileas. Tényleg úgy viszonyulnak egymáshoz, mint két testvér. :)

Köszönöm Nishi, örülök, hogy tetszettek! ^///^

Miyoko: Igen, igen azok a husi ajkak! :love: Én is odavagyok értük.

Shiroi: Igen, nos ideje volt. Már egy darabja a gépemen csücsültek a képek, de nem jutottam el odáig, hogy feltegyem őket. Aileas-nek érdekes humora van, pláne hogy átlát az embereken.

Örülök, hogy más. És szerencsére alakítható anélkül, hogy a lényege változna. ^///^

Ayase: Mi köszönjük! ^///^ Én is szeretem a lágy vonásait, olyan nyugalmat áraszt a tekintete. Aileas pedig kis huncut, többet mosolyog, mint eleinte vártam volna. Igyekszem a nagyfiút is egyszer elvinni talira.

Köszi Niuky! <3

Moniee: Bocsi, nem állt szándékomban dugdosni őket, csak nem úgy jött ki a lépés. :P Ígérem, amint Adam megkapja az őszi/téli öltözékét, nekiesünk egy fényképezős maratonnak.
Freyja

HozzászólásSzerző: Reisuto » 2009.10.15. 18:39

Csodálatosan szépek :fan: Olyan kellemes kis hangulata volt, elvarázsolt és mégis hétköznapi.
Reisuto

HozzászólásSzerző: Smaug » 2009.10.15. 20:19

WooW, jó kis sztorit érzek én itt a háttérben ;) Adam gyönyörű, és annyira jó Aileas-al együtt látni...imádom a méretek közti interakciót és ők igazán összeillenek. Alieas-ból pedig kibújt valami nagyon ravaszkás, asszem >:D

(ja, szeretnéd ha átraknám a fotosztorik közé?)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

ElőzőKövetkező

Vissza: Foto sztorik