Dömper [Soom Chrom x Hime]

Történetek képekben

Dömper [Soom Chrom x Hime]

HozzászólásSzerző: lilien » 2014.04.16. 15:06

Mostanában akárhányszor van egy kis időm fotózni, a dömper macskám mindig belerondít. u_u Így lett most is, és az ötezer képből pontosan kettő lett használható Anzen'na-ról. :T_T:
Pedig csak szerettem volna körbefotózni a szép új kezeinket. :morzsi:

Szerk.: ...és természetesen elfelejtettem, hogy a fórum megeszi a széles képek szélét. OTL Namindegy. :'C

Kép

Kép
(szerintem neki sosincs jó kedve. :C )

Aztán...

Kép

Kép
Hime: végül is mit akarsz te itt?
Én: .... fotózni.. szerettem volna

Kép
Hime: ezt te sem gondoltad komolyan.

Kép
An'zenna: ugyanmár... Himével legjobb haverok vagyunk. Látod?
Hime: :ded:

Kép
Hime: pfhuj... még csak nem is vagy finom. Na tűnés innen.
An'zenna: :rolleye:

~~~~~~~~~~~~~~~~
Köszi, hogy megnéztétek. C:
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien
Adminisztrátor

Re: Dömper [Soom Chrom x Hime]

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2014.04.16. 15:28

Értem, szóval így vágyjak macskára a babás hobbi mellett :D Himét annyira szeretném egyszer megnyunyurgatni de félek hogy megenne :XX:

Anzen'na (Lehet nekünk is Ancinak szólítani? :D ) Pedig képes még a szabotált sorozatot is feldobni, és nem is mindig morc, Himét győzködve láttam egy kis mosolyt a szája szélén :spark
A praclikhoz meg gratu :D Nagyon szépen áll rajta ^///^
Zi-chan

HozzászólásSzerző: lilien » 2014.05.11. 12:22

Jaaaj köszi. :D Hime nem enne meg, csak nem nagyon lelkesedne a nyunyorgatásért, de ő már csak ilyen. u.u Ellenben Anci (lehet így szólítani, de csak a háta mögött xD) tényleg kezesbárány lett mellette. :DDD
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Tifa » 2014.05.11. 13:11

Nagyon szép a babód, egyik kedvencem itthoni babák közül! Szép a praclija is!
Jó fotók, tessék többet fotózni! :)

A cica meg... XD Ehhe ismerős a helyzet, csak nálunk 6 macska van kint, és ha fotózok a virágok, vagy zöld között, akkor állandóan odajönnek kíváncsiskodni, vagy odadörgölőzni hozzám, vagy épp a babát szeretnék közelebbről megvizslatni. - Bár én nem engedem nekik, mert ezek kinti, félig vad cicák, és néha nagyon kiszámíthatatlanok tudnak lenni, úgy elrobogott az egyik kisebb cica a tündérke mellett, hogy azt hittem egyenesen felborítja... XD Szóval nem szabad otthagyni nálunk a babát kint egymagában. -
Tifa

HozzászólásSzerző: Smaug » 2014.05.11. 20:54

LoL, és Anzen'na hogy kivirult amint Hime bekerült a képbe. Szerintem szórakoznak veled :'D

(fú, Hime azon az első képen...igazi gyönyörű macskaportré, szinte látom a Whiskas reklámban XD)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Vissza: Foto sztorik