Önjelölt Festőknek

Útmutatás hogyan fesd ki babádat, hogyan lehet teljesen egyedivé varázsolni vagy csak esztétikusabbá tenni

Re: Önjelölt Festőknek

HozzászólásSzerző: Momoko » 2012.07.30. 12:38

Kicsit gügye kérdés, de végül is hol kell msc-t fújni? Mármint szabadban, nyitott ablakban vagy hol? @_@
Itthon: Teresa <3 Chris<3 Tonie<3
Momoko

HozzászólásSzerző: Asami » 2012.07.30. 12:53

Én ki szoktam lógni az ablakon, és úgy fújom kifelé :D
Itthon: Maya /Soom- Syen/ ... "Csibe" Aiwë /Soom-Yrie/ ... Nathan /Migidoll Ryu/... Nikolaj 1+1 /DS Saint/ ...Dorian/Migidoll V.Ell/ ... "Sasha" /Elfdoll Vivien/
Asami

HozzászólásSzerző: moniee » 2012.07.30. 13:40

Ha teheted menj ki szabadba :) ablakból akkor lógj ha nincs másra lehetőséged (pl erkély nélkül panel) de én pl még az ajtót is becsukom magam után hogy ne menjen be a házba :S
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2012.07.30. 15:15

Én gázálarcban fújom a műhelynek kijelölt helységecskémben.
Nagyon nem jó ha olyan helységben fújkálja az ember ami egy légtérben van a lakás azon részével amiben ő vagy a családtagjai tartózkodnak.
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.07.30. 18:04

Csepet sem gügye kérdés ^///^

Szabadtér, vagy külön légterű, vagy elszívóval ellátott, zárt légterű helység és gázálarc a legjobb.

Ha a saját életedet kockáztatod is azzal, hogy nem veszel gázálarcot, akkor se veszélyeztess másokat azzal, hogy lakásban fújod, ahol ők is belélegezhetik (vagy az állatok belélegezhetik). Én egyébként az erkélyemen szoktam, és utána berohanok és bezárom az ajtót (a száradó fej kinn marad). Ha nagyon muszáj (viharos szél, eső) akkor a társasház folyosóján, és utána a száradó fejet az elszívós fürdőszobában szárítom, zárt ajtó mellett.

És gázálarc. Nem győzöm hangsúlyozni ;)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Momoko » 2012.07.30. 18:43

Köszönöm szépen a segítséget ^///^ !
Itthon: Teresa <3 Chris<3 Tonie<3
Momoko

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.03.31. 00:13

Kérdés:

Adott egy befejezett babaarc aminek a szája két sarkában olyan böszme sötét foltok vannak hogy megőrülök tőle. Ha ránézek csak azt látom... de a festés többi része gyönyörű.
Mit csináljak vele hogy az a két rohadtnagy kakaóscsiga maradék eltűnjön onnan de a festés ne sérüljön?
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2013.03.31. 00:38

Hmm... ha céges festés, akkor majdnem biztos hogy le tudod szedni nagyobb károk nélkül..rendesen alkohollal vagy amivel a festéseket szoktad leszedni - de vigyázni kell hogy csak és kizárólag azt a két pontot érintsd, és hogy minél kevesebbet tegyél fel a vegyszerből.. mert fel is fehérítheti a védőlakkot. D:

Vagy, ha hozzá tudsz férni és rengeteg türelmed van, megpróbálhatod cleanly... lekaparni. Valami arra alkalmatossal (ami fa vagy puha, de gondolom bőven tudod hogy ne tegyél kárt a resinben xD ). Majd Magic Eraserrel (a fehér csiszolós kis szivacs) elsimítani a felületet, ha kell.

Nekem ez a két dolog ugrott így be hirtelen. O_o
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.03.31. 00:44

ehh ezt nem kockáztatnám meg.
Angeltoast festés am.

arra gondoltam le lehetne-e fedni esetleg valamivel?
Kép

NiuKy+

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2013.03.31. 00:53

lol, ezt megértem... saját babán én sem mertem nagyon sokáig... amíg nem sikerült véletlenül pont a bronze Sard festése leszedése közben. De sosem lehet tudni mikor sül el balul, so... lehet így az egyetlen járható utad az a lefestése maradt. Kikeverni a jó színeket és addig pötymörögni rajta amíg jó nem lesz.
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

ElőzőKövetkező

Vissza: Festés, testreszabás és esztétika