Hogyen szedjük le a körömlakkot az arcról?

Útmutatás hogyan fesd ki babádat, hogyan lehet teljesen egyedivé varázsolni vagy csak esztétikusabbá tenni

Hogyen szedjük le a körömlakkot az arcról?

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2011.11.16. 16:11

Hülye cím... nem tudtam megfogalmazni :urjoke
És azt is tudom hogy volt már róla szó, de nem találom hol, vagy hova tehetném, ha mégis van neki helye de vak voltam, akkor elnézést><

Szóval körömlakkcsíkok... ma kaptunk egy rakással @_@ (Nem tudom kinek a körmén volt a festék, már csak itthon vettem észre... mutatóban voltak a fiúk>< ) Tox arcán 3, Sakkunén hálisten' csak 1 van, bár őszintén szólva kevésbé bánnám fordítva, Sakkunt úgyis hamarosan újra kell festeni, de nem ez a lényeg >< Melamin tömb?;-; Simán, vagy vizesen? :blush2: Simán nem nagyon csinált semmit...
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

Re: Hogyen szedjük le a körömlakkot az arcról?

HozzászólásSzerző: Smiley » 2011.11.16. 16:27

Hümm, lakkvész nálunk is volt már >.>
Én a radírozást tudom ajánlani, esetleg picit benedvesített radír, az többé kevésbé eltüntette. :) Viszont melamim tömbbel nincs tapasztalatom, de szerintem azzal csak nagyon nagyon nagyon óvatosan, mert főleg vizesen elképzelhető, hogy leszedi a face upot is @_@
Kép
May I suggest that you consider moving to a hotel closer to the sea? Or preferably in it. Kép
Smiley

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2011.11.16. 17:13

Radír, tényleg ^^; Köszi Smiley!!^^
Nos hát a radír tényleg működik, Tox arcáról már majdnem sikerült teljesen leszedni, még dörgölgetem... meg a szája fölötti pici csík is egész eltűnt, az orra alatti/orrán lévő viszont nem nagyon akar megmozdulni :urjoke Halványodott, de makacsabb mint a másik kettő...
Sakkun arcát is mindjárt megradírozom, remélem onnan is lejön :T_T:
KépKépKép
Koffeey

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.11.16. 21:26

A radír a legbiztosabb, de ha nagyon nem akar, akkor óvatosan megpróbálhatod melamin tömbbel (csak véletlenül se legyen víz a környéken sem!). Még ha le is jön vele esetleg 1 réteg MSC, akkor is van alatta 2 másik ami még tartja a festését ;)

És ejnye-bejnye annak aki egyáltalán az arcukhoz nyúlt, nemhogy még körömlakkal >:(
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2011.11.16. 22:21

Hálisten' a radír működött ^^ Még holnap megnézem természetes fénynél, mert sima lámpafénynél már azt hittem hogy jé, lejött, és kiderült, mikor rávilágítottam a lámpámmal, hogy nem, még jócskán ott van ˇˇ' De mostmár annál a fénynél sem nagyon látok semmit, tehát remélem :blush2: Bár Tox arcán az orrán még ott van, az nagyon makacs, még holnap megküzdök vele :urjoke
Végülis kiderült hogy éppen anyum volt az, aki összekörmölte őket :urjoke Pedig nagyon vigyázott rájuk, láttam, ki se adta a kezéből, még büszke is voltam (XD), csak ahogy betette őket a tatyóba, ahogy eligazította Sakkunt (ő volt felül), körömlakkos lett ő is meg Tox is... főleg Tox ^^; Mondta is hogy mostmár hozzájuk se mer nyúlni^^''' De az a lényeg hogy lejött :urjoke (Most nagyon nyugodtnak hangzok, délután még sírni tudtam volna xD)
KépKépKép
Koffeey

Vissza: Festés, testreszabás és esztétika