Souldoll Double fej Zenith testen

Ha van valami amiről nagyon szeretnél képet de nem tudod hol keresd

Souldoll Double fej Zenith testen

HozzászólásSzerző: Riaber » 2012.12.28. 18:55

Sziasztok!

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy szerintetek a Souldoll Soul-Double fejek rátehetők-e Zenith testekre? (Gondolok itt a nyakrés méretére, illetve az optikai dolgokra.)

Köszönöm a segítséget! :muffin:
Riaber

Re: Souldoll Double fej Zenith testen

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2012.12.28. 19:35

Egészen biztosan nem.

a Zenith test nyakmérete 12,5cm ami már teljes mértékben meggátolja a hibrdelést.
A double fejek továbbá híresen apró méretűek. még a saját, double testükre is néha túl kicsik. kétlem hogy a zenith hatalmas méretű testén jobban mutatnának :(
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Riaber » 2012.12.28. 20:44

NiuKy+ írta:Egészen biztosan nem.

a Zenith test nyakmérete 12,5cm ami már teljes mértékben meggátolja a hibrdelést.
A double fejek továbbá híresen apró méretűek. még a saját, double testükre is néha túl kicsik. kétlem hogy a zenith hatalmas méretű testén jobban mutatnának :(

Ohhh... :T_T: Mindenképpen 70 centis testre szeretettem volna tenni, de ha ennyire kicsike, akkor lehet nincs sok értelme más cégeknél kutatni hozzáillő 70-es test reményében. Akkor elgondolkodom kibékülök-e a 60 cm-es testtel, mert a buksiba már állatira beleszerettem. :gondol:
Riaber

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2012.12.28. 21:21

Riaber, nem tudom, mennyire emlékszel régi Kelére, ő ugye egy Souldoll Killian volt Super Gem testen, és hát... nem igazán működött. :/ Önmagában még annyira nem lett volna vészes, mert úgy inkább csak a nyakhosszúságot kellett fényképeken kicsit elrejteni, de mások mellett már kétségbeejtően pici fejűnek tűnt. Szóval egy hetvenes test szerintem már semmiképpen sem jöhet szóba. (Báár ha jól emlékszem, Ayase Shinyája egy hetvenes RS testen van, és az valahogy mégis működik. xD Igaz, hogy az a test elég vékony és keskeny vállú.)
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2012.12.28. 21:46

Igen, attól függ hogy milyen fej. Mert Kele 1.0 feje rémisztően kicsi. Most van nálam egy souldoll double chloe fej festeni és szerintem az az msd fej amit a lány még mellé küldött nem hogy ugyan akkora de még nagyobb is talán :'D

Ize feje aránylag értelmes méretű. Szerintem ezért is néz ki jól azon a resinsoul testen.
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Riaber » 2012.12.28. 22:01

Igen, emlékszem Kelére, meg a kis izmos testére. ^///^ Én is azon gondolkoztam, hogy esetleg valami vékonyabb 70-es testen hátha szóba jöhetne, csak ilyen meg nem sok van.
Egyébként Juhl-ról lenne szó. Mivel ő új baba, ezért még nincsenek sajna tulajképek, meg összehasonlító képek. Esetleg megvárhatom, míg az első babák hazaérnek és lesznek dobozbontós képek, bár nem hiszem, hogy a mostani Double fejektől nagyban eltérne méretileg.
Riaber

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2012.12.28. 22:11

van egy képem egy Morse ról a saját testén Ean mellett, inkább püben küldöm el a képet mert a babafej nem az enyém.
Ha ez segít elküldhetem mert ő nagyjából újabb fej.
Kép

NiuKy+

HozzászólásSzerző: Riaber » 2012.12.28. 22:41

Jaj, azt nagyon megköszönöm! ^3^
Minden információ segítség. Köszönöm az eddigieket is lányok! :donut:
Riaber

Vissza: Kép kerestetik