Rövid-és méteráru boltok, valamint egyéb hasznos címek^^

Tippek, útmutatók ruhákhoz, parókákhoz és más hasznos dolgokhoz

Rövid-és méteráru boltok, valamint egyéb hasznos címek^^

HozzászólásSzerző: so-fiii » 2009.08.13. 17:40

A segítségeteket szeretném kérni :oops: Úgy vettem észre, hogy kis hazánkban az ember hogyha szeretne valamit, akkor bizony alapos utánajárás szükségeltetik(és még akkor sem biztos, hogy sikerrel jár :? )... Nincs ez másként akkor sem ha az ember lánya babaruhákat vagy kiegészítőket készítene.

Tehát ezért gondoltam, hogy nyitnék egy ilyen témát, ahol mindenki megoszthatja a többiekkel, ha van olyan hely ahol szívesen szerzi be a szabás-varráshoz(stb) az alapanyagokat, mert nagy a választék, mert olcsó, mert kedvesek az eladók...
ezt persze mindenféle reklámcél nélkül(ilyen hasznunk nem származik belőle ;) ), kizárólag azért, hogy a mi életünket (és persze babáinkét...)megkönnyítsük :lol:

nemsokára össze is írom azt a pár címet, amiket eddig talátam és meg vagyok elégedve velük :D
so-fiii

Re: Rövid-és méteráru boltok, valamint egyéb hasznos címek^^

HozzászólásSzerző: Sheila » 2009.08.13. 20:26

Te egy zseni vagy, és kitalálad a gondolatom. Kb 2 hete ezen lustizom miota kértem a segitséged hogy nyitni kéne egy ilyen topicot. :lol:
Köszi!!! :D
BJD addict and damn proud of it!
Sheila

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2009.08.18. 14:11

Jé de jó!

Nekem van egy boltom, amit beírnék. Nagyon kedvesek voltak az eladók és elég sok féle anyag van bezsúfolva egy viszonylag kicsi boltba :D
Sajnos Veresegyházon van.

RŐFÖS BOLT
2112 Veresegyház, Köves u. 3.
Telefon: 06-28/388-529
Nyitva tartás:
H, K, Cs, P: 9.00 – 17.00 h
Sz: 8.00 – 17.00 h
Szo: 7.00 – 12.00 h

Méteráru, rövidáru, szivacs, karnis, függöny, varráshoz, kézimunkához kiegészítők, Gobelin képek, hímző, kötőfonal
És még ilyen bunda bigyót is láttam, amiből takaros fur wiget lehetne csinálni. Öm.. műszőrme vagy mi ^^
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: so-fiii » 2009.08.18. 18:41

köszi :D
ezt most találta nekem anyukám:
http://www.poltext.hu/fooldal/hu/
úgy látom a webshopban csak igen nagy mennyiséget lehet vásárolni, és a legtöbb dologról nem is található részletes információ...
viszont van nekik üzlet a telephelyen(úgy tűnik...) és egészen tekintélyes kínálattal rendelkeznek :)
asszem egyszer elkirándulok ide...
so-fiii

HozzászólásSzerző: Ayase » 2009.08.18. 18:54

Azért so-fiii csörrenj rájuk, hogy ne legyen felesleges séta, mert sok helyen (nem csak nagykereknél) vannak minimum feltételek. Az ember ritkán vesz magáncélja pl 30méter szalagot, szóval egy kérdést megér mielőtt mondjuk átkirándulsz a világon. :)
~ Omi [C.D. Om] ♥ Yuuya [NinoDoll Woo.U] ♥ Susumu [DL Anona] ♥ Akio [MD Ryu] ♥ Shinya [SD SL Ize] ♥ Liam [Soom MA Sabik elf]
Ayase

HozzászólásSzerző: so-fiii » 2009.08.18. 19:03

hát igen :D majd írok a tapasztalataimról. bár jól végignyálaztam a honlapot és azt írja kisker is, szóval ki kell, hogy szolgáljanak!! meg ide valszeg nem 2 db gombért mennék(PATENTOZÓ!!! ez kell nekem :D )
so-fiii

HozzászólásSzerző: moniee » 2009.08.29. 23:10

Etsyn van egy naggyon jó kis bolt, Cathysjewels's Shop ( http://www.etsy.com/shop.php?user_id=5062852) és nagyon szép kis Cameokat (na ehhez is magyarítás kéne :D) lehet venni, nagyokat és BJD méretűeket egyaránt. Utóbbihoz érdemes "Cameos 18x13 and Under" szekciót nézni.
Én vettem már tőle pici cameokat, kicsit szeleburdi volt a csaj, mert sok rendelés összejött neki, de ezt sok ajándékkal kompenzálta :D
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

HozzászólásSzerző: Sheila » 2009.12.01. 01:35

Köööönyörgöm valaki segitsen nekem mert a hisztéria szélén állok... :'( @_@
Egyszerüen képtelen vagyok venni ringlit vagy rigli? Szoval azt kicsi méretben, amikbe én beleütközöm az kb egy MSD baba karperece lenne. @_@ És minimértü gombokat is keresek, de noooo...
Valaki szabaditson meg a szenvedéseimtöl pllllllliiiiiz!!!! :'(
Nem igaz hogy én járok szar boltokba, de ha nem jártam már eddig 30ba és egyikbe sem volt semmi használhato.
Sheila

HozzászólásSzerző: so-fiii » 2009.12.01. 01:40

Sheila ha az jó, amit én mutattam neked egyszer(ha még emlékszel rá...^^) azt a Boráros téren lévő Rayher hobbiboltban vettem(abban a nagy épületben van ami a hévmegálló mellett van, ahol az adidas outlet bolt is :) ) ebben a boltban van egy csomó scrapbookhoz való cucc is, ezek a pirinyó ringlik is ahhoz valók. van egy csomó színben.
remélem érthetően magyaráztam...
so-fiii

HozzászólásSzerző: Sheila » 2009.12.01. 01:44

Igen persze, olyat keresek mindenhol, és hülyén néznek rám hogy ennél kisebb nincs (2cms). :'(
Köszönöm szépen, boráros tér, céltarget. Köszönöm!!! :fan:
Sheila

Következő

Vissza: Varrás, parókák és ékszerek