Füstbe ment terv~~ [NB Har x Felis silvestris catus]

Történetek képekben

Füstbe ment terv~~ [NB Har x Felis silvestris catus]

HozzászólásSzerző: lilien » 2013.12.03. 16:30

Már jó ideje hozzá sem nyúltam sem a fényképezőgéphez, sem a babákhoz (olyat kivéve, hogy jaj gyere ide, üntyümprüntyüm, menjél is vissza a szekrénybe), úgyhogy nagyon nehéz volt most fotózni. :D Nővérem azzal izélgetett, hogy ez olyan, mint a biciklizés, nem lehet elfelejteni, de úgy látszik, nekem sikerült. xD

Először pár napja vettem elő a gépet és Yuukit, aztán végül puffogva eltettem mindent, mert sehogy sem akartak alakulni a képek. Aztán ma kicsit kikapcsolódásként felruháztam az egyetlen itthon lévő SD testet némi Nét-jellemzőkkel, és gondoltam szekszizünk kicsit Néttel, hogy legyenek róla képek... de nem találtam a cuccait. Csak az inge volt meg, se a szemüvege, se a sapkája nincs sehol, úgyhogy kölcsönvettük Yuuki sapiját és...

...nesze nektek Fluffy Nate. :D

Kép
IMG_5958 by lilienchan, on Flickr

Itt már kezdett elromlani a hangulat, mert nem tudott napirendre térni a tény felett, hogy a fehér sapka nagyon nem helyénvaló uke tulajdonságokkal ruházza fel.

Kép
IMG_5964 by lilienchan, on Flickr

És akkor a semmiből....

Kép
IMG_5966 by lilienchan, on Flickr

Itt sem jobb a hangulat. u_u

Kép
IMG_5969 by lilienchan, on Flickr

A végén egészen barátkozós kedve lett mindenkinek. C:

Kép
IMG_5974 by lilienchan, on Flickr

És Nathaniel belement még egy utolsó képbe. ;^; <3

Kép
IMG_5983 by lilienchan, on Flickr

Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien

Re: Füstbe ment terv~~ [NB Har x Felis silvestris catus]

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2013.12.03. 16:40

Haha, az utolsó képen konkrétan "najó, mivel kezd jobb kedvem lenni nesze bevágom neked a pózt csak hogy örülj" feje van. XD
Tök jó szándékosan nem írom hogy ari lol képek lettek. <3
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2013.12.03. 17:01

Az utolsó kép aaaaaahhh :spark :fan: Nagyon jól áll Nate-nek ez a sapi, ha tetszik neki ha neeem:''D
Hogy egymásra találtak a cicóval :csill:
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Riaber » 2013.12.03. 18:09

Bocsi Nate, tudom, hogy utálni fogsz, de szívdöglesztő vagy a képeken. :fan: Nekem tetszik az összhatás. :P
A fehér sapka, pedig tök jó kontrasztban van a fekete hajával.
A cicus, meg :spark :spark :spark , imádom azt a gyilkos nézését. :lol:
Riaber

HozzászólásSzerző: Jigoku-chan » 2013.12.03. 19:53

Istenem, Nate de jól néz ki!*_____* És nem is ukés szerintem, inkább tűnik csak szimplán morcinak :3 És a sziszának is de kis okos feje van :D *minden macskára ezt mondja* És nyugodtan bombázz minket képekkel, meseszépek lettek, úgy néznék még több képet a fiúkádról! :fan:
Itthon: Nina, Igor~
Jigoku-chan

HozzászólásSzerző: Asami » 2013.12.03. 20:29

Olyan szééépppp.... :csill: Cuki uke lenne belőle! Milyen férfias még ebben a sapiban is! :'D :nosebleed:
Nézted már az elveszett cuccokat Hime búvóhelyén? Lehet Nét-fan, és begyűjti a holmijait! :facepalm:
Itthon: Maya /Soom- Syen/ ... "Csibe" Aiwë /Soom-Yrie/ ... Nathan /Migidoll Ryu/... Nikolaj 1+1 /DS Saint/ ...Dorian/Migidoll V.Ell/ ... "Sasha" /Elfdoll Vivien/
Asami

HozzászólásSzerző: lilien » 2013.12.03. 22:24

Shiroi: lol olyan hangulat is volt. :'D Sőt, még most is így néz rám, itt ül az asztalon és csókoltat téged, amiért itten learizod. C:

Koffeey: köszi! :D Örülök, hogy tetszik! ^^ A cicó utána ráfeküdt a lábára és úgy aludt. ;^;

Riaber: köszönjük szépen! <3 A fehér sapi utólag tényleg jó ötlet volt, főleg a fehér nadrágjával. :) Nem is gondoltam, hogy rá lehet adni más cuccot is a feketén kívül. x'D

Jigoku: juj akkor átjött a morciság! Mindig olyan morcosra próbálom fotózni, de valahogy meglágyulnak a vonásai a képeken. xD De akkor örülök, hogy sikerült! *---* Köszi! <3

Asami: Ja, nagyon férfias... xDDDDDD Hime meg módszeresen lenyúlja a szilikonsapikat és a csatokat, aztán behalmozza őket a komód alá. Mást nem nagyon szokott elvinni. :DDDD
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien

HozzászólásSzerző: lupurt » 2013.12.03. 23:01

A fiatalember magaba roskad a cuccok miatt, es latom a macska elovette a gyilkosabbik nezeset - ot is feher sapkaval fenyegetted meg? ;)
lupurt

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2014.02.09. 18:35

JajjjNét és Hime XD

a fotózást nem lehet elfelejteni, látod a nagy durciban is milyen jó kis képek kerekedtek :D
Egyszer ezt a macskát el kell kapjam olyan ellenálhatatlanul bolyhosnak látszik minden képen :csill:
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

Vissza: Foto sztorik