Firkapad le Zi

Rajzok BJD-kről és minden egyébről

Firkapad le Zi

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2016.04.15. 22:58

Saját babáimról készült képek:

Kis körítés~ Karaktereim melyekkel babaformában is találkozhattok egy saját világ/történet részei, egy kis részlete egy nagy projectnek. Az ő történetüket szoktam Soul Deep néven bemutatni és emlegetni, remélhetőleg nemsokára vizuális és írott formában is, addig viszont csak egyes rajzaim vannak ehhez megvalósítva.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Soul Deep Képregény:
Zi-chan

Re: Firkapad le Zi

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2016.04.15. 23:08

Szerepjáték képek

Jórészt közeli baráti körrel szoktunk összeülni egy Magus nevű szerepjátékot játszani, a babák mellett ez az a hobbi amit még 0-24ben vagyok képes művelni. Természetes módon az itteni karaktereket és történéseket is szokásom megjeleníteni :D Ez valami rajzos betegség lehet >3>

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Egyébb alkotások

Ahogy a nevében is benne szerepel, ezek a további, random illetve hivatalos munkához készültek kategóriája.

Kép Kép Kép Kép Kép
Zi-chan

Re: Firkapad le Zi

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2016.04.15. 23:24

Rögtön hozok is három képben egy kis betekintést a további készülő munkákból...

Elsőként újabb babás egyben két kép (lehet hogy még képregényben is felhasználható ha kész lesz) Karinnal a főszerepben, erősen vázlat formájában:
Kép

Majd újabb két Magus karakter; mindkettő saját (másoké perpill lapra készül):
Kép

És végül egy hármas, első nagyon pici kis betekintés egy munkába, remélhetőleg a közeljövőben már a könyvespolcokról tekint vissza (ha tartjuk az ütemtervet); második a már említett Doul Deep képregény első és jelenleg egyetlen készülő oldala amin kísérleteztem a stílussal és kinézettel (nem vagyok magammal elégedett...); a harmadig pedig egy újabb naagy nagy kísérlet, sok sok személlyel a látottakon kívül, teljesen más stílusban mint amiben eddigiek készültek, ezen dolgozom a legtöbb ideje is.
Kép
Zi-chan

Vissza: Rajzok