Körömfestés

Útmutatás hogyan fesd ki babádat, hogyan lehet teljesen egyedivé varázsolni vagy csak esztétikusabbá tenni

Körömfestés

HozzászólásSzerző: CyDiamond » 2013.05.25. 19:28

Uhm, bátorkodtam új témát nyitni, mert konkrétan erre vonatkozót nem találtam, és máshova se nagyon akartam beírni egy ilyen random kérdést. ^^"
Szóval... Adott egy pár kéz, amiknek szeretném feketére festeni a körmeit, mert ez még talán nekem is megy xd Azt tudom, hogy arcfestésnél le kell alapozni az arcot pár réteg MSC-vel, hogy később le lehessen szedni a face-upot. Ééés itt jön be a kérdésem: ha mindig szeretném, hogy a körmök feketék maradjanak, tehát később sem akarom leszedni, akkor is le kell előtte fújnom a kezeket lakkal, vagy ilyen esetekben nem fontos, csak ha később meggondolom magam? Vagy a festék bántja a műgyantát, és tovább terjed, ha közvetlenül érintkezik vele?
not enough dollies.
CyDiamond

Re: Körömfestés

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2013.05.26. 09:10

Én csak az tudom javasolni, hogy mindenképp alapozd le, még ha úgy is gondolod, hogy úgysem fogod leszedni róla. Bármi megtörténhet, így jobb ha mindig elővigyázatos az ember. A fekete különösen erős szín, szóval erre még inkább vonatkozik. Ha nincs lealapozva valóban megfoghatja a gyantát (bár továbbterjedni nem hiszem hogy terjed) és akár tetszik akár nem bele kell gondolni abba is, hogy mi van ha el kell adni és ott virít rajta az a fekete. Vagy mégis lekerül róla a fekete festék egy idő után, mert úgy alakul. Nem tudhatjuk mi lesz x év múlva, ezért szerintem jobb az elővigyázatosság ^^ Nálam is szinte mindenkinek ki van festve a praclija és mind alapozva van 1-2 réteggel.
Zi-chan

HozzászólásSzerző: renibetti » 2013.05.26. 13:32

Ráadásul, ha lepattogzik valamitől akkor biztosabban le tudod szedni és újrafesteni, mert nem ég(?!) bele.
"Winter is coming!"
itthon: Nuada,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Nathaniel,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,BC
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

HozzászólásSzerző: CyDiamond » 2013.05.26. 19:26

Köszönöm a válaszokat, akkor a tényleg nagyon sürgősen szereznem kell már lakkot :D
not enough dollies.
CyDiamond

HozzászólásSzerző: Smaug » 2013.05.26. 21:32

Plusz a végén is le kell fújnod, hogy ne kopjon le kb. attól is ha ránézel ;) De szerintem közelíts meg egy wargammers boltot és vegyél Citadelt ehhez - olcsóbb és tökéletes a célnak :)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: CyDiamond » 2013.05.26. 22:30

Azt terveztem, csak elég nehézkes eljutnom bárhova is.. de megvan a célpont,majd csak eljutok egyszer ._.
not enough dollies.
CyDiamond

Vissza: Festés, testreszabás és esztétika