Luts színegyezések (Delf kivételével)

Ha van valami amiről nagyon szeretnél képet de nem tudod hol keresd

Re: Everpurple / Aria Doll és LUTS SDF szín összehasonlítás

HozzászólásSzerző: libachan » 2010.04.09. 13:05

elnézést kérek lassúságomért, csak tegnap meghalt a nyagygép XD;

bár ha belevágsz, akkor hajrá :D de azért itt vannak a comparison képek luts és ever skinjei közt ^///^

napfényes időben
Kép

Kép

és vakunál
Kép

Kép

ahogy észrevettem, luts bőrszíne fehéresebb, és rózsaszínesebb mint everé. de szerintem egy jó blush mindent megold ;)
Kép
libachan

HozzászólásSzerző: Fujimiya Aya » 2010.04.09. 13:13

Imádlak, kösssziiiiii~~~~!!! :love: :love: :love:

Napfénynél én is alaposabban meg fogom nézni Naya arcocskáját, hogy mennyire krémszínű vagy rózsaszínes. Hat Senior Delf fejünk van otthon, és nincs két egyforma színű. ^^; Tris a legkrémesebb, Ichiru a legrózsaszínebb. A többiek a kettő közötti állapotban vannak. ^^;
Itthon: Tristan & Ichiru (LUTS SDF Howl x 2, Asher (SOOM MA Sabik), Ion (LUTS 2009 Wintery), Lenhardt (LLT Roderich), Asha Night (LUTS SDF Jude fej), Naya (LUTS 2009 Summery fej)
Ametisztgyöngyök

Kép
Fujimiya Aya

HozzászólásSzerző: libachan » 2010.04.09. 14:25

szívesen ^///^
LOL XD a Luts átka xD minden babájuknak más az árnyalata :lol:
Kép
libachan

Luts Wintery 2009 kompatibilitás

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.04.12. 21:49

Felmerült a kérdés, hogy vajon Luts 2009-es téli ajándékfeje (Wintery 09) milyen testeken mutat jól. Mivel abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy össze tudom hasonlítani a Senior Delf v.3 és a Super Senior Delf testtel is, ezért megragadtam az alkalmat és készítettem pár - igen szomorú minőségű - képet:

Wintery + SDF v.3

Kép

Kép

Kép

Szerintem tökéletesen mutat rajta. Persze én megszoktam a luffancsfejű JD-t ezen a testen, de nem látom aránytalannak^^

Wintery + SDF v.3 versus Wintery + SSDF

Kép

Kép

Kép

Igazából rosszabbra számítottam. Szerintem az SSDF testre is illik. Mondjuk a bébiarca miatt inkább a kisebb testet választanám neki, de ízlés kérdése az egész ;)

Ha igény van rá, összehasonlíthatom még egy Buddydoll testtel (Buddydoll sárgább) és egy régi típusú Dollshe testtel (nem fog rámenni a nyakára)^^
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Re: Luts Wintery 2009 kompatibilitás

HozzászólásSzerző: Fujimiya Aya » 2010.04.14. 09:45

Smaug, nagyon-nagyon köszi a segítséget. :love: :love: Nekem a fotók alapján úgy tűnik, mind a két változat rendben van.

Iont (Wintery 2009) mi a Senior Delf 2-es testre pakoltuk fel. Ruhában semmi gond nem volt (főleg, mivel egy bő tollas kardigánt viselt), de ruha nélkül... Nekünk nagyon kis girhesnek tűnt úgy, de persze ízlések és pofonok.

Ruhában oké:
Kép

Kép

Ruha nélkül:
Kép
Itthon: Tristan & Ichiru (LUTS SDF Howl x 2, Asher (SOOM MA Sabik), Ion (LUTS 2009 Wintery), Lenhardt (LLT Roderich), Asha Night (LUTS SDF Jude fej), Naya (LUTS 2009 Summery fej)
Ametisztgyöngyök

Kép
Fujimiya Aya

LUTS színösszehasonlítás

HozzászólásSzerző: Island » 2010.06.26. 22:01

Nem győzünk csodálkozni azon, hogy a LUTS-nál mekkora különbségek lehetnek az azonos típusú és bőrszínű babák színei között. Már "családon belül" is annyiféle van, hogy nem is nagyon mernénk olyan kérdésre válaszolni, hogy "mire hasonlít" a színük.

Íme egy kis demonstráció (némi Soom és Spirit összehasonlítással viszonyításképp):

Kép
Természetes fényben.

Kép
Lámpafénynél.

Kép
Villanóval.

Mindegyik baba normal skin / real skin (normal), a SOOM body blushinggal látható (gyári, air-brush), a többin nincs blushing.

A tendecia látszólag az, hogy a LUTS-szín egyre rózsaszínebb és világosabb. Az eltérések nem "sárgulásból" adódnak (bár valamilyen mértékben biztosan "érnek" a színek), mert ott is megfigyelhetők, ahol mindig ruha borítja a babákat. A fejtetőkön ugyanígy (az öt LUTS-fejünk öt különböző színben pompázik, hamarosan erről is teszünk fel fotókat.)

Kérjük, hogy aki tud, tegyen fel hasonló összehasonlító fotókat akár LUTS és LUTS, akár LUTS és más baba színeivel, mert kíváncsiak lennénk, hogy milyen színeket tud még a LUTS produkálni real skin normal címen. ^^;
Itthon: Ichiru (LUTS SDF Howl), Asha (LUTS SDF Jude), Naya (LUTS 2009 Summery), Asher (Soom MA Sabik), Winter (Spiritdoll Insane)
Ametisztgyöngyök

Flickr
Island

Re: LUTS színösszehasonlítás

HozzászólásSzerző: Floo » 2010.07.02. 18:53

ódejóóó~!
én is csináltam, bár csak természetes fényben, de csinálom majd a többivel is... :geek: és igazából real skinnel nekem csak Remi van és a Wintery-buci, mert Yami és Vámpír-san white skin...

Kép

Kép

hát... így képen is Remi kicsit sötétebbnek látszik. főleg a Wintery @_@ persze, képminőség és monitor... ^^' a white élőben pedig kicsit zöldesnek hat... anyu váltig állítja hogy Yami úgy néz ki, mintha mindjárt elhányná magát... >.>

// bocsánat ^^; remélem így már okés :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Floo 2010.07.03. 00:49-kor.
Floo

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.07.02. 23:43

Floo, sokat segítene, ha ráírnád a dátum mellé (vagy jeleznéd az üzenetedben), hogy a baloldal a Delf vonal White Skin, a jobb oldal meg a Luts Real Skin Normal.

Csak mert nem mindenki tudja (vagy fogja tudni, jövőbeli tagok esetén) név alapján, hogy a Remi, meg a Wintery név mit takar és mivel hasonlítod össze...és hogy melyik melyik...(én elsőre simán azt mondtam volna, hogy ez egy Real skin Normal - világosabb - és Delf Normal skin - sötétebb - összehasonlítás, míg bele nem gondoltam, hogy nincs is NS Delf az országban...illetve van, csak Fairylandtől)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2010.07.03. 00:18

Nemm hiszem el hogy ennyire más Luts real skin skálája!! TT__________TT

Ez nehezíti meg szegény Mew testvadászatát. T_T Az egyik jó, de az egy hónappal későbbi már nem ...aztán a következő megint...huhh? ><
*akkor is Luts kid delf testet akar neki*
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.07.04. 16:22

Félárnyék szobában, vaku nélkül:

Mindegyik szín Normál
Kép

Szöveges kommentár:

Az én Luts színeim meglepően jól illenek egymáshoz. A 2008 és 2009 Júniusi szinte kiköpött mása egymásnak, a 2009 decemberi egy picit pinkesebb - már észrevehető, bár nem feltűnő egy hibridnél.

Amik sötétebbek a Lutsnál:

Minoruworld - sötétebb és barackosabb. Nem illenek össze.
Buddydoll - csak kicsit sötétebb, de sokkal sárgább. Nagyon nem illenek össze.
Migidoll - kicsit sötétebb és teltebb. Használható hibridnek (mert Luts fej esetében a Blush kiegyenlíti, Migi fej esetében meg a blushra fogja a szem a kicsi különbséget)
Soom - sötétebb és fényévekkel rózsaszínebb. Rendkívüli módon ütik egymást. Nagyon elszántaknak a 2009. decemberi Luts szín kicsit pinkesebb fénye segíthet.
Oasisdoll - sötétebb és rózsaszínebb - csak egy-két árnyalattal kevésbé rózsaszín, mint a szuperpink Soom
Fairyland - sokkal sötétebb és barackosabb. Ez egy alapvetően rózsaszínes szín (a Soom-Oasisdoll-Fairyland alkotja a pink triót. Ők egymással jobban összeillenek, mint Luts-al vagy az összes többivel a képen)
Leekeworld 2007 - érezhetően sötétebb és sárgább. Ettől függetlenül elfogadható hibridnek, ha valaki nem nagyon igényes.

Amik világosabbak Lutsnál:

Dollshe 2006 - Világosabb, sárgásabb. Hibridnek elmegy.

Amik egyformák Luts-al:

Leekeworld 2009. 11. - Szinte pontosan egyforma a Luts 2009. 12. színnel. Talán mikroszkóppal vizsgálva a Leeke szín még egy picipicit rózsaszínebb. Tökéletes hibridnek. Sajnos tudjuk, hogy a Leekeworld újabb színek még világosabbak és pinkebbek, ezért azok már nem ennyire tökéletesek hibrideléshez.

A képem korántsem adja vissza hogy milyen szinten rózsaszín a Soom és az Oasisdoll fejtető. Különösen a Soom, valami kimondhatatlanul rózsaszín. Hogy NiuKy-t idézzem: "malacrózsaszín". ;)
Kép
Smaug

ElőzőKövetkező

Vissza: Kép kerestetik