Kötés, horgolás

Tippek, útmutatók ruhákhoz, parókákhoz és más hasznos dolgokhoz

Re: Kötés, horgolás

HozzászólásSzerző: Riaber » 2013.06.04. 22:40

De ügyes vagy Mithril! Nagyon szép lett és milyen jól áll Zaque-nek! ^3^ Én annyira időhiányban vagyok, hogy már hónapok óta nem kötöttem semmit... :ded:
Riaber

HozzászólásSzerző: En-x » 2013.06.17. 20:21

Mithril: Nekem még mindig az a kétszínű lábszármelegítő az egyik kedvencem, de Zaque felsője is nagyon jó lett! ^///^ Egyre jobban megy neked a pulcsikötés! :perv:

Kötés helyett, most horgoltam egy sapkát, (valamiért mindig nyáron jön meg a kedvem a sapkákhoz @_@ ) de csak linken mutatom, mert nem BJD-n fotóztam, és hátha fenéken billentenének érte a moderátor nénik. ^^;
Miyu /MsDoll - Elf Pan/ * Tege /I.o.S - Shadow/ * Vilja /MNF - Woosoo VE/ * Manga /MNF - Karsh ♀/ * Mitsuko /Soom - R. Sov/
En-x

HozzászólásSzerző: Mithril » 2014.04.21. 18:01

Bár azóta már nem elérhető a linked, de szerintem simán mutathattad volna képen is. :P

Rázzuk fel kicsit ezt a témát! :)
Mostanában mintha minden projektem abból állna, hogy kötöm, kötöm, aztán rápróbálom a delikvensre, és lebontom az egészet.
Úgyhogy ezek a projekteim már állnak hetek óta, és inkább kötöttem egy sapkát + sálat maradék fonalból, mert tudtam, hogy ez meg fog maradni, meg Z-nek amúgy se volt még ilyen szettje.

Kép
http://ravel.me/Mithrillion/ezcif
Itthon: Orion (KDF Bory + D.Bory ♂), Zaquarie (SDF Summery '09), Marron (TG Ai/Glati), Alex (KDF Summery '10 ♀), Peppar (WD Strawberry ♂ tan), Mint (TG Sov), RJ (IOS Sezz), Ume (TG Syen), Elliot (DIM Jullis)
blog
Mithril

HozzászólásSzerző: TodaySzotyi » 2014.05.22. 08:59

Húúúú.... Már több, mint egy éve kötögetek magamnak, meg néha másoknak... ^///^
És most rákaptam a horgolásra is... :'D Mert mostanság annyi szép horgolt dolgot láttam, hogy úgy gondoltam ezzel is meg kéne próbálkozni. :P

A legelső amit horgolnom siekrült, egy kis virág, amit azóta Nesta be is nyúlt sál dísznek. :'D
Kép

Az első sapka próbálkozás :D
Igazából az elején nem is tudtam mit csinálok, csak próbálkoztam, de szerintem egész szép lett a vége. ^///^
Kép

És végül az MSD sapka, ami SD-nek indult... :'D De Candy egyenlőre örül neki, szóval végül nem lett nagy gond :D
Kép
TodaySzotyi

Előző

Vissza: Varrás, parókák és ékszerek