Babatisztítás

Útmutatás hogyan fesd ki babádat, hogyan lehet teljesen egyedivé varázsolni vagy csak esztétikusabbá tenni

Re: Babatisztítás

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.09.03. 22:44

Van egy problémám, miszerint a jól bevált (és rémületesen büdös) caola aceton mentes körömlakklemosó helyett kénytelen voltam Emse márkájút venni mert nagyon kell már és hirtelen nem volt más. hazaérve tapasztaltam hogy bár acetonmentes, de illatosított.
Félelmemben kipróbáltam egy saját öntésű (hibás) fejen. baja nem lett tőle, viszont illatos maradt o.o
Ezt merjem rendes fejekre használni? (én nemnagyon tenném rá babára.... de gondoltam megkérdem..)
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Shinku » 2014.06.26. 10:47

Ha acetonmentes körömlakklemosóval távolítom el az arcfestést, akkor utána a szappan, amivel lemosom, az mindegy, hogy milyen? Mert most egy ilyen sima Lidl-s folyékony szappan van itthon. Vagy legyen az is a "mindentől mentes, ami rossz a kéznek az jó a babának" féle? :)
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Smaug » 2014.06.30. 22:32

Sosem mindegy hogy milyen...mindig ami a műgyantával érintkezik, az kézkímélő adalékanyagoktól lehetőleg mentes cucc legyen. Pláne ha az acetonmentes lötyi által otthagyott maradványokat szeretnéd leszedni, akkor nem kéne még másféle maradványokat magad mögött hagyni ;)

Egyébként szerintem ne is szappant használj, hanem mosogatószert, azok általában kevesebb bőrpuhító, hidratáló, olajozó, stb. cuccot tartalmaznak. Nekem Jar mosogatószerem van itthon az edényeknek és azt használom a babákra is (használtam eddig sárgát, rózsaszínt és asszem kéket is, de nyilván mosogatószer, szóval nem fog :) )
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Előző

Vissza: Festés, testreszabás és esztétika