Cipő segítség!

Tippek, útmutatók ruhákhoz, parókákhoz és más hasznos dolgokhoz

Cipő segítség!

HozzászólásSzerző: Chisato » 2010.09.01. 19:34

Sziasztok!! Remélem jó helyre írok.

Akadt egy kis problémám cipővel, és egyből szaladtam ide, hátha ti tudtok segíteni nekem :spark
ma bevásárlókörúton voltam, és vettem két bézs színű cipő kulcstartót. és volt olyan mázlim h jobbost és balost sikerült választani -mert már csak ez a kettő volt xD -
alig vártam h hazaérjek, és feladjam Terura.
és akkor jött a szörnyű valóság... Teru lába nem megy bele a cipőbe.
Teru egy SD a lába 7cm, a cipő talpa pedig 7.5 cm. (a széle nélkül mértem le, csak a fekete talprészt, tehát elvileg belül is ekkora, ha jól gondolom) az elején még jól megy a dolog, de ahogy a sarkára akarom felhúzni szorul és nem megy tovább :S :T_T: :'(
mit gondoltok, lehet vmit bütykölni rajta hogy jó legyen???

Help meeee!! Teru lába meg fog fagyni xD
köszi szépen előre is ^^
Itthon: Teru ^^ /Kizdoll -Saiy/ :P
Blogunk: One Wigned Prince
Chisato

Re: Cipő segítség!

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.09.01. 21:48

Hm, emlékszem volt egyszer, hogy nagy riadalmak közepette nem ment rá egy babára egy hasonló sportcipő, majd kiderült, hogy azért, mert az orra ki volt bélelve kis papírgalacsinnal...

Megnézted esetleg hogy nincs a te cipellődben is hasonló meglepi?
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Chisato » 2010.09.01. 22:03

megnéztem, és először meg is örültem hogy jaj de jó, akkor ezért nem megy rá... de sajnos így sem jó :S
már teljesen kétségbe vagyok esve :s azon töprengtem, hogy lehet h valahol kellene ejteni egy két bemetszést a cipőn.. de nam nagyon akarom szétvágni anélkül h tudnám, működik a dolog :S :'(
Chisato

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.09.01. 22:16

Most ez egy hülye kérdés lesz, de erőszakolni már próbáltad? Mert sok cipő csak rángatással és egyéb izomerő bevetéssel megy fel...

Vagdosásban nem tudok tanácsot adni, mert eddig még minden lábbelit sikerült felküzdenem eredeti állapotában (bár volt egy-kettő amit kb. négy kézzel kellett húzni)

Megj.: Teru lába nagyon pici egy 60cm-eshez képest... ^^; A lányoknak szokott 7cm közeli lenni a tappancsuk, a fiúknak meg inkább 8 körül ^///^ Cuki :3
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.09.01. 22:29

A rángatást javaslom én is egy próbának ^^; Néha nekünk is nehezen megy fel a cipő, olyankor a talpánál fogva tolom, a szárán meg, a sarka fölött (nekünk) van egy kialló kis... izé, annál fogva szoktam húzni ^^; (Az esetek többségében mondjuk nekünk az okozza a problémát hogy lusta vagyok kifűzni a cipőt rendesen XD)
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Chisato » 2010.09.01. 22:39

köszi lányok ^^ holna reggel frissen és életerősen újra nekifutunk xD Teru haragudni fog amiért ennyit zaklatom xD különben, én is furcsáltam hogy ilyen pici a lába. néztem SD cipőket, mint 8 cm xD a miénk meg ilyen pici :lol:
Chisato

HozzászólásSzerző: Floo » 2010.09.12. 21:19

a cipik belső hossza kb fél centivel rövidebb, mint a külső általában... úgyhogy szerintem is rángasd :lol: lehet, hogy kegyetlennek tűnik, de ez a legjobb xD
lehet az is benne van, hogy pont akkora a cipő és ezért nem megy fel :XX: akkor viszont célszerűbb beszerezni egy nagyobbat :XX:

vaaaaagy próbáld az ujjad beledugni a cipő orrába, és tágítani kicsit. nekem bejön xD meg lazítani a fűzőt a cipő elejénél, meg nyomorgasd kicsit a cipőt h lazuljon az anyaga.
nálunk 7.5ös belsőhosszos cipőt kell a 7.3as lábra ráerőszakolni. x.x nekem is úgy javasolták, hogy a lány sd-cipőket kell megpróbálni az ilyen pici fiú sd lábakra. :XX:

mindenesetre sok sikert :D rem. nem késtem túl sokat a hozzászólással :T_T:
Floo

HozzászólásSzerző: Chisato » 2010.09.17. 22:12

köszi Floo a választ. még próbálkozom majd szegény cipőkével, de úgy látom nem a hossz a legnagyobb baj, hanem h a Teru talpa túl széles a cipihez :S még próbálom majd tágítani hátha sokerül felerőszakolni. :(
Chisato

Vissza: Varrás, parókák és ékszerek