Sárgulás - tippek és történetek

Útmutatás hogyan fesd ki babádat, hogyan lehet teljesen egyedivé varázsolni vagy csak esztétikusabbá tenni

Re: Sárgulás - tippek és történetek

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.12.17. 16:15

Nyüsz, gondoltam ^^; Hehe, köszi ^^'
És ez a zöldség (O×O) mennyire... zöld? ^^; Úgy értem... a sárgulás engem pl személy szerint nem zavar, amíg nem citromsárgaságról van szó, és hogy a zöld az teszem azt sötétít a szürkén, tehát sötét zöldbe megy, vagy... rikítóba inkább? ^^;
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.12.17. 18:51

Bár nincs személyes tapasztalatom, de a színezett gyanták általában fakulni szoktak és amellé kapják a halvány elszíneződésüket. Szóval biztos nem neon, de nem annyira sötétebb zöldre számítanák, mint inkább egy fakóbb szürkére zöldes beütéssel...

(aztán az évek során meg ki tudja...a legelső szürke babák is alig pár évesek, szóval nincs túl nagy hosszútávú tapasztalat...)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2012.04.24. 22:57

Csak szimpla információként közlöm mindenkivel, hogy a souldoll ws ZÖLDÜL........
ráfújok egy réteg fehér festéket ami opálosabb, és elfedi. (Mert Terra fejét nem vagyok hajlandó vegyszerbe áztatni), de azért szíven ütött a tény hogy 4 év alatt én és Darkangelxix nagyon vigyáztunk rá és nem volt napon szinte soha, mégis már majdnem NS sötétségű az arca. csak az a baj hogy zöldes citromsárgás......
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: GokYuuSa » 2012.09.12. 20:58

Te jó ég zöldül?????? :O A sárgával nekem sem lenne bajom de zöld? Az már nem elég természetes :T_T: Szegény Asagi :T_T: Köszi hogy írtad, megkíméltél egy szívbajtól ><"
Itthon: Asagi [Souldoll Chu]
Tervben: Hirai [SOOM Dia boy]
Kép
GokYuuSa

Előző

Vissza: Festés, testreszabás és esztétika