Kofirkák~

Rajzok BJD-kről és minden egyébről

Kofirkák~

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.02.18. 18:16

Koffeey + firkák = Kofirkák
...ezekkel a témacímekkel valaki vágjon már fejbe ^^;

Annyit nézegettem már a sok szebbnél szebb rajzot itt, hogy kedvet kaptam én is felrakni az enyémeket ^///^ (Elnézést ha nagyok a képek. Kicsinyítettem rajtuk, de tovább nem nagyon mertem mert akkor már csúnyák lettek ^^') Nem a legfrissebbek, per pill. abszolúte nincs időm rajzolni sajnos, pedig lenne ötletem... mikor meg mégis leülök akkor sosincs és amíg gondolkozok rajta, elmegy megint az idő >.>
Nos, hát ez a kettő a legfrissebb a nem frissek között, vagyis hogy ezekkel foglalkoztam legutóbb :P

Kuroshitsuji SebCiel :P Seb-nek nincs még lába :O (Meg különben sem jó anatómiailag szerencsétlen)
Kép

Akatsuki TobiDei :P (legelső yaoi ˇ-ˇ egy kemény pusszancs ˇ-ˇ)
Kép

És akkor innentől kicsit régebbiek. Ezek dA-n is fent vannak :D

Ezt csak úgy... ^^
Kép

Gokkun ^3^
Kép

Saját kari (nem az enyém)
Kép

Ez megint csak úgy :P
Kép

^^;
Kép

Saját karik (a fiú az enyém)
Kép

Ugyanazok máshol :D
Kép

Ez pedig megint csak úgy xD
Kép

És hát ennyi... van még dA-n, de ezek azok amikre úgy kb "büszke vagyok" ^^; Szóval van még mit fejlődni ugyebár :lol:
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

Re: Kofirkák~

HozzászólásSzerző: Nishi » 2010.02.18. 20:45

Szerintem tök jól rajzolsz, első kép is rögtön tetszett, meg az első yaoid isX3 Én első yaoim még ennyi se voltXD Enyémnél egy pucér Luffy és egy vörösödő Zoro (One Piece) XD szal tied jobbXD Mindegyik tetszett alapjában véve^^ Mivel rajzoltad őket, hogy ilyen erőteljesek a vonalak?
Ji-woon (DIM) ° Élisande (DollAdore)° Virlomi (Flower Junior) ° Ender (Souldoll) ° Peregrine (Unoa)
Nishi

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.02.18. 21:18

Hú, köszi szépen :D Én alapjában véve nem nagyon szeretem ahogy rajzolok ^^;
Sima ceruza vagy rotring (jól írtam? o.o) csak géppel sötétítek rajta picit. A 6. és a 8. pedig át van húzva tűfilccel, azok azért tisztábbak (és sötétíteni sem kellett :P)
KépKépKép
Koffeey

HozzászólásSzerző: Nishi » 2010.02.18. 21:25

Hehe, én sem szeretem ahogy rajzolokXD
Aha szóval sötétítés miatt ilyen erőteljes, köszi az infót ><
Ji-woon (DIM) ° Élisande (DollAdore)° Virlomi (Flower Junior) ° Ender (Souldoll) ° Peregrine (Unoa)
Nishi

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.02.18. 22:09

Hát igen, az egy ilyen "egyszerű csoda" ^^; De a tűfilc is tényleg :D Csak azért nem szeretem, mert elég ha egy vonal nem jól sikerül... kezdhetem elölről... ^^; De ettől függetlenül használom, mert ha áthúztam (és a többit kiradíroztam) nem lesz olyan maszatos a rajz szkennelés után (: Ha kényes vagyok a rajzra, akkor meg előtte egy kis pauszpapír és ráfirkantom hogy biztos meglegyen xD
KépKépKép
Koffeey

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.06.21. 00:30

A jelenlegi projekt;

Kép
(katt rá teljes méretért)

Nyilvánvalóan még csak félkész állapotban van ^^; Tele anatómiai hibákkal. A nagyobbiknak a bal karja EPIC FAIL!! :bleh: A mancsát viszont imádom :love: És a fejét ^^ Azzal elégedett vagyok, mert olyan lett mint amilyennek akartam (: A lába olyan mint egy dinoszaurusznak, az még NAGYON vázlat ^^; És nagyon gáz. De számomra iszonyú bonyolult "állatlábat" rajzolni @_@ Soha nem rajzoltam még anthrot, nagy kaland ez most nekem.
Így lekicsinyítve a szája olyan mint egy vámpírnak, de nagyban látszik hogy igazából nem ^^;
A kisebbik pedig igazából Sakkun lenne ^///^ Vele kb elégedett vagyok idáig, bár nem sok van még meg belőle. Kicsit mondjuk túl morci...

Nagyon örülnék egy-két tanácsnak vagy tippnek, hogy min lehetne javítani (azon kívül amiről ordít hogy nem jó, pl a karja és az izmai... anatómia fail) :P
KépKépKép
Koffeey

HozzászólásSzerző: Mirtusz » 2010.06.21. 09:19

Szerintem nagyon jó. Bár pontosan nem látom, hol van a jobb alkarja ill. kézfeje, így nem tudom, holl van a föld vonala. Majd megnézem, hogy milyen lesz, ha kész lesz, mert egy vázzlatról nem sokat lehet mondani. :D
Sakkun nagyon édes. :D
Kép
Don't forget who's always our guide
It is the child in us.
Mirtusz

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2010.06.22. 19:25

Jaj, annyira jó kis rajzok ezek! :love: Ciel mennyire cuki! :fan: Meg Gokkun, lol. :lol: "Juudaime!" Végre elkezdtem nézni, a 30. résznél járok. :fan:
És az uccsó képért is teljesen odavagyok, az aztán a jó kis perverz mosoly, amit a srác levág. :L
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.08.03. 20:45

Köszönöm szépen, örülök hogy tetszenek ^///^ ^///^

Nagy nehezen elkészült végül :D (A kis képek csak részletek ^^; ^^;)

http://koffeey.deviantart.com/#/d2u7f34
Kép

Vannak még bőven benne hibák, de viszonylag elégedett vagyok vele... ^^; ^///^
És van azóta más is;

http://koffeey.deviantart.com/#/d2vhc33
Kép

Neki az arcát kicsit nem szeretem, nem egészen olyan mint amilyennek szerettem volna, de millió meg egyszer rajzoltam át a száját, úgyhogy mivel így már emberien nézett ki, így hagytam ^^;
l
Szerk.: Mostmár képrészleteket is biggyesztettem oda ^^)
KépKépKép
Koffeey

Vissza: Rajzok