szilikon szem probléma

Útmutatás hogyan fesd ki babádat, hogyan lehet teljesen egyedivé varázsolni vagy csak esztétikusabbá tenni

szilikon szem probléma

HozzászólásSzerző: yonjuusan » 2011.10.13. 16:49

szeretném a segítségeteket kérni, hátha már valaki összeakadt hasonló gonddal/problémával.
nem régóta van meg ez soom szilikon szemem. nem volt vele eddig semmi problémám, de két napja mikor kivettem Atlasom fejéből és az ujjaim közt forgattam észrevettem valamit, ami eddig nem volt rajta.

Kép

mikor szemből nézem őket semmi probléma nem látszik, de már mikor kicsit is oldalra fordítom feltünnek azok az ezüstös foltok rajta. olyan mintha levegőt kapott volna a szem, vagy őszintén fogalmam sincs. mikor óvatosan megnyomogattam a szem felszínét a foltok eloszlottak sok-sok apró kis ezüst ponttá. de idővel újra összeálltak egy naggyá, ami az írisz peremén van.

fogalmam nincs mi történhetett vagy mit is lehetne ilyenkor csinálni, ha egyáltalán lehet még rajta segíteni. :'( :'(

van valami ötletetek mi lehet a baj? előre is nagy köszönet

y
Kép
yonjuusan

Re: szilikon szem probléma

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2011.10.13. 17:36

Huuuh... nem lehet, hogy tényleg levegőt kapott, csak ott ahol nem gondolnád?
Én arra tippelek hogy kicsit elvált a szemfehérjétől az átlátszó lencse rész, és ettől keletkezett ott az a buborék szerű dolog... :S
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: yonjuusan » 2011.10.17. 14:21

én is csak erre tudok gondolni, hogy ez történhetett. csak nem értem mitől... de nagyon köszönöm a segítséget!
Kép
yonjuusan

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2011.10.17. 17:15

Ez sajnos egy levegő buboréknak tűnik az írisz és a szemlencse között :(
Én azon gondolkozám, hogy próbáltad már bevizezni? Ha a levegő helyére víz kerülne talán újra összecuppanna...
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: yonjuusan » 2011.10.23. 20:18

sajnos nem segített rajta... ;____; de nagyon köszönöm a segítséget : ))
Kép
yonjuusan

HozzászólásSzerző: Mithril » 2012.06.28. 15:11

Nekem nincs semmi konkrét problémám, csak nem gondoltam, hogy új témát kéne neki nyitni - de ha a modok másképp gondolják, nyugodtan tegyétek át új topikba. ^^

Szóval, nemrég beszereztem szilikon szemeket, és kíváncsi volnék, hogy igényel-e valamilyen különleges bánásmódot. Pl. azt már most látom, hogy vonzza a port, hogyan tisztíthatom? Egy sima vizes puha rongy megfelel?
Lehet hozzá fehér puttyt használni? (UHU patafix)

Szerk.: Időközben választ kaptam a kérdéseimre, ha esetleg másban is felmerül ez, mindkettő helyes feltevés volt :)
Itthon: Orion (KDF Bory + D.Bory ♂), Zaquarie (SDF Summery '09), Marron (TG Ai/Glati), Alex (KDF Summery '10 ♀), Peppar (WD Strawberry ♂ tan), Mint (TG Sov), RJ (IOS Sezz), Ume (TG Syen), Elliot (DIM Jullis)
blog
Mithril

Vissza: Festés, testreszabás és esztétika