Első hó (Mayu+Dorien - DIM Jullis, DIM Ace)

Történetek képekben

Re: Első hó (Mayu+Dorien - DIM Jullis, DIM Ace)

HozzászólásSzerző: Seme » 2012.02.16. 14:32

jajj, én is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, iszonyú édes kis páros! :spark Csak én gondolom úgy, vagy a kis hercegnek tényleg nem esik le Mayu közeledése? :lol: De wuu, még Doriant is meglágyította picit Mayu cukisága :fan:
Itthon: Sebastian (AOD: Chen)
tervezett: Shion (Island Doll: Shukaku)
Seme

HozzászólásSzerző: Floo » 2012.02.16. 17:42

wáááááá :spark úgy szeretem a hóbanbaba-képeket :D Mayu nagyon édes és a festése is nagyon nyünny~~ :love: :spark
Dorien, nem kell ám ennnyire szigorkodni u.u <3
Floo

HozzászólásSzerző: Asami » 2012.02.16. 17:45

De éééééééédesek! Mayu egy tündér! :spark Annyira husi, ahogy bújik! :love: Meg Dorien is, ahogy aggódik érte! ^3^ Szottyongatni való egy párosod van! :fan:
(Hogy raktad oda a hóba az omake képhez? Nem látom a lábnyomod! o.o xD )
Itthon: Maya /Soom- Syen/ ... "Csibe" Aiwë /Soom-Yrie/ ... Nathan /Migidoll Ryu/... Nikolaj 1+1 /DS Saint/ ...Dorian/Migidoll V.Ell/ ... "Sasha" /Elfdoll Vivien/
Asami

HozzászólásSzerző: sirin » 2012.02.16. 23:26

Ááá ez is olyan aranyos és kerek egész történet lett :spark Úgy szeretem, mikor sztorikat csinálsz :spark

És Mayu milyen kis bújós :love: Doriennek meg üzenem, tessék sokat gondoskodni Mayuról! :fan:
Itthon: Ambrose (DoD Luke) | Eris (Soom Breccia)
http://cascadia.gportal.hu/
Kép
sirin

HozzászólásSzerző: Shinku » 2012.02.17. 15:44

De édesek így együtt! A sálas képek teszenek a legjobban! :spark :D
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2012.02.17. 21:32

Nyóóóóhhh, itteneem, annyira aranyosak, úúgy imádom őket :spark :spark :spark :spark :love: Nagyon aranyos képek lettek, és a pózokon mindegyiknél csak pislogtam :spark
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Handy » 2012.02.19. 18:42

lilien: Igen, én is imádom a festését. ^///^ Mayu pedig igen gyakran hozza zavarba Dorient a kis naiv ártatlanságával, de hát tűrnie kell a nagyfiúnak. :P
Ayame-chan: Köszi szépen, örülök, hogy tetszett! ^3^
Amaterasu: Nagyon örülök, hogy megmelengette a szívedet, jó volt ezt olvasni. :blush2: És valóban jól látod, Mayu nagyon kis szelíd, olyannyira, hogy még Dorient is megszelíditi. :D
Kala: Örülök, hogy tetszett! :spark
Serawond: Nagyon köszi neked is, jó olvasni, hogy tetszett! ^///^
barabara: Neked is nagyon köszi, jó látni, hogy Mayu nem csak rám van ilyen hatással! ^^; Dorien teljesen egyetért veled. :cool: Csak Mayu lerombolja a coolságát. :P
moniee: A rucikat Ayasénak köszönhetjük, neki hála nem fázik a gyerkőc. Neked pedig a gyönyörű festést köszönjük! ^///^
Nishi: Én meg köszönöm, hogy írtál, és örülök, hogy tetszett! :)
Jesang: Igeen, szerintem is jó dumapartnerei lesznek egymásnak, és Mayu már a gyerekeket is szereti. :D
Seme: Hihi, inkább Mayunak nem esik le Dorien túlzott aggodalmának oka. :) De igen, Dorien határozottan kézségesebb lett minden téren Mayu óta. ^///^
Floo: Hiába, ha Mayuról van szó Dorien nem kegyelmez. ;) És örülök, hogy tetszett ez a kis történet.
Asami: Igen, az a bújós kép még nekem is sok volt. ^^; Eh, most már be kell vallanom, de photoshop. xD
sirin: De jó olvasni, hogy szereted a kis történeteimet. Nagyon örülök neki! :blush2: És ne aggódj, Dorien így is többet gondoskodik róla, mint ami szükséges lenne. ^^;
Shinku: Nagyon köszi neked is! Ezt a sálas témát már régóta meg akartam csinálni, még jóval Mayu érkezése előtt. ^3^
Koffeey: Köszönjük szépen, örülök, hogy elnyerték a tetszésedet a képek. :D
"A boldogság egyetlen akadálya a valóság."
Itthon *-* :Dorien (DIM - Ace) , Mayu (DIM - Jullis), Mimi (Luts HDF Lolly), Narcissa (Luts KDF Lolly)
Kép
Handy

HozzászólásSzerző: Dera » 2012.02.24. 15:22

Ez olyan kis aranyos volt. Csak mosolygok itt magam elé. ^///^
Dera

Előző

Vissza: Foto sztorik