nézz fel, nézz le (modolás)

Útmutatás hogyan fesd ki babádat, hogyan lehet teljesen egyedivé varázsolni vagy csak esztétikusabbá tenni

nézz fel, nézz le (modolás)

HozzászólásSzerző: renibetti » 2015.06.11. 23:12

A problémám, a baba nagyjából nem akar más fele nézni, mint előre... én pedig szeretném, ha tudna ^^;
Véletlenül bukkantam rá egy videóra ahol a tulajsrác az iple lányát mutogatja (állvány és annak használata volt a téma) ott láttam ezt a módszert, először azt hittem az ilpe babák fejében ez gyárilag bent van, de végül kiderült, hogy ő maga vágta bele azt a két plusz részt ami a kampónak kellett, hogy a baba tudjon fel és lefele is nézni.
Már akkor megtetszett az ötlet, de mikor Amy és az ő képtelen fejmozgását meguntam (kiidegelt végleg) belevágtam, mind a modolásába, mind magába a fejbe :lol:

A fej maga egy luts msd wintery, a test pedig leeke A-type (art body) A középső vájat a gyári, a belső és a legkülső az én kezem nyoma, nem teljesen szép ugyan, de első gyantagyilkolásom volt és jobban tartottam attól, hogy eltöröm/megcsúszik a kezem és eret vágok véletlen :'D
Kép

A fej "mozgása" normál módban, azaz a céges vájattal.
Kép
Kép
Kép

Külső vájat
Kép

Belső vájat
Kép

Lényegében továbbra sem mozog szinte semmit, viszont most már fotózás erejéig a kampó átbillentésével ki tudok hozni belőle valamit. (félsiker, de örülünk X3)
"Winter is coming!"
itthon: Nu,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,Joon, Ha-na, pocok, "nevenincs"
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

Re: nézz fel, nézz le (modolás)

HozzászólásSzerző: Shinku » 2015.06.12. 14:56

Ez tök jó! Szerintem lényeges különbség lett közte, jó hogy megcsináltad. ^^
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Jume » 2015.06.13. 18:53

Szuper lett! Nagyon ügyes vagy!
Itthon: Estel - Dragon Doll Ying Ying,
Damasa - IOS Anarmonia head + Dollits D.A.D. body
Milo - Elfdoll Wu head + Doll Zone 62 boy body
Misha - LUTS 2014 even head + DF-A 62 cm boy body 3 ver.
Jume

HozzászólásSzerző: Jigoku-chan » 2015.06.14. 12:41

Váó, látványos a különbség, megérte megcsinálni!! ;) És gratula, nem semmi bátorság kellett ahhoz, hogy belevágj! :D Énis tervezek egy moddolást, de már most ver vele a víz, pedig ez amolyan "semmi tétje nincs"-moddolás lesz xD.

Mivel dolgoztál? És csiszoltad is kicsit, vagy hogy csináltad a kis vájatokat?:D
Itthon: Nina, Igor~
Jigoku-chan

HozzászólásSzerző: Tifa » 2015.06.14. 13:11

Hú! Nagyon ügyes vagy! Most micsoda jól mozog!!!! :)
Tifa

HozzászólásSzerző: renibetti » 2015.06.15. 20:31

Köszönöm szépen lányok!!!!! ^///^
Ami "csalódásként ért", hogy ugyan akkora a mozgástere, mint eddig, csupán a kampó áthelyezését oldottam meg... de szétszedem és legalább már, ha pár perccel tovább is tart beállítani tud pózolni nyakban is. Hatalmas öröm volt mikor először összeraktam és felnézett az asztalról mellkitörés nélkül. (szóval a negatív mellékíz az lényegtelen :'D )

Jigoku-chan, kivágtam késsel (nincs saját szikém még T__T ) és a vájatot kicsiszoltam manikűrkészletes géppel, ami szintén csalódást okozott, mert annyira nem viszi és nem bírja ha erősebben nyomom a felületre, szóval hosszas csiszi volt, de még mindig egyszerűbb, mint szabad kézzel és papírral piszkálgatni.
"Winter is coming!"
itthon: Nu,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,Joon, Ha-na, pocok, "nevenincs"
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

Vissza: Festés, testreszabás és esztétika