Festés - Frusztráció

Útmutatás hogyan fesd ki babádat, hogyan lehet teljesen egyedivé varázsolni vagy csak esztétikusabbá tenni

Re: Festés - Frusztráció

HozzászólásSzerző: Kirasan » 2012.05.15. 22:18

Mikor beszínezed az egész fejet, hogy egyezzen a test színével. Tökéletesen eltalálod a színt. Erre mikor kész vagy a teljes arcfestéssel, hiába használtál kevés arcpírt, mégis sötéteb lesz mint a test . :O :T_T:(De majd picit csalok, és bepirosítom kicsit a felsőtestét )
+Idegesítő a 4. dimenzióból elősunnyogó apró sötét szöszök......... >:( Ti mit tesztek hogy ne legyen szöszös? Én mindent megpróbáltam, de valahonnan mégiscsak belekerül az MSC-be >.> .
itthon: Vergil (Pluto doll) April (MDR Merry)
Yumi (AptilStory Clover)Amber (AprilStory Ishlliya)
Kirasan

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.05.28. 19:17

Amikor az eső elállta után örömmel viszed ki a festendő buksit az erkélyre lefújni...és rájössz hogy a frissen bontott (és utolsó darab) MSC flakonodat kinnfelejtetted az esőben szétázni. :urjoke Kupak nélkül. >.<*

Most olyan hideg (és nedves) hogy nem merem használni míg teljesen meg nem szárad és kicsit fel nem melegszik.

Tanulság: Attól még hogy ragyogóan süt a nap, ne hagyd kinn az MSC-det. Bármikor esni kezdhet és te nem fogsz emlékezni rá, hogy behozd. >.>
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2013.01.30. 21:57

Volks limitáltak és a beragasztópisztolyozott szemeik. A. Be. Ragasztópisztolyozott. Szemeik.
Fölös órákat vesz el az életemből ezekből a fejekből kiszedni azt az átkot. T__________T

Nem tudom elképzelni hogy miért használják még mindig ezt a technikát. :morzsi:
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Smaug » 2013.02.14. 22:14

Miért van az új festékeimnek mogyoró illata????????

Olyan éhes leszek festéskor :T_T:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.02.14. 23:17

XDD

Milyen festékek?
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Smaug » 2013.02.16. 00:50

Revell Aqua color acryl paint. Kék kocka alakú tégelyben vannak...kétféle barnát is vettem, és az egyiknek nemcsak a szaga mogyoró, hanem a színe is olyan mogyorókrém-szerű.

Ha egyszer többé nem írok, akkor nem bírtam tovább és belenyaltam, és megmérgeztem magam :'D
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.02.18. 16:13

ó XD Kitartás!
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2013.02.21. 14:24

Ez nem igazán frusztráció, de azért 'vicces' hogy mióta bedurrantottam a faceup tempóm és literally 2-3 hét alatt megvan minden fej, sok esetben nekem kell a tulajokra várnom... az emberek lusták. xD

Viszont tényleges frusztráció; Magyar kellék oldalak postaköltsége. Miért van az összes automata 1600Ft-ra állítva (minimum)?! Aztán van képük kiküldeni a kis bubis borítékot amin EKKORA számokkal ott van hogy 390Ft volt az ÖSSZ pk. Szerintem írni fogok nekik és prezentálni egy szép, középső ujjat. Még ha nem is lesz hatása... hátha van vendégkönyv... >.>
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Smaug » 2013.02.22. 00:31

És erre majd azt mondják neked hogy hát persze, mert ez a szállítás ÉS kezelés költsége. Hjah, 1300 Ft-nyi kezelés... biztos cirógatták, meg babusgatták és jóéjt puszit adtak neki mielőtt postázták volna :urjoke:
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2013.03.28. 18:41

Drága tulaj; Ha mindenképpen folyamat képeket kérsz és közben nyünyögsz nekem hogy csak legyen meg időben a babád... akkor ne teljen egy napba mire válaszolsz hogy mehet e tovább a munka vagy nem...!! Harr... :morzsi:

Why... :T_T:
Kép
Shiroi

ElőzőKövetkező

Vissza: Festés, testreszabás és esztétika