Haj probléma

Tippek, útmutatók ruhákhoz, parókákhoz és más hasznos dolgokhoz

Re: Haj probléma

HozzászólásSzerző: Sheila » 2009.10.01. 18:17

Öm, nem akarok butaságokat mondani, mert ebben annyira nem vagyok jártas.
Viszont anno mikor a ösrégi barbiejaimat rendbe raktam akkor csomo okosságot olvastam ez ügyben. Ezek az ugynevezett 'Saran' tipusu hajak, és szerintem a bjd wigek is ilyenböl vannak.
A barbie-knak a haját éppen hogy nem forrásban lévö vizzel kell leönteni de ettöl pl azok az eredeti állapotukba kerülnek vissza, szoval ha hullámos volt akkor az lesz megint, meg szép fényes rugalmas.
Viszont kérlek ezt ne probáld ki addig amig valaki okosabb azt nem mondja hogy tényleg ez a modszer a BJD hajaknál is. ;)
BJD addict and damn proud of it!
Sheila

HozzászólásSzerző: Amy » 2009.10.02. 13:11

Köszönöm az okosságokat! Ha sikerül összeszednem a bátorságomat megcsinálom, aztán elmesélem, milyen lett :P persze, ez még időbe telik, úgyhogy valaki még tud tanáccsal szolgálni, lelkesen fogadom :)
Amy

HozzászólásSzerző: Miuko » 2011.11.06. 21:17

Sziasztok!
Bocsika lehet rossz helyen járok már megint :S
De szeretnék a lánykámnak egy szép szőke parókát csinálni... hajam van hozzá, de nem tudom hogy kezdjek neki... valaki tud segíteni??? Nagyon fontos lenne ^///^
Miuko

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2011.11.06. 22:27

Ebben a témában beszélünk róla :3 http://dolldreams.hu/viewtopic.php?f=33&t=100&start=0
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

Előző

Vissza: Varrás, parókák és ékszerek