Előtte-utána: fotó utómunkák

A fotózás művészetének elsajátítása, utómunkák a képeken

Re: Előtte-utána: fotó utómunkák

HozzászólásSzerző: Smaug » 2013.04.14. 08:20

Niu - sehogy XD A farkára írtam a Liquify-t. A világosítást "Levels"-ben csinálom (régen a színeket külön a "Color"-ban csináltam, de most már azt is a Levels-ben :) )
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.04.14. 13:45

ja ehhh oké... figyelmetlenül olvastam XD
Hmm levelsben még nem világosítottam de kipróbálom köszi! D:
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Smaug » 2013.04.14. 18:26

Azért szeretem, mert annak van tudtommal a legtöbb köze az eredeti képhez :) Az RGB-nél a legfelső pöttyöt lejjebb viszem a púp kezdetéig, tovább csak ha nagyon kell (mert akkor már van ami kiég), a legalsó pöttyöt általában vagy +5-re vagy +10-re állítom, hogy a fekete szép fekete legyen, a középsőt meg igény szerint felfele vagy lefele tolom, hogy világosabb, puhább képet, vagy kontrasztosabbat akarok :)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2014.09.16. 08:35

Ha már photoshop használat...ez a "menteni a menthetőt" kategória volt, mert egyszerűen nem volt elég nagy fehér hátterem, rendes fényem. Kb ez a legdurvább változtatás amit valaha csináltam egy képen és azt hiszem nem ártana néhány munkaadómnak megmutatnom mint photoshop-használatot ^^;

Kép
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Smaug » 2014.09.19. 22:56

WOW, ez kúl lett! Én eddig azt hittem hogy ablaknál csináltad az eredetit ^^;
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2014.09.20. 07:53

Az ablakhoz nem fértem oda ^^; De valóban ott van közvetlen mellettük, csak kb ennyi az össz fény amit beengedett, most már van szééééép nagy ablakom, egy egész falnyi amin meg túl sok fény jön be :D Általában ennél kevesebb meló van a képekkel, de ezt a shotot nagyon akartam és olyan szépen megtartották magukat hogy kár lett volna érte.
Zi-chan

Előző

Vissza: Fotó tanácsadás