3 D-s nyomtatással készített kiegészítők

Bútorok, használati tárgyak készítése, beszerzése

Re: 3 D-s nyomtatással készített kiegészítők

HozzászólásSzerző: Hubberthus » 2014.01.25. 19:36

Az nem is baj, hogy nem tudod mikor lesz rá keret, mert a közeljövőben amúgysem lenne várható :)
Rengeteg terv van, és szépen lassan lépésről lépésre akarok haladni, hogy meg tudjak mindent valósítani, amit szeretnék.
A fegyfereket még egyelőre későbbre tenném, mert nehezebbek valamennyire, mint az olyan kiegészítők, mint pl egy agancs, vagy nyuszifül, meg egyéb problematikák is vannak vele, szóval odébb lesz még az..
De ilyen fantasy jellegű íjat szeretnék majd csinálni! :)
Hubberthus

HozzászólásSzerző: Tifa » 2014.01.27. 12:09

Azoknak írom, akik nincsenek fent a FB-on, illetve azoknak, akik babások, de FB-on még nem tagjai az általunk létrehozott 3 D-s csoportnak:

Már él a FB-on ennek a dolognak a saját kis helye, azaz létrehoztunk egy csoportot erre.

Aki még nem tag és nincs benne a babás FB-os közösségbe, az írjon PÜ-t, ha szeretne csatlakozni! :)
Ott mindig a legfrissebb újdonságok naprakészen képpel megjelennek, kiírtunk egy doksit is arról, hogy mi is ez és abban minden fontos dolog el lett magyarázva.

Ide is írom: Hétvégén gazdagodott a kínálat démon szarvval és a szarvas agancs cuki változatával. :)
Tifa

HozzászólásSzerző: Misaki Rivaille » 2014.06.12. 10:29

Tudom, hogy szinte lehetetlen kérés lenne, mivel láttam hogy csak "egyszerűbb" dolgokat készítesz, de állatkákban véletlen nem gondolkodtál még? :D Láttam, hogy egy külföldi tervező csinál ilyeneket, de olyan jó lenne ha itthon is lehetne kapni, én például egy cicáért mindent megadnék >< :D
Bár fogalmam sincs, hogy a tervezési folyamat hogy zajlik le, de annyira odavagyok ezekért a nyomtatott macskákért *o*

https://c1.staticflickr.com/9/8101/8594 ... 2aac_z.jpg
“Légy hasonló az égen szálló madárhoz…, aki a törékeny
gallyon megpihenve átéli az alatta tátongó mélységet,
mégis vígan énekel, mert bízik szárnyi erejében.”
(Victor Hugo)
Misaki Rivaille

HozzászólásSzerző: Hubberthus » 2014.06.13. 13:01

Iiigen, vannak külföldiek, akik nyomtatással csinálnak ilyen állatkákat. Hát, nem azt mondom hogy gondolkodtam, hanem inkább hogy álmodoztam arról, hogy egyszer majd babát vagy akár állatkát fogok csinálni. :)
Nem olyan könnyű BJD dolgokat így megtervezni, mert amikor valaki kézzel faragja ki, az ízületeket meg tudja nézni hogy működnek, és úgy alakít rajta. Ha viszont gépen tervez, akkor ott nem lehet így tesztelgetni, mert a darabok keresztül mennek egymáson, vagyis nagyon ügyesen kell tervezni, mert csak nyomtatás után fog előjönni a hiba.

Ha esetleg valamikor lesz rá elég időm.... :perv:
Hubberthus

HozzászólásSzerző: Misaki Rivaille » 2014.06.13. 13:33

Juuj pedig én annyira szeretnék egy ilyen cicát >< Addig is szurkolok neked, hogy összejöjjön :D
“Légy hasonló az égen szálló madárhoz…, aki a törékeny
gallyon megpihenve átéli az alatta tátongó mélységet,
mégis vígan énekel, mert bízik szárnyi erejében.”
(Victor Hugo)
Misaki Rivaille

HozzászólásSzerző: Hubberthus » 2014.06.16. 12:48

Hát... igyekszem ^^;

Köszi a szurkolást! :D
Hubberthus

Előző

Vissza: Egyéb kiegészítők