Nishi rajzai

Rajzok BJD-kről és minden egyébről

Re: Nishi rajzai

HozzászólásSzerző: moniee » 2010.05.24. 21:42

Először is:
Kép

Nagyon nagyon jó lett, nagyon tetszik hoyg ilyen szögből ennyire jól megcsináltad az arcot, a szemek jól állnak, minden... (na EZ az a fejállás amit pl. az AIR-ben nem bírtak megoldani én meg a hajam téptem a beszippantott pofazacskóktól amiknek féloldalasan látszottak az arcok...*randomness*)

Szerintem próbálgathatnád még ezt a fejállást mert így nagyon jól lehet látni mi milyen vonalban van mármint hogy a száj alatt az áll stb. A nyakra mondanám azt ha kukacoskodni akarok, hogy kicsit íveld szebben, tehát ne egyenes vonal lögyön.

A másik újabb rajzod is nagyon cuki :D Tetszik hogy olyan husira csinálod a száját ^^ És a szemei nagyon tetszenek :fan: Itt arra figyuzz hogy az álla itt picit elcsúszott, tehát nagyjából az orral egy vonalban kellene lennie de itt picit -nekünk-balra csúszott.

Tessék még rajzolni! Megy ez neked nagyon szépen.
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Nishi » 2010.05.24. 21:53

Mizu, köszi, :D De azért ne tőlem tanulj... ^^;

Koffeey
, köszi, nekem is a száj a bejövős a két Zack-es képen :D :love:

Amaterasu, köszi. :D

moniee, köszi :fan: Ő egy So Nyeon Gi Shino akar lenni, többé kevésbé sikerült elkapnom a tulajdonságait, plusz hozzáadni Zack tulajdonságait. :) Száj a kedvenc részem a fejen, azt nagyon szeretem, és igyekszem szépre csinálni :fan: Meg hát, most épp a baba szája volt ilyen, neki köszönjük a szépséges ajkait. :love: :L Megfogadom a tanácsaidat, és köszi :D
Ji-woon (DIM) ° Élisande (DollAdore)° Virlomi (Flower Junior) ° Ender (Souldoll) ° Peregrine (Unoa)
Nishi

HozzászólásSzerző: Nishi » 2010.06.07. 19:30

Hát öhm...nem hasonlít... X'D Maradjunk ennyiben... XD

Kép
Ji-woon (DIM) ° Élisande (DollAdore)° Virlomi (Flower Junior) ° Ender (Souldoll) ° Peregrine (Unoa)
Nishi

HozzászólásSzerző: Nishi » 2010.06.14. 20:53

DIM eventjének hála újra rákukkantottam Terrence képeire, és újra fellángolt a Láv :D Ő itt Waltz:

Kép
Remélem, nagy részt azért hasonlít.:D

(Előző posztbéli rajz egyébként egy Migidoll Yuri akart lenni:D)
Nishi

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.06.18. 20:10

Szerintem hasonlít :D És a szája különösen tetszik, olyan szép *,* Én nem tudok szájat rajzolni T^T
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2010.06.18. 20:19

Tudom már kire hasonlít! *ezen gondolkozott mióta először meglátta* az egyik általános isholás osztálytársam tökre így nézett ki XD Tamásnak hívták :D

Amúgy tetszenek a rajzaid, nagyon szépen fejlődsz :) *mondja ezt az aki még mindig nem tud rajzolni XD* Age tetszik nagyon :3 (ugye ő a szárnyas? .___.)
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Nishi » 2010.06.18. 22:29

Koffeey, köszi, amúgy az arcokról nekem is a száj a kedvenc részem. *száj fetish*

Niuky, lol TamásXD Örülök, hogy Age tetszik *^* Igen, ő a szárnyas. 83
Nishi

HozzászólásSzerző: Nishi » 2010.06.21. 19:38

Aremolana babája.^^

Kép

Utána kicsit módosítottam, mert Jake mosolygósabb:

Kép
Nishi

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2010.06.21. 19:45

Jéé
Amikor megláttam az első gondolatom volt hogy ez tök Jake-s, aztán elolvastam hogy tényleg ő XD nagyon jó lett az arca annyira nem hasonlít de ez a testtartás és arckifejezés összetéveszthetetlen ^^
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.06.21. 19:59

Dejó, végre mosolygósat rajzoltál! :fan:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

ElőzőKövetkező

Vissza: Rajzok