Sárgulás - tippek és történetek

Útmutatás hogyan fesd ki babádat, hogyan lehet teljesen egyedivé varázsolni vagy csak esztétikusabbá tenni

Sárgulás - tippek és történetek

HozzászólásSzerző: Sheila » 2009.10.15. 18:42

Nyitottam egy topicot a besárgulásnak, lehet ötletelni hogyan és mit lehet vele kezdeni, javitani illetve meggátolni. ;)

-o-o-o-o-o-

Hát én ma kiakadtam csontra.... :'(

Képzeljétek rendeltem egy pár kezet Qiannak és megjött és összeraktam öket színre... hát nem hiszem el mennyire besárgult ennyi idö alatt. :'(
Szörnyen depis vagyok... :'( nyáááááá....

De szolni szeretnék nem ijesztegetni akartam ezzel senkit, csak a nyomoromat megosztani... hüpphüpp... :'(
BJD addict and damn proud of it!
Sheila

Re: Független csevegés BJD témában-

HozzászólásSzerző: so-fiii » 2009.10.15. 18:48

lehet, hogy a WS babák jobban sárgulnak mint a normál színűek...én is észrevettem, hogy Mo keze sokkal sárgább, mint a karja, amit ugye takar a ruha. ráadásul csak július óta van nálam és hát nem is szoktam napoztatni :)
egyébként engem nem zavar, mondjuk ilyen esetekben elég idegesítő lehet
so-fiii

HozzászólásSzerző: Smaug » 2009.10.15. 19:13

Sheila, so-fiii - mennyit szoktátok tisztogatni a babáitokat? Mert lehet ám, hogy nem besárgultak, csak kicsit koszosak - ahogy az ember megérinti őket mindig otthagy egy kis olajréteget, és hiába porolja le, az azért ottmarad. Szóval lehet hogy egy jó alapos szappanos fürdés-áztatás, meg egy kis Magic Eraser sikálás visszafehéríti őket^^

De ez csak egy tipp ^^; A fehérbőrűeken egyébként a fáma szerint tényleg jobban látszik a színváltozás...nem tudom, nekem csak NS van :sweat:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Sheila » 2009.10.15. 19:22

Hmmm... egy probát megér... Magic Eraser = melamin tömb? ^^; bocs... égöö...

szerk: ugy láttam nincs ilyen topic, szal átrakom oda hogy srágulás vagy a tisztitáshoz?
Sheila

HozzászólásSzerző: Smaug » 2009.10.15. 19:27

Igen, igen melamin tömb ^^; Bocsi, tudom, beszéljünk magyarul.... DM-ben lehet kapni, ha minden igaz ^///^

Ps.: szerintem a tisztítás sem rossz, de ha csinálsz egyet direkt a sárgulásnak, akkor legalább annak is lesz végre saját beszélgetése ahol eszmét cserélhetünk az UV 'áldásos' hatásairól :D
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Sheila » 2009.10.15. 19:32

Nem nem azért... csak ezeket annyira totál keverem mindíg... és irto ciki hogy nem jegyzem meg. ^^;
Oh de tök jo, mert épp most szereztem be DMböl egy halommal. :D
nah jol ki is probálom akkor a hercegnőn. :lol: díjazni fog egy kis habfürdős lubickolást. LOOOL :D
Sheila

Re: Sárgulás - tippek és történetek

HozzászólásSzerző: so-fiii » 2009.10.15. 20:13

igen nálam is tervben van már a fürdés ^^; (nem csak a sárgaság, hanem a csíkos alsónadrág áldásos hatása miatt is)
de mondom, engem nem zavar az (ilyen mértékű) sárgulás, bár most jut eszembe DoA-n láttam egy régi WS Dollzone babát a resin match témában, és az bizony citromsárga volt :O
so-fiii

HozzászólásSzerző: Chid » 2009.10.15. 20:29

Mennyire sűrűn kell tisztítani a babákat? :D...ezen gondolkodtam miközbe olvastam ^^;
Itthon: Alisha (Luts KDF ANI),
Edward (By me ^^)
Zep (Felix Dolls Brownie Zeppelin)
Chid

HozzászólásSzerző: Isobel » 2009.10.15. 20:56

Nekem V teste és Helena feje között egyértelműen érzékelni lehet a sárgulást, de igazából annyira nem feltűnő, meg V testét 2004ben gyártották le, szóval kb öt éves, de igazából nem feltűnő, csak akkor látszik, ha nézi az ember, mmint direkt azt nézi :D Viszont hótt redva és ráférne egy alapos sikálás, mert a lába már olyan, mintha vmi bazinagy véraláfutás lenne rajta. Biztos sielni volt :lol:
Itthon: V (Peak's Woods Wake-up Cue), Helena (Peak's Woods Segi fej)
Isobel

HozzászólásSzerző: Sheila » 2009.10.24. 20:14

Képzeljétek tegnap rászántam magam Qian művésznő darabokra szedéséra... és bár elsöre csináltam ilyen totál szétszedést és nagyon izgultam nagyon élveztem is... ^///^
Bocs a nyálverésért... de örök hálám Smaugnak hogy kibirt idegekkel hogy vagy 2-3 alkalommal végigbámultam a gyorsmütéteit. :lol:

A mondandóm lényege hogy egy komolyabb mosás után szépen vizes Magic Eraserel vagyis melamintömbel jóóól átdörgöltem és nagyon meredek de árnyalatokkal világosabb lett. Persze nem lett ugyanolyan mint a vadiúj kéz, de már nem ordit a különbség. ;)
Szoval akit nagyon zavar a sárgulás az vesse be a trükköt mert hatásos. :D

ps: az a szadista állat aki kitalálta az ujrahuzást... azt le kéne fejezni... ma reggel olyan komoly hát és felkar izomlázzal ébredtem hogy ez felért kb egy 1 orás megfeszitett konditermi edzésnek. :lol:
Ergo... izmozni akarsz, szedd szét 1-2 szer hetente a babád... :lol:
Sheila

Következő

Vissza: Festés, testreszabás és esztétika