SD méretű szófa

Bútorok, használati tárgyak készítése, beszerzése

SD méretű szófa

HozzászólásSzerző: Fujimiya Aya » 2010.02.28. 22:20

Régóta vadásztam már valami használható szófára a fiúknak, amit az íróasztalomra tudok pakolni, hogy a srácok kényelmesen tudjanak ücsörögni mellettem, amíg én szüttyögök, de bevallom, nem volt egyszerű menet. Amiket a legtöbb helyen kapni lehet, általában MSD méretűek és ékszertartóként is funkcionálnak.
Az SD méretű szófák ritkák, mint a fehér holló, és ahol lehet kapni, ott is gyakran hiánycikk. A Volks például gyönyörű antik hatású foteleket árul, csillagászati áron. A Dollmore nagyméretű szófái jöhettek volna még szóba, de itt még nem is az árukon akadtunk ki, hanem a szállítási költségen, ami majdnem a duplája a kinézett szófának.
Így egy időre letettünk a szófa-projektről, míg egy állatfelszereléseket gyártó német cég (állatbarátoknak bizonyára ismerősen cseng a Trixie név ^^) honlapján meg nem találtam az ideálisat. ^///^

A Trixie Charmel fantázianevet viselő macskakanapé fából készült, a szövete velúr hatású textil, kivehető párnával. A színe bézs és sötétbarna. Méretei: 65x35x30 cm, a fekvőterülete pedig 35x30x3 cm. Bővebben a Trixie honlapján olvashattok róla.
Tris és Ichiru egyszerűen imádja, rólunk már nem is beszélve. Csak ajánlani tudjuk mindenkinek. A magyarországi ára változó, attól függ, hogy az állatkereskedő melyik nagykerből szerzi be. (Mi ezt 15ezer forintért szereztük be.)
Tris és a szófa:

Kép

Kép

Kép
Itthon: Tristan & Ichiru (LUTS SDF Howl x 2, Asher (SOOM MA Sabik), Ion (LUTS 2009 Wintery), Lenhardt (LLT Roderich), Asha Night (LUTS SDF Jude fej), Naya (LUTS 2009 Summery fej)
Ametisztgyöngyök

Kép
Fujimiya Aya

Re: SD méretű szófa

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.02.28. 22:42

:O Hát ez valami nagyon jól néz ki :Đ Én is szemezgetni fogok már a macskabútorok között :P (Ráfogom cicókámra, aztán neki úgyse fog kelleni mert csak az ágyon hajlandó feküdni xD)
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Sheila » 2010.03.01. 13:26

Hát ez egyszerüen haláli! :lol:
Köszi Aya, ez egyszerüen zseniális! :fan: Ime az élö példa hogy egy BJD tulaj mennyire kreativ tud lenni. :lol:
BJD addict and damn proud of it!
Sheila

HozzászólásSzerző: The KID » 2010.03.04. 11:15

o.o Ez naggyon jó! :L
Kép
Stephanie Obitsu Gretel, Dominique/Hellequin L.A.T.body+PPD N.G.You head, Mira DK LingRi
Portfolio: http://keahrou.deviantart.com/ http://www.cosplay.hu/gallery2/main.php ... =xfa618b9c
The KID

Vissza: Egyéb kiegészítők