Üvegszemek csiszolása

Tippek, útmutatók ruhákhoz, parókákhoz és más hasznos dolgokhoz

Üvegszemek csiszolása

HozzászólásSzerző: Sheila » 2011.02.08. 19:24

Errr... vélhetöen csak néztek hogy mit is akarok. XD Tudom nagyon idiótaságnak tünik de a segitségeteket kérem.

A probléma: én a 30-40 pár üveg szemet egy kis dobozba tartom, nem nagyon van türelmem zacskózgatni öket. Sajnos sok olyan üvegszem jön mindenhonnan aminek a vége nagyon nincs eldolgozva és kimondottan szúr és éles. Az egyik hogy igy a használatuk/igazgatásuk egyszerüen rémálom (volt hogy jol megvágta az ujjam) valamint egymásban is kárt tesznek a dobozban, noha pedig vigyázok arra hogy ne rázzam össze.

A kérdésem pedig, nem tudtok vmi kevésbé veszélyes technikát a szemek fogójának megcsiszolására, mert bevallom nem merek csak ugy neki esni - hajlamos vagyok kárt tenni magamba ilyen müveleteknél. XD
BJD addict and damn proud of it!
Sheila

Re: Üvegszemek csiszolása

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.02.08. 19:31

Csiszolás helyett az ötlött eszembe, hogy mi lenne, ha belemártanád a végeiket egy kis ragasztópisztoly-nyálkába? Az szépen rászáradna és műanyagos kis fogantyút képezne, és még az üvegben sem tesz kárt ;)

Valahol olvastam hogy valaki csiszolni akarta az üvegszemeit, de csúnyán lehurrogták, hogy azzal tönkretenné őket. Viszont ő egyértelműen a szemméreten akart volna így változtatni ( o.o )....nem nagyon tudom elképzelni, hogy a fogantyújuk csiszolása bárhogy is ártana nekik...max ha szétesnek...de miért tennék?

Gondoltál már a gyémántporos körömreszelőre? Az üveget kevés dolog karcolja, de a gyémánt igen. És ezek az ipari gyémánthulladékos reszelőcskék minden DM-ben kaphatók nem is olyan drágán (vagy idejárulhatsz egyszer és kipróbálhatjuk az enyémmel :P )
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Re: Üvegszemek csiszolása

HozzászólásSzerző: Sheila » 2011.02.08. 19:39

!!!!!! Bassszus! Ez a ragipisztolyos zseniális, aminek hosszu a fogókája és ilyen éles arra zseniális!
HAH, meg van oldva a problem! Köci! :D

Én is amugy reszelöre gondoltam, inkább csak attol félek hogy megpattan az üveg és a szilánk bele csapódik mondjuk a szemembe. XD És nem, nem néztem tul sok horror filmet. XD
BJD addict and damn proud of it!
Sheila

Vissza: Varrás, parókák és ékszerek