Benő nyári fotóalbuma (Impl Charles)

Történetek képekben

Re: Benő nyári fotóalbuma (Impl Charles)

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2012.01.21. 14:47

Köszi szépen, lányok~ :fan:

·٠•Silence•٠·: hihi, Benő tudja, hogy kell cukinak lenni. x'D A képeket Bara készítette, az ő nevében is köszi az elismerést! :spark <3

Smiley: nyüü, köszönjüük! <3 Úgy örülök, hogy szeretitek az én kis lükémet. xD

Jesang: igen, nagyon sokat tevékenykedett a múlt nyáron a kölyök. :lol: Valószínűleg ebben az is közrejátszik, hogy őt a legkönnyebb elcipelni mindenhova. xD Köszönjüük~ <3

Koffeey: olyan jó, hogy te mindig értékeled Benő humorát. *hug* x'D Köszönjüük~ <3

Kara: az, egy örökmozgó. x'D Jó lenne, ha már kitavaszodna, és mehetne megint mindenfelé kedve szerint. xD Köszii! <3

Ayame-chan: nagyon köszönjüük! <3 Igyekszünk cukik lenni. x'D

Kala: jaj, az a kis bicikli (tricikli? xD) szerintem is tüneményes, Benő is nagyon élvezte. xD Köszönjüük! <3 Ölelés átadva. xD

Nishi: aww, köszönjüük! <3 Én is így vagyok vele: csak ránézek, és folyton azt kell mondanom neki, hogy "túúl cuki vaagy!" x'D Yue-chanról nem kaphatnánk képeket egyszer? Olyan kis édes lányka. *-*

Asami: hihi, örülök, hogy tetszett Benő "bemutatója". x'D Barával azt beszéltük, hogy teljesen olyan, mint Dolák-Saly Róbert vetítései. x'DD Köszönjüük! <3
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Riaber » 2012.01.21. 20:21

Hát ez haláli aranyos sorozat lett, jó kis nyara lehetett Benőnek. :) A paradicsomoson hangosan felnevettem. :lol: De cuki ahogy azon a biciklin ül. :spark Még negnézegetem párszor, mert nem bírok betelni vele!!! ^3^
Riaber

HozzászólásSzerző: zakuro » 2012.01.21. 20:34

Ez a kisvöröske mindig olyat csinál ami megnevettet :DD Tiszta felfedező. A paradicsomos az valami haláli :lol: Azok a mese jutottak eszembe ahol a növények valamiért megnőnek (csak a címét nemtom :''D) :DD Ügyesek vagytok ^^
*Web* *Da* *Youtube*
+Angelus+Kanena+Panama

HozzászólásSzerző: En-x » 2012.01.21. 20:49

Azt hiszem Benőnek izgalmasabb nyara volt, mint nekem. :lol: Legalábbis lényegesen több dolgot csinált, mint én. ^^; Az a triciklis, virágos, tüzifás kép.. awww.. :spark
Miyu /MsDoll - Elf Pan/ * Tege /I.o.S - Shadow/ * Vilja /MNF - Woosoo VE/ * Manga /MNF - Karsh ♀/ * Mitsuko /Soom - R. Sov/
En-x

HozzászólásSzerző: Kei_chan » 2012.01.22. 20:56

uhhhhmmm :blush2: öt még nem is láttam :blush2: nagyon szép arca van ezt így gyorsan megjegyezném x3
nagyon cuki kis sorozat *-* ugye vigyázott magára és nem esett le a fáról? ;)
Come to the darkness we have cookies :3
Család: Hyen [LUTS Mia]♥ Magnus[SOOM FC Amber/Sard]Arthur [Soom Mylo/Shale]Naga [SOOM Ace/North] Asuya [Dollshe Saint]
Kei_chan

HozzászólásSzerző: Serawond » 2012.01.23. 19:45

Annyira életszerű, annyira aranyos! ^^ Nagyon szeretem a fotóidat, sztorijaidat, mindig megmosolyogtatnak! ^^ ^///^ Jól sikerült! :)
Gyűjtésben: Dollmore Model Doll F Ipsae Monahan
Tervben: DZ Brant, IH J.I.D I és IH E.I.D. Jessica
Egyszer úgyis: Angelheim Elder Heim Zion "The Elf"
Serawond

HozzászólásSzerző: Seme » 2012.02.10. 19:55

Jesszus, Benő cukisága már-már életveszélyes. XD Istenem, az a retro bicaj nagyon ötletes. Benőke meg olyan édesen elvan a saját kis világában :lol: :lol: :lol: Benőland, én is menni akarooook odaaa! :fan: Nagyon jó képek lettek, köszi. :D
Itthon: Sebastian (AOD: Chen)
tervezett: Shion (Island Doll: Shukaku)
Seme

Előző

Vissza: Foto sztorik