Paróka fodrászolás

Tippek, útmutatók ruhákhoz, parókákhoz és más hasznos dolgokhoz

Re: Paróka fodrászolás

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2012.10.03. 11:09

huu köszönöm a segítséget! Az a baj hogy habár nem pontosan így de az alját már nagyjából megcsináltam, ami engem zavar az a haj töve, az alja tökéletes a hajnak a töve meg madárfészek T_T

Kép
Izé.. itt pont nem látszik a hibás rész csak egészen hátul ^^"

Max eztán kalapot hordunk XD És átkeresztelem Bernit Bolyhira
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.10.03. 15:18

Nekem ez a tövét is megcsinálta. Azért kell fejjel lefelé tartani. Így száradt:

Kép
Látod középen szokat a azépen definiált tincseket? Az egy merő boholy volt a fejtetején.

Persze a tied sosem lesz ilyen göndör, de nem is az a cél. Ujjal át is fésülheted előtte, ha attól jobban érzed magad, de fésűvel ne menj a közelébe.

Olyan módszer sajna nincs, amivel egy göndör hajnak "csak a tövét" lehetne manipulálni, mivel a göndör tincs fentről lefelé egészében rendeződik. Tehát hiába tetszik az alja, ha a tövével akarsz valamit kezdeni, akkor az egészet meg kell csinálnod.
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2012.10.03. 16:00

Azt értem hogy nem tudom csak a tövét, erre nem is gondoltam soha XD
Holnap beszerzek ilyen permetező izét és megnyomorgatom Bolyhi haját, hátha hajlandó rendeződni x__x
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.10.23. 15:53

Szőrhajhoz tanultam egy tippet. Persze igazából nem lett volna rá szükségem, ha egy másik tipp miatt el nem barmolom Chris szép haját.

Tipp #1 (ami nem vált be) - fésüld meg és szép lesz meg puha. Persze, és a szépen kidolgozott tincsek is eltűnnek vele. Ha szerencsés a haj (mint JD esetében), akkor némi simogatással visszahozhatod. Ha nem (mint Chris esetében), akkor bármit teszel, egy egybefolyt massza marad, tincsek nélkül.

Tipp #2 (ami segített) - szőrhaj tincsekhez jó designfogás egy kisvilla. A fogak távolsága miatt a tincsek megmaradnak (vagy újraformálódnak). Borzoláshoz lehet kicsit túrni, húzogatva meg lejjebb lapul.

Mostantól a babafésű-készletem egy kis keféből, egy fogkeféből, és egy villából áll. Jeeeee @_@
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Kirasan » 2012.11.27. 14:27

Tanácsot szeretnék kérni. Vettem másodkézből egy nagy hullámos crobi hajat. Imádom, de elég kócos szegényke . Meg szeretném megmosni, de félek hogy kimegy belőle a hullám. Mit tegyek? :T_T:

A haj: http://crobidolls.com/shop/step1.php?number=1942
itthon: Vergil (Pluto doll) April (MDR Merry)
Yumi (AptilStory Clover)Amber (AprilStory Ishlliya)
Kirasan

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2012.11.27. 19:26

Crobidoll hőálló hajakat használ. viszont mikor én egyszer kimostam egy ilyen hajat forró vízzel, akkor kiment belőle a hullám és még a színe is kicsit megfakult,
ha langyos vagy hideg vízzel mosod, nem lesz baja.
Kép

NiuKy+

HozzászólásSzerző: renibetti » 2013.02.14. 21:11

Mit lehetne kezdeni egy nem hőálló hajjal ami apró, valamit nagy csigákból áll, viszont én szeretném kiegyenesíteni. Nem szögegyenes a cél, csak ne álljon így: http://3.bp.blogspot.com/-r8973SbHxJc/UQfxZBvu2yI/AAAAAAAAD44/S3AdB61QpUI/s1600/100_1643.JPG

próbáltam a forró vizet, egy kicsit jobb lett, mert megnyúltak a csigák, de még mindig visszaugrik alap állapotára.
"Winter is coming!"
itthon: Nu,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,Joon, Ha-na, pocok, "nevenincs"
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

Előző

Vissza: Varrás, parókák és ékszerek