Rövid-és méteráru boltok, valamint egyéb hasznos címek^^

Tippek, útmutatók ruhákhoz, parókákhoz és más hasznos dolgokhoz

Re: Rövid-és méteráru boltok, valamint egyéb hasznos címek^^

HozzászólásSzerző: tunderlany » 2009.12.01. 01:46

méteráru boltban dolgozok, de ringlit nem árulunk. minigombok szoktak lenni, de most éppen elfogyott. (csak olyan kábé másfél centis pasztelszínű gombocskák vannak). de van mellettünk egy gyönybolt, ott mindenféle apróságot árulnak. az üllői úton van, a kálvin tértől elindulva, a kreatív hobbi mellett. most nyitottak mellette egy gyöngy-outletet is, már messziről látszik a plakátjuk. jobb helyet nem tudok. ^^;
Itthon: Sathin (BBB Ophelia) & Piano (CH Angi Ai Hani) & Cashmere buksija (Angelheim Zena)
tunderlany

HozzászólásSzerző: moniee » 2009.12.01. 01:56

Énénén akkor lehet hogy már találkoztam is veled? O.O

...fú

ööö amúgy én meg ahogy leszállok a 4-6osról az üllőin és elkezdek arra menni ahol Sofii is mondta, van rögtön egy hobbibolt, ééés az az utániba vettem azokat a ringliket amik még Tati visegrádi fűzőjében voltak. Ennél láttam már kisebbeket(neten) de megteszik ^^
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára moniee 2009.12.01. 01:58-kor.
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

HozzászólásSzerző: tunderlany » 2009.12.01. 01:58

elképzelhető, bár mostanában nem nagyon voltam bent... hetente egy-két délután csak, többre nincs időm. :( a meseboltra gondolsz? :)

szerk.: a cp.hu-nak készítettem a pesti hobbiboltokról képeket, ha gondoljátok feltehetem ide. plusz infó nyitvatartás, cím, telszám... sajnos a cp.hu-ra a képek nem kerültek ki, kár értük. ^^;
Itthon: Sathin (BBB Ophelia) & Piano (CH Angi Ai Hani) & Cashmere buksija (Angelheim Zena)
tunderlany

HozzászólásSzerző: moniee » 2009.12.01. 02:04

Mesebooolt? Öm nem, egy méteráru volt, a gyöngyös mellett azért gondoltam hogy azaz ^^;
Képeket megszerintem érdemes :)
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

HozzászólásSzerző: tunderlany » 2009.12.01. 02:07

mesebolt - kézimunka bolt. méteráru és kézimunka cuccokat árulunk. :) (nem gyerekbolt... csak utalás gazdag erzsi mesebolt művére, mert nálunk is laknak manók, meg tündérek, mint a versben. ^^)

képek, címek jöhetnek ide ömlesztve, vagy nyissak neki egy új topikot? ^///^
tunderlany

HozzászólásSzerző: Smaug » 2009.12.01. 12:59

ÓÓÓÓ, a Meseboltba én is betévedek néha :fan: Kicsi a világ^^ Tündérlány a képek/infók irtó jó ötlet örök hála ha felteszed őket :fan:

Ha szeretnél neki új témát, hogy úgy rendszerezd ahogy szeretnéd, egész nyugodtan. De ide is jöhet ha úgy gondolod ;)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: rebi23 » 2010.08.22. 14:33

HÁt, ha én anyagot szeretnék venni akkor vagy
Orosháza
Rőfös bolt
Tök jó anyagok vannak és az egyik ismerősünk a tulaj, így hát most Rudi(a tulajdonos) hallván a terveimet,hogy babát szeretnék és szükségem lenne sok sok anyagra ruhákhoz, küldött két nagy zsák anyagot, ami megmaradt az utóbbi pár hónapban :fan: :love:
VAgy:
Szeged
Karnak kft.
ide anyával szoktunk menni, mivel ő varrónő és menyasszonyi ruhát is készít, ezért elég gyakran vagyunk ott, és tényleg nagyon sok, szép anyagot lehet kapni, de legfőképpen alkalmi ruhákhoz ;)

Hát a mini gombok és egyéb érdekességeket szintén szegeden a Karnak székházával srégen szoktam beszerezni a Kerekecske Gombocska nevű boltocskában ;)
Aki szegedi biztosan ismeri a helyeket ;)
Leander White (Resinsoul Lan)
Az álmaink valóra válnak;)
rebi23

HozzászólásSzerző: OKami_hu » 2010.09.21. 18:49

Bp. Allee; állítólag a hobbibolt mögött (vagy benne...?) különleges anyagok kaphatók, akár zsebkendőnyi méretben is.
Kép
OKami_hu

HozzászólásSzerző: Szikra » 2010.09.21. 19:00

Jujj!
Szolnokon a Szigligeti színházzal szemben nyílt egy Angyal nevű boltocska, többek között színházi jelmezek anyagából lehet venni, és van egy turkálós ládájuk, ahol kisebb fecniket, levágott maradékokat lehet találni, 500 Ft-ért darabját (nekem egy kisebbre azt mondta a lány, hogy vigyek kettőt egy áráért...). Különlegesebb anyagaik vannak, de ha erre jártok, egy szabad öt percben csak gyönyörködni is lehet bent, mert ki vannak állítva jelmezek... ^3^
Szolnok, Táncsics Mihály utca.
A lepke akkor sem siet, ha üldözik.
Szikra

HozzászólásSzerző: Mystyck » 2010.11.17. 11:33

Felfedeztem Pesten 4 méteráru boltot, gondoltam megosztom az infókat :D

A 4-es-6os vonalán van mind. Ha a Boráros felöl indulunk, akkor rögtön a Mester utcánál van 2.
Az első jobb oldalt, zöld táblás, öreg bolt, öreg bácsi vezeti, nagyon aranyos :) 800/1000 ft akciósan jóformán minden mérete, szerintem elég kevés vásárlója lehet mert az "akció" majdnem egész évben tart :) Szőrme kivételével minden van, én ilyen kockás szövetet vettem, van polár, állatmintás, pöttyös, minden.... néhány tök különleges darabra is bukkantam!
A második szintén ebben a megállóban, bal oldalt, kicsit feljebb egy kis lyuk, hogy úgy mondjam. Hatalmas tábla hirdeti hogy minden anyag métere 390 ft. és ez igaz is!!! Tényleg minden csak 390 ft, kb 6 féle anyagból vettem ilyen 50 centiket és alig fizettem egy ezrest. Kicsi a bolt és nincs is túl sok minden, de majdnem minden héten hoznak új árut, megmutattam anyunak a szerzeményeimet és szerinte szavam nem lehet a minőség ellen! Ilyen kockás és halszálkás meg pepita szöveteket vettem, szép vékonyak, nadrágnak, szoknyának.
A másik 2 ért tovább kell kicsit villamosozni :) A bácsi ajánlotta őket! A Blahán kell leszállni, és a McDonalds mellett kell elindulni lefele és ebben az oldalban lesz egymás után mind2. Ide még nem volt időm eljutni de szerinte még szőrme is van, meg más érdekességek. Beszámolok majd innen is a tapasztalataimról.
Itthon: Tatjana Marscha Arlene, Alexis Garrett M. Blake, Sébastien
Babablog
DevArt
Mystyck

ElőzőKövetkező

Vissza: Varrás, parókák és ékszerek