Lakkok - avagy MSC, és a helyettesei

Útmutatás hogyan fesd ki babádat, hogyan lehet teljesen egyedivé varázsolni vagy csak esztétikusabbá tenni

Re: Lakkok - avagy MSC, és a helyettesei

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.01.23. 16:56

Az első üzenetbe kilistáztam az összes MSC lelőhelyet, és az összes alternatív lakkot amit ismerek, lelőhelyeikkel együtt.

Lehet hogy ki fogom próbálni azt a Citadel Purity Seal-t, pláne MSC-s kombóban nagyon ígéretesnek hangzik, és lényegesen olcsóbb (kevesebbe kerül mint az MSC és kétszer akkora a flakon)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: barabara » 2011.01.23. 23:09

Smaug írta:Lehet hogy ki fogom próbálni azt a Citadel Purity Seal-t, pláne MSC-s kombóban nagyon ígéretesnek hangzik, és lényegesen olcsóbb (kevesebbe kerül mint az MSC és kétszer akkora a flakon)

Én azt használom, és eddig nem volt vele semmi bajom. Még azt sem vettem észre, hogy különösebben fényes lenne, szóval én elvagyok vele. ^^
Bár valószínűleg nem olyan masszív, mint az MSC, mert elég könnyű lemosni meg ilyesmi. De igazából nem ismerem az MSC-t, úgyhogy nem tudom őket összehasonlítani. ^^;
Kai Makary Hoffmann /PPD ChenYi/Kőváry Sebestyén /DCatch Brad/方云虛 /Zaoll Ramie ♂/Dwynwyn /DK Abby/Инна Шчедрой /NB Har/
Kép
barabara

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.01.24. 01:28

Óóóó, igazán? Mik derülnek ki! *megy és megnézi a fotóidat ilyen szemmel is*

Milyen tapasztalataid vannak? Tényleg jól megy rá a pasztell? És a festék? Nem zavaró a vonalak húzásakor, hogy érdes (HA érdes).

Fura, én azt hallottam, hogy nehezebb leszedni mint az MSC-t....hány réteget használsz összesen egy festéshez?

Nagyon felcsigázott az ötlet ^///^
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2011.01.24. 11:20

Ez az info engem is nagyon érdekelne!!! :spark
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: barabara » 2011.01.24. 13:27

Én azt mondanám, hogy szépen fog rá a pasztell (hogy Sebi fejére egyelőre egyáltalán nem, az szegénynek a saját szocproblemje ^^').
A vonalhúzás... hát, így amatőr szemmel, én nem érzékeltem, hogy bármi gond lenne vele. Szóval, ha nem olyan szép, nem a lakkon múlt. x'D
Három réteget szoktam alá, három-négyet fölé, közben meg változó... négy-öt talán átlagban. Kai fején mondjuk legutóbb extra sok réteg volt, már nem számoltam, hogy mennyi, de utána gond nélkül lejött az egész a thinnerrel. Azért is szoktam mostanában inkább négy réteget tenni a tetejére, ha tudom, hogy nem festem újra a közeljövőben, mert mindig inkább attól félek, hogy esetleg nem védi eléggé. Mindenképpen inkább vékonyabbnak mondanám.
Egyébként én mindig elég távolról fújom, mert féltem ettől a "satin" dologtól, de pl. legutóbb anyummal is kipróbáltattam a festést, és ő először véletlenül nagyon közelről fújta, de még akkor sem lett tőle fényes a buksi. ^^'
Azért is szeretem ezt a lakkot, mert még sosem volt vele olyan gondom, amiket MSC kapcsán szoktam olvasni, hogy felhólyagzik meg ilyesmi, meg azt sem vettem észre, hogy pl. az esős idő bármit is befolyásolna rajta.
Remélem, tudtam valamit segíteni. ^^
Kai Makary Hoffmann /PPD ChenYi/Kőváry Sebestyén /DCatch Brad/方云虛 /Zaoll Ramie ♂/Dwynwyn /DK Abby/Инна Шчедрой /NB Har/
Kép
barabara

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2011.01.28. 19:54

Most jövök a játék makett centrumból és van nekik a polcon MSC 3600 ft/db

Smaug
Deák András már nem dolgozik ott, épp ma mondták.
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.01.29. 10:18

Óóóh, akkor picit lejjebb vitték az árát! YéY!!!!

Az meg király hogy a pasi már nem dolgozik ott....mert mikor legutóbb hívtam őket az ügyfélszolgálat mindenféle baromságokat hordott össze és úgy megörültem mikor végre sikerült megszereznem a makettekkel foglalkozó illető közvetlen elérhetőségét :T_T: De akkor kitörlöm az első üzenetből (pedig milyen rendes alak volt...)

Másrészt viszont Barabara beszámolóján felbuzdulva vettem egy flakon Citadel Purity Seal-t és próbálgatom. Eddig egy fél festésen vagyok túl vele és ígéretesek az eredmények. De majd ha kész lesz részletesen beszámolok ^///^
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2011.01.29. 10:25

Smaug- én is vettem belőle! :D
Úgyhogy ha megérkeztek szintén beszámolok az eredményről. :D
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: moniee » 2011.01.29. 14:40

Aaaz a pasi aki nem dolgozik ott- ugye nem AZ a pasas? :O A hogyishíjják, akihez még együtt mentünk. Vagy ez más?
És ezt a 3600ftos MSC-t is sürgős ütemben beszerzem köszi az infót! $$
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: zakuro » 2011.01.29. 16:07

Ezt az msc-t hol lehet kapni? mert én visszaolvastam amit írtatok de nem találtam az oldalon sem meg googeszban sem ^^; Mert én is szeretnék nekikezdeni a festegetésnek de csak a lakk hiányzik... :3
*Web* *Da* *Youtube*
+Angelus+Kanena+Panama

ElőzőKövetkező

Vissza: Festés, testreszabás és esztétika