Önjelölt Festőknek

Útmutatás hogyan fesd ki babádat, hogyan lehet teljesen egyedivé varázsolni vagy csak esztétikusabbá tenni

Re: Önjelölt Festőknek

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.03.31. 01:05

sry köszi :'D
Az a baj hogy nem lehet kipattogtatni belőle mert átmenetes. egy szép nagy plecsni és nem csak a szája sarkába pöttyözte be hanem még kívülrébb is.....

Amúgy gyönyörű ez a festés de én ezeket a szájfoltokat amúgy is rosszul viselem ha kérik. a legkisebbet is... erre most idekaptam két akkora sötétbarna foltot hogy csak na...
Mióta megjött a buksi elő se vettem mert csak azt látom ha ránézek ^^"
Pedig tényleg olyan szép a többi része a festésnek. De a sötét foltoktól a hideg ráz

Majd alkotok valamit vele ; _ ;

(még jó hogy huncut mosolyt kértem és ennek örömére kitöltötte sötétbarnával a szája sarkában lévő két gödröt hogy véletlenül se mosolyogjon)

szerkesztés:

Kép
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2013.03.31. 01:50

Aww.. hát ez tényleg elég nagy. Vagyis... olyan amilyeneket csinálni szokott ha csinál. Lehet mondanod kellett volna hogy ne rakjon külön sötétítést a szájsarkakba... ^^; És télleg nem mosolyog... xD; Viszont, bazi szép lett.

Ez egy jó szívatós 'restaurációs' munka lesz de rengeteg türelemmel én hiszem hogy sikerülhet megoldani! :csill:

Btw. Ean parókája nagyon tetszik! *__*
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.03.31. 09:21

Nagy kár mert hónapokig nézegettem a portfolióját hogy van-e olyan jellegzetessége a munkáinak ami nem tetszik. mindent lejegyeztem magamnak és az a két dolog amit szerettem volna hogy ne úgy csináljon ahogy szokta le lett neki írva, de ezen a szájfolton totál átsiklottam.. :'D

Majd dokumentálom az eseményeket hátha sikerül valamit kezdeni vele. Nem szívesen nyúlok hozzá, mert a többi része mestermű :csill:

Btw: Ez nem Ean hajcsija hanem Henryé. Sebtében fotóztam és előkaptam az első szőkének látszó tárgyat ami a kezembe akadt. Nincs is jól megigazgatva mert ez a haj amúgy piperkőc módon kunkorodik :D <3
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2013.04.01. 01:00

Ah... nekem képzeld ez volt az első dolog ami feltűnt, amikor nézegettem a galériáját... :'D Pontosabban, hogy néha szebb/élethűbb lenne ha nem sötétítené így be egyik másik baba szájsarkát. Mert persze, arcvonás függő hogy mennyire árnyékolódik le/mély az a rész és ezért van hogy akkor élethű ha van sötétítés... csak nem mindig. És tényleg olyan szépen fest, hogy néha kifejezetten kár a dologért. D: Hmm... bár főként a nagyon világos ajkaknál feltűnő.

Mindenesetre, továbbra is drukkolok hogy összejöjjön! Végül is, a remény hal meg utoljára, vagy mi. :fog:

Awww piperkőc kunkors are lovely. <3 Igazából a textúra és a vágás tűnt fel, hogy szép(nek tűnik képen ??? xD ) Leeke haj, ugye?
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.04.01. 12:08

hehheh én meg pont nem azt néztem hanem kb minden mást. Ami kiszúrja az ember szemét azt mindíg nehezebb észrevenni :'D
Majd nekiállok mindjárt lepasztelezni aztán hátha x__X

a-aaa Ez biza Switch Muffin Cut - Peanut Butter színben (jó hosszú neve van ezeknek a piperkőc dolgoknak :XD: )
Kép

NiuKy+

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2013.04.01. 13:11

Tyűha... szerintem nem biztos, hogy a pasztell sokat segít... D': Hacsak, nincs bőrszínű de világos darabod, de még abból is jó pár réteg kéne (talán?? ) hogy szebben elfedje...ami meg lehet a faceupnak nem tenne jót (mármint a sok plusz fújás réteg, még ha csak a száján is)). Ugh..az a baj hogy minden csak találgatás. =___=;;
Én lehet kikevertem volna az árnyaltokat és lassan, pötyögve kirestauráltam volna akrillal... DE lehet azért ez jut eszembe mert ezt néztem itthon egész életemben. *festőrestaurátor szülőkkel* :geek:

Baaaahhh... Swittch...! A Muffin cut így le tud cuppanni?! Ezer évig latolgattam vegyek e vagy ne tőlük pont muffin meg meringue cutot a mostani restockban ... és végül nem vettem... pedig akkor tényleg nagyon szépek életben. :facepalm: *facepalm* Na majd egy év múlva again... lol
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.04.01. 13:27

Hummm akkor megprobalom festekkel. Bar nem vagyok olyan biztoskezu es jo szinkevero x_X
Kép

NiuKy+

HozzászólásSzerző: Smaug » 2013.04.03. 19:13

Szurkolok Niu!

Nekem akrillal össze szokott jönni - a saját festéseimnél úgy szoktam természetes hatású mélyedést csinálni, hogy teszek fölé világosabbat (én mondjuk szájszínűt, de neked szerintem itt testszínű kéne) és akár teljesen el is tünteti a sötétet ha úgy adódik!

Tipp: a leghosszabb ecsetemnek csak a hegyére szoktam egy pötty festéket tenni és azzal célzok be - úgy nem megy a festék jobbra-balra. Utána pedig mázgálási ingert elnyomva ecset lemos, és a tiszta ecsettel megyek vissza elegyengetni a pöttyöt.
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.04.03. 21:14

X_________________X
Nagyon jó mókának hangzik... :'D
Megteszem amit tudok. Remélem büszkék lesztek rám! :XD:

(még nem mertem hozzányúlni szegényhez csak körbekerülgettem mert olyan csúnyán nézett rám ^^; :'D :morzsi: )
Kép

NiuKy+

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.04.06. 17:50

ehh sorry de képtelen vagyok rá.
Annyira rettegek hogy baja lesz a festésnek plusz ekkora foltot ami nem csak a szája sarkában van hanem még jól ki is terjesztve mellé is átmenetesen... elképzelni se tudom ezt hogy kéne nekem megoldani pöttyözéssel...

ennek a babának az a sorsa hogy utáljam az arcát. :/
Kép

NiuKy+

Előző

Vissza: Festés, testreszabás és esztétika