Nem fázom (BD Mars + ??)

Történetek képekben

Re: Nem fázom (BD Mars + ??)

HozzászólásSzerző: Ayase » 2009.03.01. 22:33

Mikor már sokadszorra néztem meg a képeket szembesültem vele, hogy én nem posztoltam ide :shock: Íj...

Az omake fetrengős volt. Felvihogtam. :D Szegény macskám meg úgy sprintelt ki a szobából, hogy csak úgy füstölt utána a padlószőnyeg. :D És Vin gyönyörű, arról nem is beszélve, hogy igazi költői! :oops: Jól áll neki a hófehérség.
~ Omi [C.D. Om] ♥ Yuuya [NinoDoll Woo.U] ♥ Susumu [DL Anona] ♥ Akio [MD Ryu] ♥ Shinya [SD SL Ize] ♥ Liam [Soom MA Sabik elf]
Ayase

HozzászólásSzerző: Smaug » 2009.03.03. 22:00

Sheila - Haha, az ős-sapi :lol: Még Ezrával jött és azóta szerintem megjárta mindenki fejét, csak az eredeti gazdájáét nem^^

Freyja - Eeep, Vin annyira szép én is napról napra jobban szeretem. Heh, és Ezra szereti szívatni (mondjuk ez kölcsönös XD)

moniee - Ááá, verses képek lesznek Tatiról, már alig várom!!! (én soha többé nem tolmácsolok Vin verseket....majd megíratom az öcsémmel, ő a költő a családban :lol:)

Nona - Hehe, az ellentétek vonzzák egymást^^ Ez nagyon igaz az ő esetükben^^ És LOL, a nyakkendő az egyetlen ruhadarab, ami saját gyártmány a képen levő ruhák közül, úgyhogy köszönöm a dícséretet :oops:

KID - Látod, a sok havas Dominique-kép inspirált =3

Shiroi - hihi a pózaik...olyan egy hisztit vágtak le nekem! Vin nagyszerűen pózolgatott egymagában, aztán előszedtem Ezrát, aki persze első mozdulatával kiakasztotta a hasát (biztos megsértődött, hogy a fotózás felét a táskában töltötte^^), erre persze Vin mit csinál? Elkezdi utánozni és ő is kicuppantotta a pocakját de úgy....komolyan, mint két gyerek :lol:

Zi-chan - Awwww...nem baj, lesz még hó a jövőben. Vagy virágok és bimbózó fák!

RiRin - ugye, szerintem is olyan ábrándos a tekintete (a sapit viszont utálta - pedig tényleg cuki volt rajta^^)

Ayase - heeeeee, az OMAKE totál ilyen pillanatnyi döntés volt pedig^^ Miután majdnem elütött minket egy teherautó (a fotózás egy autóbehajtón zajlott) elmenekültünk, de még akartam pár képet. Hát örülök, hogy ilyen jól sültek el :lol:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: yonjuusan » 2009.03.06. 19:04

Nagyon jók, nagyon tetsznek(az OMAKE-ről nem is bezsélve :lol: )! Vin nagyon szép, a sapkában pedig annyira édes :D az orrát úgy megfogdosnám
Kép
yonjuusan

Előző

Vissza: Foto sztorik