Soom Mega Gem fejek más testen?

Ha van valami amiről nagyon szeretnél képet de nem tudod hol keresd

Soom Mega Gem fejek más testen?

HozzászólásSzerző: Asami » 2012.09.19. 15:15

Sziasztok!

Soom Mega Gem hibridekről keresnék képeket - főleg NS-ben, de egyéb színegyezést is szívesen megnéznék.
(Konkrétan Ender feje érdekelne más cégekkel hibridelve. :blush2: )

Ilyet találtam Soomtól:
MG Ender fej - ID testen
ID York fej- MG testen

(Ha képet nem is kapok, de bármilyen tanács/ötlet is jól jön! :spark )

Előre is köszi! ^3^
Itthon: Maya /Soom- Syen/ ... "Csibe" Aiwë /Soom-Yrie/ ... Nathan /Migidoll Ryu/... Nikolaj 1+1 /DS Saint/ ...Dorian/Migidoll V.Ell/ ... "Sasha" /Elfdoll Vivien/
Asami

Re: Soom Mega Gem fejek más testen?

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2012.09.19. 17:04

Hüü hát Enderről nem tudok neked nyilatkozni, de Ren (soom Phonolus) egész jól mutat random hetven centis testeken, de neki aránylag kisebb feje is van ha jól tudom, mint a többi MegaGem testvérkéjének
A soom színe se nem pink se nem sárga, olyan fairylandes

A megagemeknek jóóó széles nyakrésük van és egy szekrénynyi testre vannak kitalálva ergó valami dömperebb testet keress. Azt tudom hogy az IH nagy fiútesteken furcsán néznek ki.
Esetleg souldoll Zenith test. A saját fejeik elég alternatívan néznek ki rajta mert elég apróka a souldoll fejek nagy része de szerintem egy misét megérne rápróbálkozni egy zenith testre. én felajánlom Ren fejét méret próbának XD
Nem túlsok ez az infó de legalább el tudsz indulni valahol. Sajnos a színben nem tudok segíteni.
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2012.09.19. 18:38

Bár nem emlékszem milyen fejjel láttam én, de azt hiszem Spirit Herculean teste pl. viszonylag egy működőképesebb hibrid ötlet az ID-k (és úgy cuzámmen) a nagyobb arányú fejek alá. :'D És még izgi részei is vannak XD

Ah! Meg is van egy kép azokból amiket láttam;

Herculean egy ID és két EID mellett:
Kép
MaYeo tulajdonában

és egy másik ahol azt láthatod hogy mekkora egy ID egy sima Gemhez ill. más babákhoz képest:
http://www.flickr.com/photos/littlegrey ... iroiworks/
littlegreythings tulajdonában
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.09.19. 19:44

Őszinte leszek, szerintem Ender feje nem illik igazán a saját Mega Gem testére sem - túl kicsinek érzem a fejét azon a bikanyakon. Viszont vitathatatlan, hogy vastagabb nyakak közül kéne válogatni, hogy ne maradjon nagy rés...

Amiket találtam:

Ender Mecha Angel testen: http://www.denofangels.com/forums/showt ... ost8358423
Amint látod, hiába 80cm-es a test, a nyaka vékonyka és kicsit fura az összkép.

Ender Iplehouse SID testen: http://www.denofangels.com/forums/showt ... ost9045607 (a lányos hibridek alatti képek)
Bár a SID test kisebb, mint a megszokott 70-esek, de a nyaka azért elég vaskos Endernek és szerintem sokkal szebben és természetesebben néz ki, mint a Mega Gem testen. A színegyezés sem rossz ;)

A Loongsoul 72cm-es test is elgondolkodtató (pláne hogy színben a P-Normal egész közeli volt a múltban), bár ha arra 'majdnem' illenek a Super Gem lányok, akkor lehet hogy Ender azért túl tág nyakrésű lenne...
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Vissza: Kép kerestetik