Csak egy nyári nap...? [sok kép!]

Történetek képekben

Csak egy nyári nap...? [sok kép!]

HozzászólásSzerző: barabara » 2013.07.26. 01:59

Egy kis meglepetés... :perv:

Kép

Valahol Angliában, egy napsütéses nyári napon Emiko és Inna mély beszélgetésbe feledkezve múlatta az időt...

Kép

Emi: Milyen jó végre egy kicsit így kettesben. <3

Kép

Inna: ...Nekem is hiányoztál.

Kép

Emi: Megértem én, hogy neked a kutatásod a legnagyobb szenvedélyed... *durcát színlelve oldalra sandít*

Kép

Emi: Na gyere ide...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Boróka: Pisilnem kell~ *vékonyka hangon*

Kép

kórusban: Sztrájk! Sztrájk! Sztrájk!

Kép

Winnie: Kedves Emi néni és Inna bácsi! Nagyon meleg van, és mindannyian szeretnénk strandra menni. Addig sztrájkolunk, amíg nem mehetünk strandolni.
Lelle: *helyeslően bólogat*

Kép

Zara: Hová lett Boróka? Elment pisilni?

Kép

Boróka: *fészkelődik*

Kép

Kép

Boróka: Hopszi...
Zara: Ne haragudj. *elpirul*

Kép

Boróka: Inna bácsi, vegyél feel. :csill:
Winnie: ...Jó? Akkor megyünk?

Kép

Boróka: *próbál felmászni*

Kép

Winnie: Milyen közel van a strand? Mikor érünk oda?

Kép

Zara: "Remélem lesz árnyék, vagy viszünk napernyőt. :gondol: "

Kép

Winnie: *hirtelen úgy dönt jobb lesz Innánál próbálkoznia, és lendületesen nekirugaszkodik*

Kép

Emi: Csak óvatosan! @_@
Lelle: Winnie!
Boróka: *halálra vált :eek: *

Kép

Winnie: Inna bácsi, Inna bácsiiii! :love:
Emi: "...Hol van ilyenkor Noah és Kai? :ded:"

Kép

Inna: :XX:
Emi: ...

Kép

Inna: "Ennyit a kettesben töltött napról... >.> "

Köszönjük, ha benéztél! :muffin:

Boróka © Lywie
Emi, Zara © Jenna
Lelle © Amaterasu
Inna, Dwynwyn © Bara
Kai Makary Hoffmann /PPD ChenYi/Kőváry Sebestyén /DCatch Brad/方云虛 /Zaoll Ramie ♂/Dwynwyn /DK Abby/Инна Шчедрой /NB Har/
Kép
barabara

Re: Csak egy nyári nap...? [sok kép!]

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2013.07.26. 10:32

Nyahahajj, meghalok~ :love: Ésésés kifestetted Lellééét~~~ :fan: Gjááá, tünemény édes lett, nagyon-nagyon tetszik!! :blush2: :love: És basszus, tényleg tök jól mutat ez a világos szem a fényképeken! :O

Amúgy valami tünemény lett a sztori...!! XD Úgy látom, Eminek is gyengéje az ilyen szép szőke gaijin-haj. :perv: Már el is felejtettem, hogy mennyire szépek együtt, de asdfghjklahhww~~ :fan: Szegény kis Boróka meg... az állandó áldozat... :'D Winnie-chan hozza a formáját, Zarácska meg kész, ahogy elmélyülten tanulmányozza a hófehér bőrét és a napernyőn tűnődik. x'DDD Az meg valam zseniális, hogy mennyire megváltozik Innáék arca, amikor a fejükön táncol az összes kölyök. X'DDD Konkrétan ilyen az arcuk: :ded:

...hát ez most nagyon jólesett. :'D
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: lilien » 2013.07.26. 17:05

Wheeeeeeeee! :' DDDDDD Itt röhögök hangosan, nem tagadom. xDDDD

Inna is not amused. :'C A prüntyők megölték a romantikát, ezt be kell pótolni. :c Legalább a strand jó volt? :D
Nagyon édes kis sztori lett, feldobta a napomat! :3
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2013.07.26. 18:32

Jaaaajjjj, ez mennyire édes sztori lett már, mikor a sok pici lábat megláttam, aawwww :'D :csill: :fan:
Meg az első képen mosolyogtam, tiszta olyan mintha Inna nagyon hunyorogna hogy lássa a tévét, miközben Emi-t hallgatja XD
A kicsik közül meg azt se tudom kit cukizzak össze jobban, mind-mind annyira édesek, azokon a mini strandcuccokon meg meghalok, hát tüneményes!! :spark :spark :spark Mikor Borókát Zara fellöki a matraccal XD
És Emi meg Inna arca tényleg hogy megváltozott a végére basszus, jaaj XD :'D Zara hogy elterült a kanapé végében:'''D
Nagggyon cuki volt, ez most nagyon jól esett :lol: :csill:
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: barabara » 2013.07.28. 00:10

Ame: Jaj, örülök, hogy tetszik! :party: Akartam még róla küldeni közelebbi képeket is, de végül jól elfelejtettem, úgyhogy majd ha megint bejutok Pestre... ^^' Emi meg Inna fején mi is nagyon röhögtünk, teljesen úgy néznek szerencsétlenek. :'D

Lilien: Köszii, örülünk neki! :fan: Oww, igen, majd igyekszünk bepótolni a romantikát. :perv: A strandolással is van még egy "nagyszabású" tervünk, úgyhogy még arra is fény derül, ha minden igaz~ :munch:

Koffeey: Köszönjüük, a pindurkák nevében is! :XD: Tényleg haláliak ezek a kis strandcuccok, úgy örültünk, mikor megtaláltuk őket. :csill: Eredetileg volt hozzájuk egy felfújható medence is, kár, hogy azt anyunk elajándékozta. :T_T:
Kai Makary Hoffmann /PPD ChenYi/Kőváry Sebestyén /DCatch Brad/方云虛 /Zaoll Ramie ♂/Dwynwyn /DK Abby/Инна Шчедрой /NB Har/
Kép
barabara

HozzászólásSzerző: Jesang » 2013.07.29. 16:03

Behaltam, valami veszett cukor! *.* Szegény kicsi Boróka, még az ág is húzza, de hogy a matrac is!
Itthon: Seven [RS Bao], Dextera [RS Mai], Belmore [DF-H Rain], Ashiaa [DF-H RongXuan buci], Oliver [SE Tiny Zack light tan], Vhaleio [Ninodoll Woo. U mod.], Élsi [RS Mei]
blogom: Dark Moon Dorm
Jesang

HozzászólásSzerző: Lywie » 2013.07.30. 22:53

Jesang írta:Behaltam, valami veszett cukor! *.* Szegény kicsi Boróka, még az ág is húzza, de hogy a matrac is!

Köszi!
Pedig igyekszik ám cool lenni, pölö Rambó bácsis kendővel (epic fail ^^; ), de vagy megfelejtkezik magáról, vagy a körülmények szabotálják. x"DD
Sebestyén, Khaled, Boróka, Desmond, Dory
Kép
Lywie

HozzászólásSzerző: Kala » 2013.07.31. 09:32

Jajj ez a sorozat nagyon kellett a lelki világomnak, de komolyan. ez a hét eddig valami elképesztően mocsok volt, és totál szét vagyok csúszva.
Olyan jól esett ez a történet. Annyira édeseek. Készen vagyok tőlük. :)
Boróka mekkorát puffant, kb. én is így jártam a Velence tavon pár napja. :)

KÖSZÖNÖM! Jól esett. ^///^
Lucius,Gilbert,Norio,Esca,Verran,Nube,Taen,Iku,Cho,Sophia
Kala

HozzászólásSzerző: barabara » 2013.08.03. 18:59

Nagyon szívesen~ ^///^ Örülünk, ha kicsit felderíthettük a napod! :nap: Kellemesebb heteket ezutánra! ^^
Kép
barabara

HozzászólásSzerző: Shinku » 2013.08.24. 11:38

Óóó, de jó sztori lett! :spark Nagyon nagy arcok együtt a babáitok! :'D És azok a mini strandos cuccok! :csill:
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

Következő

Vissza: Foto sztorik