10,5-es nyakat le kell csiszolni a 9,5-es fejhez?

Útmutatás hogyan fesd ki babádat, hogyan lehet teljesen egyedivé varázsolni vagy csak esztétikusabbá tenni

10,5-es nyakat le kell csiszolni a 9,5-es fejhez?

HozzászólásSzerző: Noir » 2013.04.26. 21:44

"Vásárlás és Szállítás" topicban kértem segítséget és a beszélgetés során kiderült, hogy ugyan a doll-zone "pink" bőrszíne passzolhat az Elfdoll normal bőrszínéhez, de a fej és a nyak közt egy centi különbség van :facepalm: > < Ezt mindenképpen csiszolni kell? És ha igen, hogyan? (Den of Angeles képeket nem tudok megnyitni, nagyon megköszönném ha nem onnan lenne a kép :XX: )
Itthon: Impdoll Adela --> Hana <3
Luts 2013 winter event KDF head --> Buksi
Migidoll Jina hybrid --> Canis (még testre vár)
Noir

Re: 10,5-es nyakat le kell csiszolni a 9,5-es fejhez?

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.04.26. 21:56

jajj fuuu 10.5 a dollzone.. bocsi az az ötös már kiesett a látóteremből. ezek szerint nem fél hanem egy centi. fú hát az nagyon necces. :\
Sőt azt kell hogy mondjam inkább keress másik testet mert a műgyantát ennyire lecsiszolni igen nagy meló és korántsem veszélytelen mivel a műgyanta por mérgező.
Nekem volt egy babám aminek csak pár miliméterrel volt szélesebb a nyakrésze az egyik oldalon, de annyira szorult rajta a fej hogy azthittem kettétörik.
Egy centit csiszolni nagyon durva az ilyen kicsi dolgoknál a legkisebb különbség is igen meglátszik sajnos.
ha a nyak tetejét le is tudnád karcsúsítani a nyak többi része attól még jó vastag marad ami nem mindenkinek esztétikus látvány :XX:

Inkább majd keress kimondottan elfdoll vivien fiú hibrideket. pl flickren vagy deviantarton. majd én is megpróbálok utána nézni.
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Noir » 2013.04.26. 22:12

Rájöttem! :XD: xDD
Te ezt nézted nem? --> link
Ennek valóban csak 10 cm-es a nyaka :D Ez jó lehet akkor szerinted?

Szerk.:
Közeben egy ilyet is találtam: link Mi az, hogy a nyaka 9,5-11cm? Akkor most melyik? xD Ekkora testen még jó lenne a vivien fej, vagy inkább a kisebbet nézzem? (a 60cm-es amit fenn linkeltem)
Noir

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.04.26. 22:17

én már a félcentire is azt mondtam hogy szájhúzogatós. inkább nézz utána ki milyen taestre rakta az övét. ezt a fél centit is csiszolni kéne.
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: lilien » 2013.04.27. 10:31

Jönnék néhány ötlettel a testhez, ha még nem találtál rá ezekre. :)

Olyan szempontból szerencséd van, hogy Vivien feje a saját, Elfdoll lánytestére eléggé nagy, így könnyebben hibridelhető fiúnak. Általában 62 centi közeli fiútestekre pakolják, úgy még arányosan néz ki, és a nyakak sem olyan vészesek, mint egy 65+-os test esetében.

Mindenképp gondold végig, hogy milyen hatást szeretnél elérni: fiatalosabbat vagy kicsit idősebb karaktert szeretnél-e, mert a testválasztással ezt is hangsúlyozni tudod.

Pl itt egy Vivien fiú egy filigránabb, vékonyabb 62 centis testen, ő fiatalabbnak tűnik: link
Ez egy DollFamily test, sajnos azt nem tudom, hogy melyik, de egy vékonyabb típus, ez a lényeg. ;) A DollFamily vagy az Angel of Dream (aminek 62 centis fiútestét szintén szokták Viviennel hibridelni) normal pink színe szerintem illene az Elfdoll színhez.

Itt pedig egy idősebbnek tűnő fiú: link
Ez egy Littlemonica test, ami zömökebb kissé, mint a vékonyka DollFamily, így idősebbnek is tűnik rajta a baba.

65+ cm testtel én nem próbálkoznék a helyedben. Lány hibrideknél szokták néha Soom Supergem lánytestre tenni, illetve Spiritdoll 65 centis lánytestére, de már azok is határesetek, főleg a Soom, aminek olyan hosszú a nyaka, hogy moddolás nélkül Vivien úgy néz ki rajta, mint egy zsiráf. :ded:

Remélem segítettem azért valamit! ^///^
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Smaug » 2013.04.27. 13:52

Szerény véleményem szerint a Littlemonica test a max. amíg érdemes elmenni. Már azon is határeset zsiráf a buksi, és egy pici csiszolás beleférne a kinézetébe, de azért még - főleg egy nyakat takaró hajjal - működőképes.

Szerintem egy 10.5cm-es nyaknál készülj arra hogy kell csiszolni belőle valamennyit - legfeljebb ha mégsem, akkor örülhetsz :) Pláne, hogy néha nem csak a centiméter méret számít, hanem a nyak formája is - nekem van olyanom, ami számra jónak kéne hogy legyen, de a nyak végén van egy akkora kiszélesedés, hogy a fej egyáltalán nem megy rá...
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Noir » 2013.04.27. 16:30

lilien írta:
Pl itt egy Vivien fiú egy filigránabb, vékonyabb 62 centis testen, ő fiatalabbnak tűnik: link
Ez egy DollFamily test, sajnos azt nem tudom, hogy melyik, de egy vékonyabb típus, ez a lényeg. ;) A DollFamily vagy az Angel of Dream (aminek 62 centis fiútestét szintén szokták Viviennel hibridelni) normal pink színe szerintem illene az Elfdoll színhez.

A Den of Angel-es képeket továbbra sem tudom megnézni, mint ahogy ezt jeleztem az első kommentemben is > <"
Akkor még DollFamily-nél szétnézek (azt egyáltalán nem néztem még). Köszönöm az ötleteket! :D
Noir

HozzászólásSzerző: lilien » 2013.04.27. 19:10

Ha küldesz egy e-mail címet pü-ben, akkor küldök meghívót DoA-ra, hogy meg tudd majd nézni a képeket legközelebb. :]

Amúgy az olyan cégek, ahol választhatsz kétféle normál szín közül - y-normal és p-normal, vagyis yellow és pink, ott valószínűleg a pink normal jó eséllyel pályázik a hasonlóságra. Persze nem biztos, hogy 100%-os lesz, de jobban fog kinézni, mint egy ellggé sárga Popodoll test. ;)
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien
Adminisztrátor

Vissza: Festés, testreszabás és esztétika