Wig festése

Tippek, útmutatók ruhákhoz, parókákhoz és más hasznos dolgokhoz

Wig festése

HozzászólásSzerző: Caelestis Umbra » 2011.06.21. 13:35

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni Tőletek, mert Hotaruhoz kaptam egy ajándék wig-et, de nagyon nem tetszik a színe.. Valamivel be lehet festeni ezeket a parókákat, vagy egyáltalán nem ajánlatos hozzájuk nyúlni?
Feketére szeretném festeni, a jelenlegi világosbarnához hasonló színt.. itt megláthatjátok, hogy milyen:

viewtopic.php?f=21&t=3881

sajnos a képek nem az igaziak.
De nem merek semmit sem tenni, amíg nem mondtok rá OKét. Nem akarom bántani a wig-et, ha nem muszáj..
Előre is köszi a tanácsokat!
Caelestis Umbra

Re: Wig festése

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.06.21. 21:48

Ha nem akarod bántani, akkor legegyszerűbb ha eladod és az árából veszel egy feketét.

Olvastam már hogy valaki sharpie (alkoholos filc) kioldott festékanyagával festette be a parókát. Ő elégedett volt az eredménnyel. Én sosem merném megcsinálni, mert az alkoholos filc a műgyanta halálos ellensége, és véletlenül se kerüljön semmi ilyen a babám közelébe.

Lehet speciális szintetikus parókára való festéket is venni. De én eddig csak interneten láttam külföldről és az ára...maradjunk annyiban, hogy annyiból vehetsz egy új parókát is.

Ember hajfestéket nem lehet használni.

Másra nem emlékszem ^^;
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Re: Wig festése

HozzászólásSzerző: Caelestis Umbra » 2011.06.21. 23:44

Köszi szépen Smaug! Te mindig életmentő vagy!!! :love:
És a festésedre is nagyon várunk már, ha lesz helyünk. ^///^
Akkor nincs mese, új paróka kell.. nekiállok gyűjteni. :urjoke
Caelestis Umbra

Vissza: Varrás, parókák és ékszerek