Hazai készítésű kiegészítők

Bútorok, használati tárgyak készítése, beszerzése

Hazai készítésű kiegészítők

HozzászólásSzerző: Mana » 2010.09.28. 19:53

Sziasztok!
Új vagyok itt, most gyűjtök az első babámra! :love:
Egy olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy érdekelnének- e titeket hazai iparművészek által készített kiegészítők (bőr táska, öv, ékszerek, stb.)?
Ha igen, vagy csak bármi kérdésetek lenne, írhattok a doragrober@gmail.com e-mail címre, de a fórumon is elérhető leszek! :)
Mana

Re: Hazai készítésű kiegészítők

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.09.28. 22:19

Szia Mana, üdv a fórumon!

Utólagos engedelmeddel átneveztem a témádat, mivel a Kiegészítők részlegben van és valóban kiegészítőkről is írsz, de valamiért ruhákat említettél a témában... @_@

Ha körbenézel a fórumon, láthatod, hogy a többségünk nagyon is szívesen vásárol hazai eladóktól - nem egy fórumtagunk készít ékszereket, ruhákat a babáknak. Mint mindenben ami a hobbihoz kapcsolódik, szerintem igen sokunk válasza az, hogy "Igen, ha olyan amilyet szeretnék, akkor megvenném". Viszont - legalábbis én személy szerint - pusztán azért, mert "hazai" nem vásárolok kiegészítőket a babáimnak...ha már hobbi, akkor inkább a 'tökéletes' a lényeg, mint az, hogy honnan szerzem meg ;) Egyébként én táskákra és övekre (pláne vadnyugati stílusú pisztolytartós övre) vadászom már rééges rég...

Egy biztos - mindenki szívesebben vásárol olyantól, akiről tudja is hogy mi fán terem. Egy bemutatkozás a megfelelő részlegben, aktív részvétel a fórumon, jelenlét babatalálkozón...szeretnénk ha a fórumot nem csak reklámfelületnek és piackutatásnak használnánk, hanem közösségnek ;)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Re: Hazai készítésű kiegészítők

HozzászólásSzerző: Mana » 2010.09.29. 09:07

Sajnálom, nem reklámozni szerettem volna, csak érdeklődni! :) Egyértelmű, hogy a minőség számít, nem az, hogy ki készíti a kiegészítőt.
Természetesen én is szeretnék része lenni a társaságnak, úgyhogy- egyelőre babátlanul- bemutatkozom a megfelelő topikban! :)
A pisztolytartós öv pedig szerintem megvalósítható, ha érdekel, majd még beszéljünk róla! ^///^
Mana

Vissza: Egyéb kiegészítők