Luts színegyezések (Delf kivételével)

Ha van valami amiről nagyon szeretnél képet de nem tudod hol keresd

Re: Luts SSD és SD fej hybridek (Cane/Abadon)

HozzászólásSzerző: Kirasan » 2010.07.22. 12:41

Háát, pont az lenne a lényeg, hogy valami nyurga hosszúkás testet szeretnék neki.(megfizethető kereteken belü) :( Legalábbis a karaktere szempontjából . Resinsoulnál a nyakméret jó lenne, és elég nyúrga a test http://www.resinsoul.com/05-chanpin/p-001-1.asp?id=334
, de a színbe nemtudom jó lenne-e, nemtaláltam képet.

Aszthiszem mégis találtam egyett : http://www.flickr.com/photos/azazel1981 ... 326338695/
szerintetek milyen? :geek: http://www.flickr.com/photos/azazel1981 ... 326338695/
Ez a kép elég bísztató : http://www.flickr.com/photos/azazel1981 ... 162543859/ Resinsoul testtel
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kirasan 2010.07.22. 13:40-kor.
itthon: Vergil (Pluto doll) April (MDR Merry)
Yumi (AptilStory Clover)Amber (AprilStory Ishlliya)
Kirasan

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.07.22. 13:24

Arányaiban a Cane fejjel még jobb is lesz, mert Cane feje nagyobb! (Cane ugyanakkora, mint Flood, és a Flood fej rámegy a Dollshe nyakra - eddig ez az egyetlen nem Dollshe baba aki rámegy... - míg 08man nem megy rá a Dollshe nyakra)

Ha nyurga testet szeretnél, még érdemes megnézni a Dollzone Yellow Normal testeket és a Dikadoll testeket. Asszem a Dika White egész jól ment JD SDF testéhez...?

http://www.doll-zone.com/pro_detail.asp?id=535
http://www.dkdoll.com/productsen.asp?id=31
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Kirasan » 2010.07.22. 13:37

"Arányaiban a Cane fejjel még jobb is lesz, mert Cane feje nagyobb! "

Ezt melyikre érted? :geek:
Kirasan

Re: Luts SSD és SD fej hybridek

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.07.22. 14:13

A Resinsoul testre kérdezted, hogy mit szólunk hozzá (míg át nem szerkesztetted) - szóval arra válaszoltam, hogy szerintem Cane jobban mutatna a Resinsoul testen, mint 08man, mert Cane nagyobb.

Mondjuk színben látszik, hogy a Resinsoul sokkal rózsaszínebb...(ne tévesszen meg az utolsó kép amit találtál, a Resinsoul NS rózsaszínebb). De szerintem egy rózsásabb blushal megoldható^^
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Re: Luts SSD és SD fej hybridek

HozzászólásSzerző: Kirasan » 2010.07.22. 17:06

Én is erre gondoltam, egy kis blush-ra. Vergilnél is (moniee nagyon profi volt ^///^ ) , szemből nemlátszik a színeltérés csak hátul a nyakánál ahol illeszkedik a buksi. És remélem fehérbe is összejönne. ^^;
Azért volt ez a nagy keresgélés, mert nem akartam olyan buksit hazahozni, akinek sosetudnám összekaparni a testrevalót, és csak évekig kuksolna egy dobozban. >.> Szerintem marad a Resinsoul addig amíg nem szedem össze magam majd anyagilag,
de nyitott vagyok az ötletekre testügyileg.
Smaug ^^ köszönöm a segítséget ^3^ és a többieknek is <3
Kirasan

S.O.S. Luts Kid Delf lány hibrid?

HozzászólásSzerző: Shinku » 2010.12.05. 18:42

Luts kislány fejhez szeretnék hibridelési lehetőségeket találni. Lehetőleg egy olcsó, nőiesebb testet szeretnék. Azért, mert egyenlőre csak egy fej fér bele a keretbe, + nemigazán szeretnék ilyen kislányos testet.

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeket. ^^
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Shinku 2010.12.06. 14:32-kor.
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

Re: Luts Kid Delf lány hibrid?

HozzászólásSzerző: Kirasan » 2010.12.05. 20:38

Kirasan

HozzászólásSzerző: Shinku » 2010.12.05. 21:05

Ó, álmomban nem gondoltam volna, hogy a minifee test ilyen jól megy hozzá. (legalábbis szerintem jól mutatnak együtt). A színegyezés is ebből a pár képből kiindulva jónak tűnik. :spark Az egyetlen gondom az ára. :T_T: De majd meglátjuk mi lesz belőle. :D Köszi Kirasan! ^^

További ötleteket is várok.
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.12.05. 23:20

A kép hazudik, a színegyezés híresen szörnyű. :( Persze ha nem zavar hogy van egy sötétebb barack tested és egy kifejezetten halvány hűvösebb rózsaszínes fejed...

Persze nem tudom a Luts jelenlegi színállását, de:

Kép
Nézd meg a kezeiket. Blair pici keze = Minifee szín; Jim nagyobb keze = Kid Delf szín 2010 elejéről

Egészben:

Kép

Persze a buksit hozzá lehet blusholni - annyira nem is nehéz összeblusholni két testrészt (legalábbis limitált tapasztalataim szerint)
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: Shinku » 2010.12.06. 13:47

Hát... tényleg nem valami jó a színegyezés. :( És esetleg luts white és minifee white? Bár annyira nem ragaszkodom a minifee testhez. :) Vagy pl. resinsoul vagy aod mennyire esélyes? Resinsoulról olvastam, hogy a normal elég távol áll, de pl. a fehérjük luts fehérrel? Vagy van olyan cég esetleg ami 100%-os(vagy elég jó) egyezés lutssal? (Olyan sok Luts baba van egész DoA-n meg mindenütt, kell lennie egy megfelelő másik testnek hozzá. T_T)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

ElőzőKövetkező

Vissza: Kép kerestetik