Lakkok - avagy MSC, és a helyettesei

Útmutatás hogyan fesd ki babádat, hogyan lehet teljesen egyedivé varázsolni vagy csak esztétikusabbá tenni

Re: Lakkok - avagy MSC, és a helyettesei

HozzászólásSzerző: barabara » 2011.01.29. 16:16

Magyarországon itt, amikor épp van nekik.
Kai Makary Hoffmann /PPD ChenYi/Kőváry Sebestyén /DCatch Brad/方云虛 /Zaoll Ramie ♂/Dwynwyn /DK Abby/Инна Шчедрой /NB Har/
Kép
barabara

HozzászólásSzerző: zakuro » 2011.01.29. 16:25

Jaja :D itt néztem ^>^ köszi csak azthittem fenn van az oldalon is mint termék :3 de szerencsére a közelben van ^>^ Majd benézek ^///^
*Web* *Da* *Youtube*
+Angelus+Kanena+Panama

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.02.07. 21:14

Fellelkesedvén barabara Citadel-es beszámolóján, elszántam magam és vettem én is egy flakonnyit kipróbálásra, és gondoltam megosztom az első fejjel kapcsolatos élményeket.

Mattság: Fehér bőrű babán nem csillog, bár azt sem mondhatom, hogy matt. Nagyjából ugyanolyan maradt, mint a baba eredeti fényessége. Az MSC lényegesen jobban mattít, viszont a Citadelt most elég extrém helyzetekben is próbáltam - véletlenül nagyon közelről nagyon sokat fújtam, és mégis mindig ugyanarra a mattsági fokra száradt. Ettől függetlenül szerintem megéri a legfelső záró rétegeket MSC-vel fújni, az igazán matt eredményért.

Fogás: Én nem éreztem hogy jobb foga lenne, mint az MSC-nek. Inkább más...máshogy fog rá a pasztell, kicsit...hm...kenhetősebb...nehéz megfogalmazni. Bár ugyanaz a szemcséződő-pasztell baromsága neki is megvan, amit az MSC-ben is észrevettem bizonyos színeknél. Mindenesetre megfelelő sötétségű színt tudtam elérni a Citadel-en is már így az első próbálkozással is. Nem érdesebb, mint az MSC, sőt az első pár rétegben nekem selymesebb volt. Utána kb ugyanolyan érdes lett. A festék pont ugyanúgy fogott rá, mint az MSC-re^^

Tartósság: Erről nincs információm, mert nem próbáltam leszedni. ^^;

Összességében: Nagy előny, hogy lényegesen olcsóbb, mint az MSC - a honlapon feltüntetettnél kicsit olcsóbban adták a boltban, így elmondnatom, hogy az MSC-nél több mint kétszer akkora flakont kaptam kerek 1000Ft-al olcsóbban. Számomra igen kellemetlen tapasztalat volt, hogy a flakonja bazinagy és így jóval nehezebb megfújni...először azt hittem beragadt, vagy hasonló. Nagy megkönnyebbülés, hogy nem csillogott, bár nekem személy szerint jobban bejön az, ahogy az MSC veszi fel a pasztellt. Viszont ez még csak egy próba volt, és ugyebár gyakorlat teszi....(elsőre az MSC is fura volt :lol:).

Ő készült nagyrészt Citadellel:

Kép

Kép
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: moniee » 2011.03.24. 16:01

Beszéltem Szűcslacival és van neki jóárasított mösöcöje ;)
http://automakett.hu/termek/mr_hobby_b- ... _flat.html

Ha pedig tuti hogy többet vennénk akkor többet tud rendelni és még olcsóbb lesz.
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

HozzászólásSzerző: Asami » 2011.03.24. 16:12

:love: Ennél is olcsóbb? :D Lehet kéne még vennem msct, hogy nyugodt szívvel fújkáljam a kölköt xD
Itthon: Maya /Soom- Syen/ ... "Csibe" Aiwë /Soom-Yrie/ ... Nathan /Migidoll Ryu/... Nikolaj 1+1 /DS Saint/ ...Dorian/Migidoll V.Ell/ ... "Sasha" /Elfdoll Vivien/
Asami

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.03.24. 18:11

moniee írta:Beszéltem Szűcslacival és van neki jóárasított mösöcöje ;)
http://automakett.hu/termek/mr_hobby_b- ... _flat.html

Ha pedig tuti hogy többet vennénk akkor többet tud rendelni és még olcsóbb lesz.

Nah ez már egy igen korrekt ár érte - ha nagyban még olcsóbb, még jobb! Én mondjuk pont most szerváltam a Játék-Makettből egy flakont, úgyhogy nem szűkölködöm (pláne a citadeles komboval használva), de az MSC mindig jól jön és nem romlik meg :P
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.05.15. 17:58

Magamra post, de épp most fogyott ki a nagy Citadel flakonom - 13 és két negyed (meg egy pici) festésre volt elegendő. Ez nagyjából 8 réteg fejenként, ami azt jelenti hogy...kb. 115 fújásnyi. És olyan közepes rétegekben.

Hm, hát azt hittem több fej kijön egyből. De azért nem rossz teljesítmény^^
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2011.05.15. 19:49

Smaug - hát nekem sokkal kevesebb jött ki belőle! XD;;;
Bár annak nagyobb része fantasy part volt nagy felületekkel és egy Dahlia fej...de akkor is. LOL
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: moniee » 2011.12.24. 00:29

Az létezik hogy a létező ÖSSZES MSC lelőhely totál kiapadt itthon????

Neheheeee....valaki mondjon valami biztatót!!! Légyszi... :T_T:
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.12.24. 13:10

Létezhet...eddig a Németo.-i Mr. Hobby központból szerezték, de mikor legutóbb kedvenc privát MSC forrásunkkal beszéltem, elmondta, hogy már oda sem szállítanak be MSC-t mert annyira körülményes az importálása hogy egyszerűen nem éri meg nekik...

A játék-makettel mondjuk nem beszéltem már Szeptember óta, ők akkor azt mondták, hogy nekik még lesz...de nem tudom azóta hogy állnak.
Kép
Smaug

ElőzőKövetkező

Vissza: Festés, testreszabás és esztétika