IOS vs Dragondoll

Ha van valami amiről nagyon szeretnél képet de nem tudod hol keresd

IOS vs Dragondoll

HozzászólásSzerző: Riaber » 2012.07.04. 17:50

Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek. Eléggé speciális a kérdés, nem igazán sikerült választ találnom rá a kutatásaim során. @_@

Azt próbálom kitalálni, hogy az IOS new normal színétől a Dragondoll bőrszínei mennyire különböznek? Attól félek, hogy a normal yellow nagyon sötét az IOS-hez képest.
Mivel csak céges képeken láttam eddig a DD normal yellow színt, így ez csak tipp. :/

(Illetve, melyek azok a színek, amik az IOS new normal-hoz passzolnak, ha a DD nagyon elütne? Az itthon lévő babákkal összehasonlítva, egyik sem jöhet számításba...)
Riaber

Re: IOS vs Dragondoll

HozzászólásSzerző: Flittering » 2012.07.04. 20:00

nem tudom mennyit segit ez de Loongsoul Doll és Dragondoll YN stimmel. talán van valakinek LSD IOS hibrid és ha azok stimmelnek akkor IOS és DD is stimmel. ^3^ De azt tudnod kell hogy DD YN sárga Volks-nál vagy 2 árnyalattal sárgább.
Flittering

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2012.07.04. 23:30

A Dragondoll sárga biztos, hogy jóval sárgább, mint az IOS new normal, mert még a pinkjük is elég sárgás (már ha nekem tényleg pinket küldtek xD). De a jövő héten elvileg meg tudom nézni, mennyire passzolnak (most nincsenek nálam a srácok TT^TT), meg talán Bara majd le is tudja fotózni. ^^
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Riaber » 2012.07.05. 15:13

Köszi lányok! Mostmár egyre biztosabb vagyok benne, hogy a DD normal yellow felejtős. >.>

Amaterasu: Hú, az nagyon szuper lenne, ha meg tudnád nézni! :spark Addig nem is lépek vásárlás-ügyileg semmit.

(A fej, amihez a test lenne, színben és méretben is egy az egyben passzol az IOS new normal 70 cm-es testhez, viszont nem biztos, hogy most beruháznék egy ilyen drága testre. Másrészt hozzájutni sem egyszerű... Ezért gondoltam a Dragondoll-t...Csak a színegyezés ugye... :( )
Riaber

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2012.07.05. 16:42

Uhm nekem az IOS fejem konkrétan volks sárga, ergo bármivel kompatibilis színben ami azzal...persze apró eltérések itt is lehetnek meg nemtudom ios mikor változtat színt stb, viszont DoA-n próbálgatták a lányok és ha jól rémlik volt Dragon doll is.
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.07.05. 17:14

Mondjuk azt érdemes észben tartani, hogy az IOS New Normal NEM ugyanaz a szín mint az IOS Volks Normal. Volks Normal sárgább, IOS Normal picit pinkebb. Brá Zi, ha neked a legfrissebb new normal van, és az igen jól illik a Volkshoz, akkor továbbra is megfontolandók, még ha esetleg van egy árnyalatnyi eltérés is....

Persze amíg a tested sötétebb, mint a fejed, addig a fej némi arcfestés után máris nagyszerűen illik a testhez. Ez igaz a Dragondollra is (persze érdemes az arcfestést a test jelenlétében megejteni) - szóval a kérdés csupán az, hogy tudván a sárgulás iránti ellenérzéseket a hobbiban...szeretnéd-e ha a babád feje sárgábbnak nézne ki, mint normálisan tenné, azért hogy illjen egy sárgább testhez?
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2012.07.05. 17:27

Az IOS new normal szerintem is kicsit pinkesebb, mint a Volks, legalábbis nálunk gyakorlatilag tökéletesen passzolt a Soomhoz (ami mondjuk nyilván sárgult már, meg valszeg messze nem olyan pinkként kezdte, mint a mostani Soom pink xD). Ez talán látszik is Mikoto képein.
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Riaber » 2012.07.05. 18:04

Smaug: Nagy árnyalatkülönbséget nem szeretnék, persze egy kicsi biztosan lesz, de igyekszem minél közelebbi színegyezést találni.

Igazából nincs konkrét "testideálom" ehhez a fejhez, csak annyit szeretnék, hogy ne legyen túl izmos. Rápróbálva a fejet az IOS testre az arányok megfelelőek voltak, csak IOS-nél a 70-es test most épp nem kapható... A Dragondoll test, a leírt adatok alapján közel áll az IOS 70-eshez, ezért gondoltam rá, de nem ragaszkodok hozzá mindenáron...

A DoA-n is kérdezősködtem, de sokra nem jutottam. :/ Ott azt írta valaki, hogy látott egymás mellett DD pink árnyalatú babát és IOS new normal-t és elenyésző a különbség. Képet viszont nem tudott mutatni sajnos... Úgy meg nem merek belevágni a vásárlásba, hogy nem láttam legalább egy képet a két bőrszínről vagy valaki tuti biztosra nem állítja, hogy nem lesz gáz ez a párosítás.
Riaber

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2012.07.06. 08:39

Ha jól rémlik nekem még nem a new normál van (2011es gyártmány ennyi a biztos), Aod pinkjével kicsi volt viszont az eltérés és a dollzone normálja teljesen jól passzol (persze ehhez hozzá kell tenni hogy mind a két testnek én vagyok a 2. gazdája, valszeg kicsit sárgultak, dollzone testnek a keze pl nem volt használva és egy pöttet világosabb mint maga a test de nem feltűnően), a témában amit linkeltem mind a 2 fajta ios sárga szerepel, az többet tud mondani és ott voltak képek is.
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Riaber » 2012.07.06. 16:55

Köszi Zi! Igen, nézegettem azt a témát, meg kérdezgettem is, de sokra nem jutottam, sajnos. Láttam a képeket, csak ott a new white-ot hasonlították össze a Dragondoll színekkel.
Azt olvastam, h a DF-A normal pink elvileg passzolhat a new normalhoz...
Riaber

Következő

Vissza: Kép kerestetik