Paróka szűkítés

Tippek, útmutatók ruhákhoz, parókákhoz és más hasznos dolgokhoz

Re: Paróka szűkítés

HozzászólásSzerző: Island » 2010.09.11. 12:49

Köszi a tippeket, lányok! :love: Ichirunak sajnos szilikonsapival együtt esik le a fejéről. Az előzőt - hangsúlyozom: ugyanaz a fazon, ugyanaz a méret!!! - pajszerral kellett ráfeszegetni, ha rajta volt a szilikon sapi, ez meg így is leesik. És igen, nemcsak bő, hanem nagy is, tehát mindenhol túllóg. Ezzel nem tudom, mit fogok csinálni, már ha egyáltalán nekiállok. Első ötletem az volt, hogy eladom - hátha valakinek pont nagyobban kell - de nem merek rendelni még egyet a LUTS-tól, mert lehet, hogy ugyanilyen nagy lesz, kisebb méretben pedig nincs nekik.
Elég nagy dilemma. Na mindegy, még gyűjtöm a lelki erőt, aztán ha összegyűlt, lehet, hogy nekiállok ügyeskedni vele.
Még egyszer köszi, és további tippeket is örömmel fogadok.
Itthon: Ichiru (LUTS SDF Howl), Asha (LUTS SDF Jude), Naya (LUTS 2009 Summery), Asher (Soom MA Sabik), Winter (Spiritdoll Insane)
Ametisztgyöngyök

Flickr
Island

HozzászólásSzerző: Reisuto » 2011.02.13. 14:07

Minden tiszteletem a Lutsé, de a parókáik alá másfél baba belefér. Persze nekem muszáj volt közhiedelmesen picúrfejű fiamnak egy gyönyörű Luts hajat venni - egy darabig segített a tépőzáras tapasz, de aztán a szép sörény teljesen megadta magát a gravitációnak. A szilkonsapis fázisról fantáziálok, de már az is megfordult a fejemben, hogy talán azért dobja le állandóan, mert más hajat szeretne - pedig annyira az övének éreztem... @_@
Reisuto

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.02.13. 17:02

Szerintem lehet hogy érdemes megpróbálkozni egy kisebbel...én is így jártam Ezra előző Luts hajával. Még szilikonsapival sem volt az igazi, és meglepő, hogy mennyire sokat jelent, ha az egyébként gyönyörű hajat az ember lecseréli egy gyönyörű ÉS megfelelő méretű másikra. Kevesebb frusztráció :P
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Előző

Vissza: Varrás, parókák és ékszerek