Szőrhaj tisztítás?

Tippek, útmutatók ruhákhoz, parókákhoz és más hasznos dolgokhoz

Szőrhaj tisztítás?

HozzászólásSzerző: Shinku » 2012.05.19. 16:07

Szeretném kimosni Alvin szőrhaját, mivel úgy vettem észre, hogy elég poros és már nem olyan puha, mint eddig. Úgyhogy tippeket várnék, hogy mivel lehetne. Elég egy sima langyos víz is? Vagy milyen szert merjek beletenni? Valakinek van tapasztalata ilyesmivel kapcsolatban? Előre is köszönöm! :)
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

Re: Szőrhaj tisztítás?

HozzászólásSzerző: renibetti » 2012.05.19. 20:26

Én kéz meleg folyékony szappanos vízben (snassz kék tecsós f.szappan) mostam meg Nu wigjét. Nem történt vele semmi probléma sem. Mivel korábban sem fogta meg a fejtetőt így egy alapos rázogatás után a fején száradt meg. Azóta nem csúszkál annyit, mint korábban... :lol:
"Winter is coming!"
itthon: Nu,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,Joon, Ha-na, pocok, "nevenincs"
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

Re: Szőrhaj tisztítás?

HozzászólásSzerző: Shinku » 2012.05.20. 08:58

Köszönöm! Akkor én is majd kipróbálom így! :)
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

Vissza: Varrás, parókák és ékszerek