Kéznyitás forrásban lévő vízzel???

Útmutatás hogyan fesd ki babádat, hogyan lehet teljesen egyedivé varázsolni vagy csak esztétikusabbá tenni

Kéznyitás forrásban lévő vízzel???

HozzászólásSzerző: Noir » 2013.04.28. 17:05

Belefutottam ebbe a videóba--> link, és az jutott eszembe, hogy ez mennyire árthat a babának? Mint látható sikerült megcsinálnia amit akart, de ezzel nem tette tönkre a műgyantát? Vagy ez egy alkalmazható megoldás? o.o
Itthon: Impdoll Adela --> Hana <3
Luts 2013 winter event KDF head --> Buksi
Migidoll Jina hybrid --> Canis (még testre vár)
Noir

Re: Kéznyitás forrásban lévő vízzel???

HozzászólásSzerző: Smaug » 2013.04.28. 18:57

Igen, ez egy abszolút alkalmazható módszer, több mindenre is szokták :)

Egyrészt kezek átformázásához gyakran használatos - ahogy ő is csinálta, lassan, óvatosan, de egyébként nem nehéz. Volt aki túl sokszor forralta ugyanazt a kezet (5-nél többször), és ott megrepedtek, letörtek az ujjak a sok formázgatástól, de ésszerű mértékben nem okoz gondot.

A másik amihez gyakran használják a forrásban levő vizes mártogatást, vagy akár a gőzében való "párolást", az a sérülések kijavítása. Ha leesik egy baba és megnyomódik a műgyanta, vagy megrágja egy háziállat, de nem törik ki belőle rész, akkor forrásban levő vízbe mártva magától kirúgja magát a megnyomódott rész az eredeti formájára, és így eltüntethető a sérülés. Kezeknél szintén, ha valaki elrontotta amit formázott, ha egy időre visszarakja a forrásban levő vízbe, akkor a kéz visszaáll az eredeti formájára :)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2013.04.29. 08:51

Azthiszem a videóban is mondja, hogy túl sokszor nem szabad erőltetni ezt, mert eltörhet, de valóban működik a dolog :) Láttam már többeket alkalmazni :D Terveztem kipróbálni én is amikor már van pótkezünk is ^^;
Arra eszembe se jutott hogy benyomódást stb is javítható vele, pedig teljesen logikus... ^///^
A lényeg tényleg csak az hogy túl sokszor ne csináld, meg miközben csinálod nem szabad nagyon erőltetni, ha még nem akar mozogni mert akkor is eltörhet :3
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Noir » 2013.04.29. 18:33

Köszi a sok infót! ^///^
Annyira sajnos nem jó az angolom, hogy ezeket is kiértsem belőle xD :ded:
Itthon: Impdoll Adela --> Hana <3
Luts 2013 winter event KDF head --> Buksi
Migidoll Jina hybrid --> Canis (még testre vár)
Noir

HozzászólásSzerző: Smaug » 2013.04.29. 21:34

Amit én írtam, azt nem is tudtad volna kiérteni belőle, mert nem volt róla szó benne ;) Szóval ne szidd az angolodat :XD:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: ránome-chan » 2013.05.26. 17:21

ez most több mint buta kérdés lesz de ez a modolási módszer beválhat egy rs dan fej fülein? kicsit szeretném lejeb hajlítani őket de nem vagyok benne biztos ^^;
Itthon : Yume <3( RS Dan fej Mu testen)
ránome-chan

HozzászólásSzerző: Smaug » 2013.05.26. 21:30

Ha csak a végét akarod, akkor szerintem igen - de ha tőből szeretnél lejjebb nyomni, akkor vannak kétségeim, mert igen vastag a találkozás a fej és fül között, és nagyon sokáig kellene melegíteni hogy mozgatható legyen, az meg lehet, hogy már nem az igazi a fül vékonyabb részeinek.

Az ujjak nagyon kis vékonyak, azért lehet őket ilyen jól formázni :)
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: ránome-chan » 2013.05.27. 08:54

köszönöm a választ :) egy próbát megér ^^
Itthon : Yume <3( RS Dan fej Mu testen)
ránome-chan

Vissza: Festés, testreszabás és esztétika