Hibridek

Ha van valami amiről nagyon szeretnél képet de nem tudod hol keresd

Hibridek

HozzászólásSzerző: Kala » 2010.05.06. 14:03

Egyre inkább gyűlik azoknak a babáknak a száma, akik nem a saját cégük testét kapták meg. Vagy mert a cégnek nincsen, vagy mert valami oknál fogva az nem illett Nekik.
Gondoltam nyitok egy témát, ahova képekkel demonstrálva megoszthatjuk tapasztalatainkat. Segíthetünk másoknak, akik hasonló ciőbe járnak.
Elmondhatjuk a rövid történetet, a lehetséges kiszemelt testeket az adott fejhez, és azt, hogy végül is miért arra esett a választásunk, ami. Tehetünk fel képet a színegyezésről, arányokról, és hasonlókról.
Lucius,Gilbert,Norio,Esca,Verran,Nube,Taen,Iku,Cho,Sophia
Kala

Re: Hibridek

HozzászólásSzerző: Shinku » 2010.05.06. 16:43

Ez nagyon jó ötlet volt. Én is szeretném látni egy helyen a variációkat, hogy mi-mivel passzol, mi az ami 100%-os egyezés stb. ^^
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Sugjokuchi » 2010.05.24. 15:59

DoD-Luts:
Kép
forrás: fb
--
Szerk.: érdemes végignézni a képeit, több hibrid is van, na meg sok a szép doll. ^///^

Gyűjtésben: Luts KDF Aru ~ Lilianne Felicia Mimir
No way to Heaven
Sugjokuchi

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.05.24. 16:07

Szerintem ez a téma maradjon meg a saját hibrideinknek, különben DoA minden második témáját beidézhetnénk. Ami igazán hasznos volna, az minden hibridről egy informatív tanulmány - meztelen képekkel, színegyezést hangsúlyozó képekkel, pózolással.

Ha valaki kíváncsi egy specifikus párosításra, ami nincs itt a fórumon, majd keresünk neki képeket - de addig ne árasszuk el idegenek képeivel a fórumunkat fölöslegesen...
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2010.05.24. 17:07

Souldoll Zenith White X Ipldoll 64 boy body White

Szín:
Ezen a képen látszik hogy a Souldoll White kicsit rózsaszínesebb mint az Impl, ami sárgás, de a különbség egyáltalán nem zavaró, blusholással orvosolható

Kép

Fej és Test viszonya:

Első és legfontosabb, hogy az Impldoll Testnek valami hatalmas "O" kampója van, úgyhogy ha valaki arra készül, hogy Impdoll testet vegyen a babafejének, mindenképp szerezzen be egy fejhez illő "S" kampót, mert az "O" kampó annyira széles, hogy egyszerűen nem megy rá a babafej.
Én kitágítottam a helyet ahol bemegy a kampó, és így már szépen rámegy.

A Zenith fejeknek valamiért a kampó tartó vájata annyira hátul van gyárilag, hogy mást nem tud csinálni a fej másik testen, csak lebólintani. Ezt csinálta az Aod testen, és ezt csinálta Impldoll testen is.
A megoldás, hogy előrébb kell fúrni a vájatot

Ezen a képen a kampó az én általam létrehozott vájatban helyezkedik el, ami beljebb van. A kiljebb eső vájat a régi.

Kép

A Zenith fiúk nyaka hatalmas. 12,5 cm, körfogatú, az Impdoll test nyaka 10 cm körfogatú:

Kép
Kép

A Test mozgásai

Szóval az Impldoll és a Souldoll Zenith nem haverok, de kis rábeszéléssel kibékíthetőek :)

(Remélem elég részletes voltam ^^")
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.09.25. 02:34

Leekeworld M Wien fej (2009-es Normal skin) Luts Kid Delf fiútesten (2010-es Normal skin)

Miért pont ez: A Leekeworld fejek híresen nagyok, és már a saját képeiken látszódott, hogy a saját 40cm-es testükre menthetetlenül nagy a Wien fej. Ezen kívül nem vagyok oda a Leekeworld ízületekért (volt szerencsém hozzájuk egy 60cm-es testnél). Mivel hihetetlenül nagy - 8cm - a nyakrése a fejnek, ezért a lehető legvastagabb nyakú testeket kerestem. Sajnos a két 'legjobb' választás (Iplehouse JID és Latidoll Blue) túl felnőttes volt az elképzeléseimhez, ezért a 42cm magas, 7.8cm-es nyakúként hirdetett Luts Kid Delf mellett döntöttem.

Szín: Tökéletes

Ha az ember nagyon közelről nézi nagyítóval, akkor a Leekeworld szín egy hajszálnyival talán világosabb. Első, második és sokadik ránézésre egyébként tökéletesen egyformának látszanak.

Kép

Illeszkedés: A hivatalos adatokkal ellentétben a Kid Delf nyak messze nem 7.8cm...egyszerűen csak 7cm. Ezért hatalmas rés van az illeszkedési pontnál:

Kép

Mivel nem csak látványban, de pózolásban is megmutatkozott a probléma, ezért két darab szilikonkoronggal béleltem ki az illeszkedést:

Kép
Így kisebbnek tűnik, és egész jól mozog a feje is.

Összehasonlítás egy eredeti Kid Delf fejmozgásával:

Oldalra
Kép

Előre
Kép

Fel
Kép

A lefelé nézés kicsit gyengébb, a felfelé nézés pedig nagyszerű. Viszont a fejet annyira nem döntögetni kell, hanem inkább kicsit...tolni.

Pózolás és kinézet:

Kép
A Leeke fej láthatóan kissé nagy a testre. Ruhában, élőben ez annyira nem vészes.

Állás hajlított térddel
Kép

Egyenes ülés
Kép

Görnyedés torzóízülettel
Kép

Pucsítás
Kép

Térdelés
Kép

Suwarikko (cuki) ülés - mivel nincs plusz combízület, sem duplaízületes térd, ezért csak kiakasztott térdekkel megy. De ruhában nem látszik
Kép

És bónusz - olyan jó az egyensúlya a testnek, hogy ezt is stabilan tartja:
Kép
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.09.25. 19:38

Soom MD Chalco fej (Normal skin) Immortality of Soul 70cm-es testen (Pink Normal skin)

Miért pont ez: A karakter akinek a fejet szántam igen magas, ezért mindenképpen csak 70+ magas test jöhetett szóba. Mikor megláttam Chalco színét rögtön tudtam, hogy esélytelen, hogy ezzel a színnel egyező testre leljek (ami megközelítette az az Elfdoll/Oasisdoll és Souldoll szín, de nekik nem volt megjelenésben és méretben megfelelő testük), ezért elsősorban a testmagasság és az esztétika volt a döntő szempont, amellett hogy legalább valamennyire azonos színkategóriában legyen a test.

Szín: Csak merészeknek/igényteleneknek

Soom Chalco színe egy igen sötét, nagyon telített hűvös (már-már lilásnak mondható) rózsaszín. Az IOS test színe szintén kifejezetten rózsaszín, de jóval világosabb és egy barackosabb árnyalat.

Kép
Ez a kép nem teljesen színhelyes. A Soom fej sötétrózsaszín, nem sárgás...

Illeszkedés: Megfelelő. Az IOS nyak lehetne egy picit keskenyebb és rövidebb, de nem feltűnő. Alkalomadtán lehet hogy kicsit megcsiszolom majd^^ A mozgásai számomra megfelelő terjedelműek:

Oldalra
Kép
Kép

Le
Kép

Fel
Kép

Pózolás és kinézet:

A test nagyon simán mozog, de kicsit passzív-agresszív. Nem csíp, nem rúg, nem csapkodja magát - csupán kellemesen kisiklik a beállított pózból. Ezért az én testem ragasztópisztolyos kezelést kapott, amire elsősorban az alsó torzóízületben és a csípőjében volt szükség.

Kép

Kép

Csípődöntés
Kép

Állás hajlított térddel
Kép

Természetes ülés a torzóízületek használatával
Kép

Maximális görnyedés torzóízületből
Kép

Összekuporodás a combízületek bevetésével
Kép

A felső torzóízület oldalra is kényelmesen kiforog
Kép

És bónusz - hatalmas kézfeje van a testnek...ami a picike Chalco fejjel érdekes kombináció. Viszont meg tudja érinteni az arcát, hála a másfél ízületes könyöknek:
Kép
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.09.25. 20:39

Oasisdoll Linglan fej (Normal skin) Loongsoul Doll lánytesten (Pink Normal skin)

Miért pont ez: Az Oasisdoll lánytest bár gyönyörű ömagában, de nem ütötte meg a mércémet a szimplaízületes kialakítással és a rendkívül vékony, törékeny végtagokkal, illetve a - számomra - aránytalanul aprócska kézfejével, ezért új test után néztem. A Linglan fej mint kiderült egy nagyobbacska darab, és adva volt a 9cm-es nyakkörfogat is (ami lányoknál a vastagabbak közé tartozik). Olyan testet kerestem, aki el tudja cipelni ezt a buksit amellett, hogy nem hangsúlyozottan nőiesek a vonalai, kisebb mellei vannak...és megfelelő méretű/kidolgozottságú kezei.

Szín: Nagyon jó

Oasisdoll Linglan feje egy igen sötét rózsaszín - megközelíti Soom Chalco lehetetlen színét. A Loongsoul Doll Pink Normal szerencsére elég sötét, és bár picit barackosabb árnyalatú, de első ránézésre nem tűnik fel a különbség, különösen arcfestés alatt.

Kép

Illeszkedés: Megfelelő. Talán a nyak lehetne picit rövidebb, de a hihetetlenül jó fejmozgás miatt nem éri meg belepiszkálni:

Oldalra
Kép

Le
Kép

Fel
Kép

Pózolás és kinézet:

A Loongsoul test rendkívül jól pózol. Érdekes az ízület-kialakítása - rengeteg kattanó lépcsővel és olyan ízületekkel, amik más babákban nincsenek (farízület, rejtett oldalvájat), éppen ezért alapos ismerkedést és némi szöszmötölést igényel. De a sok kattanónak köszönhetően kiválóan megtartja a beállításokat, és csinos, természetes pózokat tud felvenni.

Kép

Kép

Állás hajlított térddel
Kép

Alap ülés a farízületek használatával
Kép

Kicsit előredőltebb ülés - az alsó torzóízülettel, melynek két fokozata van. Itt az egyes fokozatba döntöttem
Kép

Még görnyedtebb ülés - a felső torzóízület használatával
Kép

Szemből így néz ki ülve - a combjait alapból összeszorítja, nagyon nőies póz. A képen látni még hogy a könyökízülete nagyon mozgékony és egészen ki tudja hajlítani oldalra az alkarját vele^^
Kép

Az összes torzó-far stb. ízületét maximálisan bevetve ennyire tud összekuporodni:
Kép

Suwarikko (cuki) ülés - oldalt van egy rejtett vájat a combján, amivel erre képes (ez a megszokott combízület hiányát pótolja)
Kép

Sarokra ülés - a térdízületénél van direkt ehhez egy beakasztható pöcök, így nagyon szépen képes a saját sarkára ülni
Kép

Maximális hátrafelé hajlás
Kép

És bónusz - a térdízületben olyan erősek a lépcsőcskék, hogy még mindkét térdével 90°-ban hajlítva is stabilan áll:
Kép
(és oldalt kibukkan a rejtett vájat a combján, amivel tud suwarikko-ban ülni^^)

(azért magassarkúban pózolt, mert nincs lapostalpú cipője, és ezért a magassarkú lába van rajta...nem olyan könnyű lecserélni a lábfejeit, és lusta voltam hozzá ^^; )
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: Shinku » 2010.11.06. 21:42

Találtam egy szerintem hasznos linket. Egy csomó színösszehasonlítás képekkel: http://mundobjd.blogspot.com/2010/10/mu ... risis.html
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: barabara » 2011.01.02. 16:17

Popodoll ChenYi buksi (normal skin) + DollFamily-H test (yellow normal skin)

Miért: Ezt a testet éreztem a legmegfelelőbbnek a karakterhez. Megfelelt a nyakméret és a vállszélesség.

Színegyezés: Az előzetes kutakodás során azt olvastam, hogy a PPD olyan sárgás, mint a Volks, a DF-H sárga pedig elvileg szintén Volks-szerű, úgyhogy bizakodtam, hogy jó lesz. A gyakorlatban szerintem a DF-H sárga jóval mélyebb, sötétebb szín, úgyhogy az egyezés nem a legjobb.

Kép

Kép

Remélem, valamennyire látszik... ^^
A fejtető kivételével már nem nagyon lehet megfigyelni Kaion az eredeti színegyezést, mert próbáltam a buksiját (több-kevesebb sikerrel) a testhez sötétíteni némi blush-sal.

Illeszkedés: Elég jó, az arányok tökéletesek. A fejmozgás hagy maga után némi kívánni valót, de ha megszokja az ember, hogy hogyan kell állítgatni, merre mozog jobban, akkor már nem gáz.

Módosítások: A test kiálló bordáiból az alsó két párat lecsiszoltam. A mellkasa alsó részén és az oldalán, a hónalj alatti részen szintén lecsiszoltam belőle.
Kai Makary Hoffmann /PPD ChenYi/Kőváry Sebestyén /DCatch Brad/方云虛 /Zaoll Ramie ♂/Dwynwyn /DK Abby/Инна Шчедрой /NB Har/
Kép
barabara

Következő

Vissza: Kép kerestetik